Markízy

Radovan Vitek

Radovan Vitek

AK máte obľúbený priestor na dvore alebo balkóne a milujete svetlo, markíza je pre vás ako stvorená. V zimnom období ju schováte a nie ste obmedzení konštrukciami z prístrešku, či pergoly.
MARKÍZY - TECHNICKÉ RIEŠENIA

Na výber máte veľké množstvo markíz, premyslite si sami, aký typ potrebujete, prípadne sa nechajte inšpirovať našimi riešeniami. 

Zároveň vám ponúkame možnosť zaslať nám fotografiu vášho priestoru, kam chcete umiestniť markízu a mi vám skúsime navrhnúť riešenia markíz, ktoré by sa vám hodili do vášho priestoru.

KVALITA

eliminácia UV žiarenia a tepla až do 95%

ovládanie

manuálne, elektrické, smart home

nadčasový dizajn

široké technické pmožnosti

možnosť samomontáže

informujte sa na možnosť samomontáže u našich pracovníkov
Predstavte si prekrásny slnečný letný deň a vás, ako sedíte na svojej terase či balkóne, nad vami markíza, ktorá prepúšťa dostatok svetla, ale pohlcuje nebezpečné UV žiarenie. Áno, je to reálne s našimi markízami je to hračka. Markízy vytvárajú vo vašom priestore príjemné miesto k stretávaniu s rodinou či priateľmi v horúcom počasí, ale rovnako tak aj v nepriaznivom počasí, stačí si vybrať tú správnu tieniacu markízu.

Naše markízy dodávame s kvalitnými látkami od popredných svetových výrobcov, všetky naše látky sú kvalitné akrilové látkoviny potiahnuté impregnačným prostriedkom. Ten ju chráni pred znečistením, hlavne plesňami a hubami.


Aký je postup pri zameraní / objednaní?

Čo je markíza?

Markíza je okenné vonkajšie tienenie, ktoré chráni pred slnečným žiarením a dažďom a zároveň poskytuje priestor na sedenie alebo oddych na vonkajšej terase. Skladá sa z textilnej strechy, ktorá je upevnená na výsuvných ramenách.

Ako si zaobstarať markízu?

Markízy môžete získať prostredníctvom miestneho predajcu alebo montážnej firmy, alebo cez internetový obchod. Pred zakúpením by ste si mali zmerať veľkosť umiestnenia a požadovaný výsuv a použitý materiál samotného riešenia.

Kde viem kúpiť markízu?

Markízy sú bežne dostupné v predajniach záhradných doplnkov, stavebných materiálov a v internetových obchodoch. Môžete sa tiež obrátiť na miestneho dodávateľa tieniacej techniky, ktorý Vám môže pomôcť s výberom a samotnou odbornou inštaláciou markízy.

Aký materiál sa používa pri výrobe markízy?

Markízy a poťahy môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ako sú polyester, akryl alebo PVC. Každý materiál má svoje vlastné výhody a nevýhody, preto by ste mali zvážiť svoje požiadavky a preferencie pred výberom.

Ktorá markíza je najlepšia?

Najlepšia markíza závisí od Vašich potrieb a preferencií. Polyesterové markízy sú cenovo dostupné a odolné, akrylové markízy sú odolné voči počasiu a poskytujú vysokú úroveň ochrany pred UV žiarením, PVC markízy sú vhodné pre použitie v daždivých podmienkach.

Porovnanie markíz

Pri porovnávaní markíz by ste mali zvážiť rôzne faktory, ako sú materiál, cena, veľkosť, farba a funkčnosť. Polyesterové markízy sú cenovo dostupné a odolné, akrylové markízy poskytujú vysokú úroveň ochrany pred UV žiarením a sú odolné voči počasiu, zatiaľ čo PVC markízy sú vhodné pre použitie v daždivých podmienkach.

Montáže realizujeme

  • Bratislavský kraj
  • Trnavský kraj
  • Rakúsko, okolie Viedne
  • Maďarsko, okolie Rajky

Oxygen Icon Box

Ostatné kraje len po dohode, menšie zákazky vybavujeme bez montáže a bez zamerania, dodanie kuriérom.

Bez hmyzu SK - montáže, kde montujeme referencie Senec

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka

Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
cogenvelopeexitusersphone-handsetmap-markerconstructionwarningcheckmark-circle

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram