Bambusové rolety

15. decembra 2022

Ak hľadáte skutočne lacné a ekologické riešenie čo sa týka vnútorného tienenia, bambusové rolety sú skvelou voľbou. Tento prírodný materiál je dostupný, a nemusí sa ani extra upravovať, vďaka čomu je výsledný produkt cenovo veľmi dostupný. Bambusové rolety sa hodia do bytov, domov aj na chatu, a do všetkých interiérov, kde si domáci radi potrpia na prírodné doplnky. Poďme sa spolu pozrieť na ich plusy, ale aj malé negatíva.

Bambusové rolety

Bambusové rolety a ich výhody

  • Jedná sa o vysoko ekologický materiál, ktorý nepotrebuje zložité dodatočné spracovanie (samozrejme, bambusové drevo je ošetrené a impregnované).
  • Najčastejšie nájdete bambusové rolety ako manuálne ovládané zhrňovacie typy roliet v rôznych prírodných odtieňoch (teak, piesková, krémová biela, klasická hnedá a podobne).
  • Okrem tienenia poskytujú aj dostatočnú ochranu súkromia.
  • Ich montáž je možná na strop, ale aj na stenu, pričom túto jednoduchú montáž zvládnete aj sami.
  • Bambusové rolety môžete namontovať do každej miestnosti, môžete si vybrať zo štandardných aj nadštandardných veľkostí.
  • Ich skutočnou prednosťou je ich nízka cena. Bambusové rolety nájdete na trhu doslova za pár eur. Funkčnosť a ekonomickosť v jednom.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: BAMBUSOVÉ ŽALÚZIE NA TERASU , MODERNÁ OBÝVAČKA V BYTE , ŽALÚZIE DO KÚPEĽNE

A čo nevýhody? 

  • Ako každý produkt, aj bambusové rolety majú určité nevýhody. Medzi hlavné mínusy patrí ich nedostatočné tienenie. Samozrejme, zatienia vám interiér, no nie je to na 100% ako pri klasických hliníkových roletách. Je to z toho dôvodu, že sa jedná o prírodný materiál.

Bambusové žalúzie nemusia byť vhodné do miestností kde je vysoká vlhkosť a para (kúpeľňa a kuchyňa), napriek tomu, že sú naimpregnované. Pri dlhšom vystavení vlhkosti sa môžu začať krútiť.

Prečítajte si tiež

hhhVintage štýl bývania
  Štýl bývania, ktorý je overený už rokmi v kombinácii s moderným zariadením sa môže predstaviť aj ako návrat do minulosti. Vintage štýl dýcha nostalgiou ale aj romantikou v jednom. Častokrát sa tu nájdu staršie kúsky, ktoré naberajú aj na svojej hodnote. Keramické figúrky po vašej babke alebo strýkove staré kukučkové hodiny? Tieto kúsky by […]
kupelna 04 1Inšpirácie kúpeľne
Chystáte sa ísť bývať do novostavby a potrebujete si zariadiť kúpeľnu? Už je načase zrekonštruovať tú starú?  Kúpeľna  je miesto, ktoré navštevujete hneď ráno po prebudení, počas celého dňa ale aj tesne pred spánkom. Trendy sa menia a doba ide dopredu, preto aj príslušenstvo a všetko zariadenie je dnes už modernejšie. Dnes by sme vám […]
1 interierNemáte radi tmu? Presvetlite si interiér-zbavte sa závesov a dajte šancu plisse.
Ak si v interiéry doprajete dostatok svetla pomôže vám to zlepšiť náladu. Budete sa cítiť príjemnejšie a pokojnejšie. Nehovoriac o tom, že prichádza zima, dni sú tmavé a chladné. Väčšina z nás vstáva za tmy a domov sa vracia taktiež za tmy. Mnoho ľudí toto ročné obdobie prezentuje ako chladné, depresívne a nudné. Tak prečo […]
1 2 3 9

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku.

  • Bližšie informácie o spracúvaní vami poskytnutých osobných údajov nájdete tu
Získajte bezplatnú cenovú ponukuChcem uhradiť dohodnutú zálohovú platbu
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram