Sieťky proti hmyzu

Radovan Vitek

Radovan Vitek

V prípade, ak si nie ste istí pri výbere typu siete proti hmyzu, môžete využiť naše profesionálne technické poradenstvo.

Hlavné rozdiely medzi jednotlivými sieťami

Sieťky proti hmyzu - pevné

Ide o klasické siete proti hmyzu v pevnom ráme. Sú ideálnym riešením, ak hľadáte dlhodobú investíciu, a to vďaka svojej dlhej životnosti. Pri okenných sieťkach nie je nutné vŕtanie do samotného okna, keďže sa osadzujú sa na obrtlíky.

Dvere je možné obohatiť o prechod pre zvieratá, prípadne petscreen sieťovinu zabraňujúcu poškodeniu.

Sieťky proti hmyzu - rolovacie

Sú populárne najmä vďaka praktickému vzhľadu. Plusom je možnosť doplnenia o box, v ktorom ich môžete uskladniť v prípadoch, ak ich nepotrebujete. Takto predĺžite ich životnosť. Rolovaciu sieť proti hmyzu je možné využiť na strešné okno, malý balkón prípade v priestoroch, kde ju nepoužívate na stálo a vyžadujete jednoduché odpojenie.

Sieťky proti hmyzu - plisse

Tento typ siete proti hmyzu sa vyznačuje elegantným vzhľadom a dizajnom. Sú vhodné pre každé dvere či okná. Ideálne pre zákazníkov, ktorí si potrpia na vyšší štandard vzhľadu ich domácnosti. Skvelý výber pre majiteľov veľkých bezbariérových dverí. Poslúžia vám v prípadoch, ak vlastníte bufetové okno a potrebujete skĺbiť vetranie s podávaním jedla či nápojov.
Viem čo chcem, pošlite mi cenovú ponuku

NANO MEMBÁNA, účinnosť 99,9%

Chcem vedieť viac

Patríte medzi alergikov?

Tento zdravotný problém trápi aj MŇA. Každý bojovník proti alergii dobre vie, čo všetko to obnáša. Práve preto sme hľadali riešenie, ako nám zlepšiť každodenný život. Neváhajte a informujte sa u nás, aké možnosti máte pri kúpe alergických sietí proti hmyzu. Ak nám pošlete informácie, akým typom alergie trpíte, spoločne dokážeme vybrať správny typ.
Alergik vďaka nekomfortným príznakom veľmi spoľahlivo a rýchlo spozná, kedy začne kvitnúť všetko okolo.
Kvalitné sieťoviny tohto typu dokážu zachytiť až 99% zrniečok peľu. V rámci nich využívame tie najkvalitnejšie membrány, ktoré sú schopné eliminovať najjemnejšie častice výfukových plynov.
Nano membránová sieť proti hmyzu
Siete proti hmyzu okenné aj dverové sú praktickým doplnkom každej domácnosti aj priemyselných priestorov. Chránia interiér pred dotieravým hmyzom a drobnými hlodavcami. Pri správnom výbere typu sieťky perfektne ochránia vaše priestory a navyše svojim vkusným a nevtieravým vzhľadom nijako nenarušujú celkový dojem z priestorov.
kvalitná rokmi overená sieťovina
rámy výlučne z extrudovaného hliníka
široká farebná škala RAL
rôzne možnosti drevoimitácii
antialergická sieťovina
prechod pre psíka či mačku
osadenie pod vonkajšie žalúzie
ATYP skosenie aj oblúk

Neznášate štípance od komárov rovnako ako my?

Slovensko patrí medzi európske krajiny s najvyšším výskytom komárov. Práve ich invázia najmä počas letných mesiacov patrí medzi veci, ktoré nám vedia poriadne znepríjemniť čas strávený na slnku. Ešte väčší problém nastáva, ak nám nedajú spať len z dôvodu, že sme podcenili ochranu našich obydiel pred týmto nepríjemným hmyzom.

Počas letných prázdnin trávia aj Slováci viac času mimo svojich domovov. Aj keď tu nezažívame tak rozpálené letá, bez vetrania to proste nejde. Preto si asi nevieme predstaviť, aby sme počas celého dňa, keď nie sme doma, nechali okná zatvorené. To platí ešte viac pre horúce dni, ktoré musíme stráviť doma či práci. Otvorené okná či balkóny sú ako stvorené pre vniknutie komárov či iného hmyzu do vnútra.

Tento problém sa zdá byť neriešiteľný a mnoho ľudí si už automaticky vyhradí určitý čas na ich zabíjanie ešte pred tým, ako zaľahneme do postelí. Ešte nepríjemnejšie sú ich štípance, ktoré vedia byť pre niektorých ľudí náramne citlivé.

Ako bojovať s komármi?

Najjednoduchšou cestou je obstaranie sieťok proti hmyzu. Tie vám teraz ponúkame aj v našej spoločnosti Bez Hmyzu SK. Aby sme sa naozaj vyhli invázii komárov do našich domovov či kancelárií, netreba podceniť výber správnych a kvalitných sieťok proti hmyzu. Je dôležité, aby tie boli vyrobené zo správneho materiálu.

Komáre patria medzi menšie druhy hmyzu, preto môžete ostať poriadne sklamaný, ak aj napriek tejto zábrane nakoniec bez problémov opäť otravujú a nedajú vám spať. To neplatí pre sieťky od spoločnosti Bez Hmyzu SK, ktoré sú vhodné aj pre tento druh lietajúcich nepriateľov. Oproti konkurencii sa nemusíte báť nadmernej nepriepustnosti sveta, ktorá je následne nepríjemná najmä v zimných mesiacoch. Naše výrobky v lete pomáhajú zabrániť vniknutiu nie len komárom, ale aj silným slnečným lúčom. Naopak v zime nechávajú dostatočne presvietené miestnosti.

Nie ste majiteľom klasických typov okien?

Aj pre vás máme jednoduché riešenie. V Bez Hmyzu SK neponúkame len klasické siete na okno, svoje si u nás nájdu aj zákazníci s otváracími dverami či strešnými oknami. Navyše sa nemusíte báť ani toho, že sa vaši domáci miláčikovia nebudú môcť bez problémov premávať von a dnu. Siete vám vieme vybaviť aj vhodnými otvormi pre psov či mačky. Navyše vás naše sieťky proti hmyzu ochránia aj pred nepríjemnými alergiami. Sieťovinu vám vieme poskytnúť aj s antialergickými vlastnosťami. Komáre nie sú jediným problémom letných mesiacov. Rôzne spúšťače alergie nás často dokážu pripútať dokonca až k posteli. Proti nepríjemnému hmyzu sa dá bojovať rôznymi spôsobmi. Na trhu nájdete množstvo repelentov, ktoré vám zaručujú maximálnu ochranu pred štípancami komárov. Ak však v lete zaprší, prípadne máte dom či chatu situovanú v blízkosti vody, nepresvedčí vás ani tá najpútavejšia reklama v televízii.

Sami dobre viete, že sa množstve štípancov na svojom tele nevyhnete. A to nehovoríme o pravidelnom bzučaní popri uchu, ktoré dokáže v noci zobudiť aj toho najväčšieho spáča. Ak sa rozhodnete investovať do kvalitných sieťok proti hmyzu, doslova sa vám zmení život. Navštívte náš web alebo priamo predajne a vyberte si z množstva ich druhov. Nakrátko neodídu majitelia žiadnych okenných otvorov. Vďaka vlastnej výrobe a špeciálnym školeniam pracovníkov dokážeme splniť priania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Svoju zákaznícku sieť si chceme budovať dlhodobo cez vysokú kvalitu a spokojnosť nakupujúcich. Siahnite po overených sieťkach proti komárom a neriešte leto čo leto ich kúpou či opravou "jednorázových" sieťok.

Sieťka proti hmyzu a potrebujeme ju vôbec?

Tak toto je naozaj dobrá otázka... :-) Niektorí z nás o tom ani celý život nepremýšľajú, či im chýba ochrana proti hmyzu, niektorí z nás si život bez tejto dôležitej pomôcky ani nevedia predstaviť. Komáre a téma či je nejaký v spálni je u niekho v domácnosti na dennom poriadku...

Sieťky na hmyz predstavujú účinnú ochranu pre každého, kto si nevie a ani nechce predstavovať život s týmto otravným hmyzom.

Montáže realizujeme

  • Bratislavský kraj
  • Trnavský kraj
  • Rakúsko, okolie Viedne
  • Maďarsko, okolie Rajky

Oxygen Icon Box

Ostatné kraje len po dohode, menšie zákazky vybavujeme bez montáže a bez zamerania, dodanie kuriérom.

Bez hmyzu SK - montáže, kde montujeme referencie Senec

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka

Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetpushpinmap-markerwarningcheckmark-circle

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram