Výsuvné markízy na terasu

Radovan Vitek e1514838568806.jpg

Radovan Vitek

Výsuvných markíz a technických možností je veľa a každá zákazka je jedinečná, preto každú objednávku "šijeme" presne pre potreby zákazníka.

Výsuvné markízy na terasu

Veľmi žiadaný tieniaci prvok

Výsuvné markízy na terasu sú najžiadanejším tieniacim prvkom v exteriéri rodinných domov. Ak nechcete alebo technicky nemôžete stavať prístrešok alebo pergolu, či už z technických alebo estetických dôvodov, markíza je vašim favoritom.

Markízy na terasu sa montujú prevažne na stenu alebo strop. Ani zateplenie nie je pre ňu žiadny problém, nakoľko každá inštalovaná markíza je uchytená na chemické kotvy, čiže žiadne hmoždinky alebo podomácky vyrobené uchytenie.
Mám záujem
markizy na terasu Dunajska Streda
Správne uchytená markíza znesie aj občasný vietor, nemusíte sa báť, že sa vám niečo stane s markízou, prípade s terasou pod ňou. Všetky detaily je potrebné prejsť a odsúhlasiť dopredu, aby sme predišli zbytočným prekvapeniam.

Výsuvné markízy na terasu dodávame v niekoľkých technických prevedeniach, od klasickej markízy cez priemyselné veľkoplošné prevedenie do šírky 12 metrov až po luxusné kúsky od svetoznámych dodávateľov. Vyberie si naozaj každý. Pri predbežnej cenovej ponuke je dobré si prejsť vaše očakávania od dizajnu, technické prevedenie a aj komfort. Každý systém je možné vybaviť čidlami a elektrickým ovládaním či už diaľkovým alebo smart-home systémom ovládaným mobilom.
 • typy markíz - veľké množstvo konštrukcii a prevedení markíz
 • dizajnový kúsok terasy
 • komfort
 • ochrana - markízy je potrebné chrániť pred silným vetrom, viete to vypustiť z hlavy po inštalácii veterného čidla.
 • neslúži ako ochrana pred dažďom - iba v prípade ak máte PVC látku určenú pre takéto použitie
Inšpirujte sa našimi realizáciami

Časté otázky

Pre orientačnú cenovú ponuku postačuje ak nám zašlete nasledujúce informácie

 1. šírka x vysunutie
 2. uchytenie  - strop/stena
 3. ovládanie - manuálne/elektrika
 4. popis čo chcete vyriešiť markízou

Markíza sa používa veľmi jednoducho, kľukou sťahujeme alebo zaťahujeme, v prípade elektriky diaľkovým ovládačom vyťahujeme a zaťahujeme markízu. Markízu je možné ponechať v akejkoľvek polohe. V prípade silnejšieho vetra markízu z bezpečnostných dôvodov stiahneme. Takisto ak odchádzate z domu, vždy skontrolujeme, či je markíza zatiahnutá, nikdy neviete, či sa nepriženie búrka alebo silný vietor. To neplatí v prípade ak máte nainštalované veterné čidlo alebo viete markízu ovládať na diaľku mobilným telefónom.

Kvalitné markízy sú bezúdržbové, je možné občas premazať spoje konštrukcii, o látku nie je potrebné nijakým spôsobom sa starať. V prípade znečistenia stačí vystriekať látku tečúcou vodou bez pridaných chemických prostriedkov. Ak príde látka markízy do kontaktu s vodou, je potrebné nechať látku vysušiť až následne je možné ju zrolovať.

Montáže realizujeme

 • Bratislavský kraj
 • Trnavský kraj
 • Rakúsko, okolie Viedne
 • Maďarsko, okolie Rajky

Oxygen Icon Box

Ostatné kraje len po dohode, menšie zákazky vybavujeme bez montáže a bez zamerania, dodanie kuriérom.

kde montujeme Bez hmyzu SK 768x348.jpg

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku.

 • Bližšie informácie o spracúvaní vami poskytnutých osobných údajov nájdete tu
Získajte bezplatnú cenovú ponukuChcem uhradiť dohodnutú zálohovú platbu
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-markercrosswarningcheckmark-circleplus-circlecircle-minus
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram