Zhrňovacie lamelové dvere

Radovan Vitek

Radovan Vitek

Zhrňovacie dvere nie sú žiadnou novinkou, ale ak nemáte inú možnosť ako predeliť priestor alebo prekryť dvere, ktoré sa nemôžu otvárať, sú tým pravým riešením pre vás...

Zhrňovacie lamelové dvere interiérové

Vhodná alternatíva ku klasickým dverám

Vhodnou a veľmi rýchlou alternatívou ku klasickým dverám, to sú zhrňovacie lamelové dvere interiérové vyrábané presne na váš požadovaný otvor a pre potreby individuálneho riešenia zákazníka.

Rovnako tak sa hojne využívajú tieto zhrňovacie dvere pre predelenie rôznych priestorov, prípade predelenia miestnosti bez potreby komplikovaných stavebných úprav. 

Kvalitné lamelové dvere vydržia celé roky bez potreby údržby a nie je možné ich porovnávať s lacnými dverami zo supermarketov ako napríklad Merkury market, Hornbach, Baumax, OBI a iné... . Lamely sú vyrábané zo stálofarebného plastu výborne odolávajúcemu vlhkosti aj hrubšiemu zaobchádzaniu.

OSADENIE do predpripraveného otvoru, na už existujúcu zárubňu, otvor medzi stenami.
Mám záujem
plastové lamelové dvere imitácia dreva zhrňovacie
 • kvalitný tvrdený plast
 • možnosť osadenia zámku
 • okienka podľa želania zákazníka
 • bezúdržbový produkt
 • vhodné do kúpelne
 • vhodné do sprchy
 • zhrňovacie dvere na konkrétny otvor
 • najčastejšia výroba 60 cm, 90 cm, 125 cm a výška do 202 cm a do 250 cm
 • prevedenie jednokrídlové aj dvojkrídlové zatváranie na oponu
 • nemožnosť úplného uzavretia - zdola aj zhora zostáva medzera cca 1 centimeter medzi rámom a lamelami

Ako zamerať a namontovať zhrňovacie dvere

Ak si želáte nechať vyrobiť zhrnovacie dvere na váš rozmer, stačí si pozrieť inštruktážne video a podľa vami zadaných rozmerov vam tieto vaše harmonikové dvere vyrobíme a odošleme kuriérom. 

V každom balení je zároveň aj návod na montáž, najčastejšia montáž sa realizuje do kúpelne, do sprchy, do špajze, resp všade tam, kde sa šetrí každým centimetrom a nie je malý, prípadne žiadny priestor na otváranie klasických dverí.

Sú takéto plastové zhrňovacie dvere lacné? No najlacnejšie určie nie sú, lacné dvere je možné si zaobstarať v nejakom supermarkete ako OBI, Baumax, Merkury market, Hornbach a pod, problémom je skôr použitý lacný PVC plast a stabilita samotných dverí.

V prípade ak to chcete použiť len na krátku chvílu, aj takéto riešenie je akceptovateľné, ale ak zamýšlate používať zhrnovacie dvere často a dlhšiu dobu, určite si zaobstarajte takéto kvalitné harmonikové dvere.

Časté otázky

Pre orientačnú cenovú ponuku postačuje ak nám zašlete nasledujúce informácie

 1. šírka x výška
 2. farba základná (biela / tmavohnedá) alebo príplatková drevoimitácia
Zhrňovacie lamelové dvere sa používajú intuitívne, uchytením za madlo sa buď zatvoria, alebo otvoria. Pri zatvorení sa na konci spoja s magnetom a v prípade ak máte madlo so zámkom, tak sa na konci pricvaknú o pripravený držiak a v prípade potreby sa madlo dá uzamknúť.
Údržba nie je žiadny problém, keďže celý produkt je z vysokokvalitného PVC, postačuje pretretie vlhkou handričkou, prípadne vystriekaním nie moc silným prúdom vody. V prípade potreby môžete vrchnú lištu prestriekať silikátovým sprejom pre pohodlnejší posuv samotných lamiel po vedení.
toto je jeden z dôvodov prečo si vybrať lamelové dvere vyrobené na mieru. Či už budú harmonikové dvere určené do sprchy, do kúpelne, špajzy, pivnice či len tak do otvoru, vždy je možné takéto lamelové dvere použiť.
Prečo nie, ak hľadáte niečo lacné pre štandardný otvor do max 80cm a nepotrbuejete riešiť trváznosť, určite zvážte nákup lamlových dverí ako napríklad Baumax, Hornbach, OBI, Merkury market a podobne Ale ak hľadáte kvalitné zhrňovacie dvere s dlhou výdržou a stabilitou, zvážte nákup s výrobou na mieru.
Kvalitné zhrnovacie dvere vyrábame na mieru z kvalitného extrudovaného plastu už od začiatku našej výroby. Ocenia to hlavne zákazníci, ktorí šetria každým centimetorm a taký zákazník vie oceniť hlavne kvalitné pevné prevedenie či už sa jedná o montáž v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Senec, Pezinok, Malacky, Galanta, alebo niekde v tomto okolí.
Všetky naše recenzie si nájdete na našom FB Bezhmyzusk pripadne na Google mapách pod našou firmou. Každá referencia nás veľmi teší a sme radi že ste s našimi lamelovými dverami spokojní.

Zhrňovacie dvere 90cm?

Áno aj takýto rozmer je možný, najčastejšie dopytované rozmery sú: 60cm, 90cm, 125cm a potom už individuálne šírky, najširšie zhrnovacie dvere do sprchy sme vyrábali v šírke 220cm a výšk 245cm, čiže išlo o predelenie steny.

Biele zhrňovacie dvere a ostatné farby

Jasné, toto je štandardná, základná farba. Základná farba je aj tmavohnedá. Za príplatok sú harmonikové dvere vo verzii drevo-imitácie:
borovica
tmavý orech
mahagón
dub
breza
višňa
buk
To čo nie je vôbec a časo dopytujete drevoimitáciu: DUB SONOMA. Bohužial táto drevoimitáca v kvalitnom extrudovanom prevedení sa vôbec nevyrába.

Príslušenstvo pre plastové zhrňovacie dvere

Jasné, toto je štandardná, základná farba. Základná farba je aj tmavohnedá. Za príplatok sú harmonikové dvere vo verzii drevo-imitácie:
spodné vedenie
okienka podľa výberu do jednotlivých lamiel
uzamykateľný zámok s ozdobnou guľou (biele, hnedé, zlaté, strieborné)

Montáže realizujeme

 • Bratislavský kraj
 • Trnavský kraj
 • Rakúsko, okolie Viedne
 • Maďarsko, okolie Rajky

Oxygen Icon Box

Ostatné kraje len po dohode, menšie zákazky vybavujeme bez montáže a bez zamerania, dodanie kuriérom.

Bez hmyzu SK - montáže, kde montujeme referencie Senec

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka

Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-markercrosswarningcheckmark-circleplus-circlecircle-minus

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram