Vonkajšie rolety

Radovan Vitek e1514838568806.jpg

Radovan Vitek

Zaujímavý typ: použiť viac farebnú kombináciu podľa vlastného výberu, pri vhodne zvolenom výbere látky vyzerajú takéto žalúzie naozaj luxusne.

Vonkajšie rolety

Zabudnite na staré hlučné rolety...

Poznáte vonkajšie rolety z minulosti? Zabudnite na to, čo si pamätáte z tohto obdobia. Staré rolety, prípadne plastové rolety sa vždy spájajú s veľkým hlukom pri používaní. Moderné celo hliníkové rolety predstavujú vysoký stupeň tienenia, ochrany a bezpečnosti.

Vyznačujú sa výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami nielen počas leta, keď odrážajú slnečné žiarenie, ale rovnako tak kvalitne ochránia aj vás priestor v zime, keďže kvalitné rolety majú lamely zateplené PUR penou. Rovnako poskytujú zvýšenú bezpečnosť hlavne s použitím elektrického ovládania, manuálne naopak je možné osadiť bezpečnostnou automatickou západkou, ktorá ochráni váš priestor pred neželanými návštevníkmi. 

Je jedno, či si vyberiete pod omietkové prevedenie, pred-okenné, vždy s prehľadom splnia požiadavky, ktoré sa od nich očakávajú. Široké príslušenstvo je samozrejmosťou. Ovládanie manuálne, elektrické iphone.
Mám záujem
vonkajsie roelty hlinikove priznane na okne farba zlaty dub
Inšpirujte sa našimi realizáciami

Pre orientačnú cenovú ponuku postačuje ak nám zašlete nasledujúce informácie

  1. šírka x výška otvoru
  2. prevedenie podomietkové / pred okno
  3. ovládanie
  4. predpríprava na okne? ÁNO / NIE

Vonkajšie rolety sa ovládajú podľa dodanej konfigurácii buď manuálne šnúrou, prípadne elektrickým ovládaním, jedna strana smerom nadol a naopak. Nie je vyžadovaná žiadna technická zručnosť, v prípade ak sa používajú elektrické rolety niekoľko-krát po sebe, môže dôjsť k aktivovaniu tepelnej poistky, je to pre prípad, ak by sa s nimi hrali napríklad deti. Nie je to žiadny problém, je potrebné počkať, kým sa tepelná poistka ochladí a žalúzie je možné opäť používať.

Vonkajšie rolety je možné vysprchovať hadicou, prípadne VAPkou s miernym tlakom, prípadne je možné mäkkou handričkou a neagresívnym saponátom čistiť lamely roliet

Montáže realizujeme

  • Bratislavský kraj
  • Trnavský kraj
  • Rakúsko, okolie Viedne
  • Maďarsko, okolie Rajky

Oxygen Icon Box

Ostatné kraje len po dohode, menšie zákazky vybavujeme bez montáže a bez zamerania, dodanie kuriérom.

kde montujeme Bez hmyzu SK 768x348.jpg

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku.

  • Bližšie informácie o spracúvaní vami poskytnutých osobných údajov nájdete tu
Získajte bezplatnú cenovú ponukuChcem uhradiť dohodnutú zálohovú platbu
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-markerwarningcheckmark-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram