Výsuvné markízy na terasu

Radovan Vitek

Radovan Vitek

Výsuvných markíz a technických možností je veľa a každá zákazka je jedinečná, preto každú objednávku "šijeme" presne pre potreby zákazníka.

Výsuvné markízy na terasu

Veľmi žiadaný tieniaci prvok

Výsuvné markízy na terasu sú najžiadanejším tieniacim prvkom v exteriéri rodinných domov. Ak nechcete alebo technicky nemôžete stavať prístrešok alebo pergolu, či už z technických alebo estetických dôvodov, markíza je vašim favoritom.

Markízy na terasu sa montujú prevažne na stenu alebo strop. Ani zateplenie nie je pre ňu žiadny problém, nakoľko každá inštalovaná markíza je uchytená na chemické kotvy, čiže žiadne hmoždinky alebo podomácky vyrobené uchytenie.
Mám záujem
markízy na terasu Dunajská Streda
Správne uchytená markíza znesie aj občasný vietor, nemusíte sa báť, že sa vám niečo stane s markízou, prípade s terasou pod ňou. Všetky detaily je potrebné prejsť a odsúhlasiť dopredu, aby sme predišli zbytočným prekvapeniam.

Výsuvné markízy na terasu dodávame v niekoľkých technických prevedeniach, od klasickej markízy cez priemyselné veľkoplošné prevedenie do šírky 12 metrov až po luxusné kúsky od svetoznámych dodávateľov. Vyberie si naozaj každý. Pri predbežnej cenovej ponuke je dobré si prejsť vaše očakávania od dizajnu, technické prevedenie a aj komfort. Každý systém je možné vybaviť čidlami a elektrickým ovládaním či už diaľkovým alebo smart-home systémom ovládaným mobilom.
 • typy markíz - veľké množstvo konštrukcii a prevedení markíz
 • dizajnový kúsok terasy
 • komfort
 • ochrana - markízy je potrebné chrániť pred silným vetrom, viete to vypustiť z hlavy po inštalácii veterného čidla.
 • neslúži ako ochrana pred dažďom - iba v prípade ak máte PVC látku určenú pre takéto použitie
Inšpirujte sa našimi realizáciami

Časté otázky

Pre orientačnú cenovú ponuku postačuje ak nám zašlete nasledujúce informácie

 1. šírka x vysunutie
 2. uchytenie  - strop/stena
 3. ovládanie - manuálne/elektrika
 4. popis čo chcete vyriešiť markízou

Markíza sa používa veľmi jednoducho, kľukou sťahujeme alebo zaťahujeme, v prípade elektriky diaľkovým ovládačom vyťahujeme a zaťahujeme markízu. Markízu je možné ponechať v akejkoľvek polohe. V prípade silnejšieho vetra markízu z bezpečnostných dôvodov stiahneme. Takisto ak odchádzate z domu, vždy skontrolujeme, či je markíza zatiahnutá, nikdy neviete, či sa nepriženie búrka alebo silný vietor. To neplatí v prípade ak máte nainštalované veterné čidlo alebo viete markízu ovládať na diaľku mobilným telefónom.

Kvalitné markízy sú bezúdržbové, je možné občas premazať spoje konštrukcii, o látku nie je potrebné nijakým spôsobom sa starať. V prípade znečistenia stačí vystriekať látku tečúcou vodou bez pridaných chemických prostriedkov. Ak príde látka markízy do kontaktu s vodou, je potrebné nechať látku vysušiť až následne je možné ju zrolovať.

Vitajte na našej produktovej stránke pre markízy na terasu! 

Naša spoločnosť ponúka širokú škálu rôznych typov markíz pre váš dom alebo byt. Naša ponuka zahŕňa zatahovacie markízy, výsuvné markízy, zvislé markízy, markízy pre tienenie pergoly, kazetové markízy, kĺbové markízy, vertikálne markízy a samozrejme aj markízy na terasu v Bratislave a okolí.

Zatahovacie markízy sú jednoduchým spôsobom, ako zabezpečiť ochranu pred slnečnými lúčmi a pred dažďom. Naše zatahovacie markízy sú vyrobené z kvalitných materiálov a majú rôzne veľkosti, farby a vzory, aby ste si mohli vybrať tie, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Výsuvné markízy sú inovatívnym riešením pre ochranu vašej terasy pred slnkom a dažďom. Naša výsuvná markíza má množstvo výhod, ako napríklad jej jednoduché ovládanie a údržbu, a vďaka rôznym farbám a vzorom si môžete vybrať tú, ktorá najlepšie zodpovedá vašim predstavám.

Zvislé markízy sú ďalšou možnosťou, ako ochrániť vašu terasu pred slnečnými lúčmi a vetrom. Naša zvislá markíza je vyrobená z kvalitných materiálov a je dostupná v rôznych veľkostiach a farbách, aby vyhovovala vašim potrebám.

Tienenie pergoly je zase ideálnym riešením pre ochranu vášho exteriéru. Naša markíza pre tienenie pergoly je vyrábaná z kvalitných materiálov a je dostupná v rôznych farbách a veľkostiach, aby ste si mohli vybrať tú, ktorá najlepšie zodpovedá vašim potrebám.

Kazetové markízy sú moderným riešením pre ochranu vášho exteriéru pred slnkom a dažďom. Naša kazetová markíza je vyrobená z kvalitných materiálov a jej moderný dizajn dokonale doplní váš exteriér.

Kĺbová markíza je ideálnym riešením pre ochranu vašej terasy pred slnečnými lúčmi a vetrom. Naša kĺbová markíza je vyrobená z kvalitých materiálov a jej ovládanie je veľmi jednoduché. Môžete si ju tiež vybrať v rôznych farbách a veľkostiach, aby ste si mohli vybrať tú, ktorá najlepšie zodpovedá vašim potrebám.

Vertikálne markízy sú ďalšou možnosťou pre ochranu vášho exteriéru. Naša vertikálna markíza je vyrobená z kvalitných materiálov a jej ovládanie je veľmi jednoduché. Môžete si ju tiež vybrať v rôznych farbách a veľkostiach, aby ste si mohli vybrať tú, ktorá najlepšie zodpovedá vašim potrebám.

Markízy na terasu v Bratislave a okolí sú ideálnym riešením pre ochranu vášho exteriéru pred slnečnými lúčmi a vetrom. Naše markízy na terasu sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú dostupné v rôznych veľkostiach a farbách, aby vyhovovali vašim potrebám a aby dokonale doplnili váš exteriér.

Všetky naše markízy sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú ich odolnosť voči poveternostným podmienkam a predlžujú ich životnosť. Okrem toho, naše markízy sú jednoduché na ovládanie a údržbu, takže sa o ne dokážete dobre starať.

Ak hľadáte kvalitné a spoľahlivé riešenie pre ochranu vášho exteriéru, neváhajte a zvoľte si jednu z našich markíz. Sme presvedčení, že si vyberiete to správne riešenie pre vaše potreby. Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete poradiť pri výbere, kontaktujte nás a radi vám pomôžeme.

Montáže realizujeme

 • Bratislavský kraj
 • Trnavský kraj
 • Rakúsko, okolie Viedne
 • Maďarsko, okolie Rajky

Oxygen Icon Box

Ostatné kraje len po dohode, menšie zákazky vybavujeme bez montáže a bez zamerania, dodanie kuriérom.

Bez hmyzu SK - montáže, kde montujeme referencie Senec

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka

Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-markercrosswarningcheckmark-circleplus-circlecircle-minus

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram