Siete proti hmyzu rolovacie

Radovan Vitek e1514838568806.jpg

Radovan Vitek

Osobne mám rolovaciu sieť doma už 6 rok, raz ročne je potrebné natiahnuť pružinu, inak je úplne bezúdržbová.
siet proti hmyzu rolovacia na dvere spolu s roletou

Rolovacia sieť proti hmyzu

Hľadám rolovaciu sieťku na okno

Rolovacia sieť proti hmyzu na okno alebo na dvere je naša špecialita. Sme pyšní na toto riešenie, keďže ako jediní na Slovensku ponúkame systém ISODESIGN. Uchytenie spodnej lišty je mechanické, čiže odpadá neustály problém s plastovým spodným uchytením vo vodiacich lištách.

Okenná sieť sa roluje z vrchu nadol a samotná sieťovina je chránená v elegantnom minimalistickom boxe. Montáž je možná: na rám okna, na roletu ideálne s hliníkovými nohami  prípadne do ostenia. Základné farebné prevedenie je biele, na želanie sme schopní urobiť farebný nástrek do akejkoľvek farby typu RAL.
Mám záujem
siet okenna rolovacia 6
 • sieťovina chránená v boxe - elegantný oblý box 4x4cm
 • používanie len keď ju potrebujete
 • praktické využitie
 • zložitejšia demontáž
 • nepasuje na každý typ okna
Inšpirujte sa našimi realizáciami

Rolovacia sieť proti hmyzu na strešné okno

Hľadám rolovaciu sieťku na strešné okno

Rolovacia sieť proti hmyzu na strešné okno? ÁNO samozrejme! Dobre čítate, veľa zákazníkov ani netuší, že je možné osadiť sieť proti hmyzu aj na strešné okno. Montáž sa realizuje spravidla na ostenie a roluje sa zvrchu nadol, ale na prianie zákazníka sme montovali už aj siete na strešné okno s osadením zospodu smerom nahor.

Technicky sa uchytí rám o sadrokartón, v prípade ak máte na strope drevený obklad, je to tiež riešiteľné, v takomto prípade sa použije kefkové tesnenie dokola. Základné prevedenie rámu je biele, na želanie sme schopní nastriekať rám do akejkoľvek farby RAL.
Mám záujem
siet rolovacia na stresne okno 6
 • sieťovina chránená v boxe
 • používanie len keď ju potrebujete
 • praktické využitie
 • zložitejšia demontáž
 • montážna plocha musí byť rovná
Inšpirujte sa našimi realizáciami

Rolovacia sieť proti hmyzu na dvere

Hľadám rolovaciu sieť na dvere

Dverové rolovacie siete sa rolujú zľava doprava alebo naopak. Veľkou výhodou rolovacej siete je využiť túto sieť všade tam, kde nie je možné otvárať pevné dvere do priestoru a rovnako tak všade tam, kde nie je miesto pre uchytenie pántov na pevnej sieťke. Zvyčajne vzniká takýto problém po zateplení balkónu.

Rolovacia sieť je predurčená na problematické dvere, nakoľko nepotrebuje toľko priestoru pre uchytenie ako pevná sieť. Úspešne je možné ju použiť aj na rolety, prípadne pod vonkajšie žalúzie. Pre takéto riešenie konkuruje aj plisse sieťkam.
Mám záujem
siet proti hmyzu rolovacia na dvere 5
 • praktické využitie - všade kde nie je možné otvárať sieť do priestoru
 • ak ju nepotrebujete zrolujete ju do boxu
 • zdokonalený systém s ložiskami - nikto iný na Slovensku tento systém nevyužíva
 • použitie - nevhodná pre časté používanie
 • komplikovanejší servis - v prípade poruchy kompletná demontáž
 • vyžaduje pravidelné čistenie
Inšpirujte sa našimi realizáciami

Časté otázky

Pre orientačnú cenovú ponuku postačuje ak si zameriate svetlosť otvoru, t.j. ak otvoríte okno alebo dvere, zmerajte otvor, ktorý vám vznikol. Pre presnejšiu cenovú ponuku potrebujeme od vás:

 1. šírka x výška otvoru
 2. farbu rámu
 3. aké máte okno (plastové eurookno, hliníkové bezrámové, prípadne potrebujete sieť na strešné okno)

Pri montáži rolovacej siete na strešné okno bez nášho zamerania VŽDY od vás potrebujeme výrobný rozmer t.j. ak si neviete rady ako zamerať váš rozmer, pošlite prosím foto aj so zameranými rozmermi a náš technik si s vami prejde správnosť vašich zameraných rozmerov. STREŠNÉ okno sa montuje na sadrokartónový otvor, orientačne sa pridáva na šírku 6 cm a na výšku tiež 6 cm.

Rolovacia sieť sa ovláda dodaným madielkom, je nevhodné používať sieť bez tohto madielka, môže sa stať, že sa sieťovina zroluje krivo do bubna a v takomto prípade je potrebné vyrolovať sieťku a znovu ju zrolovať spať.

POZOR!

Sieť je potrebné vždy rolovať do boxu tak, aby ste držali madielko a v žiadnom prípade nepoužívajte sieť bez podpory, lebo pri vystrelení posuvnej časti môže pružina vyskočiť a viac sa nebude dať rolovať späť. Je možné opraviť aj takéto vyskočenie pružiny, buď si objednáte náš platený servis alebo vám zašleme návod na natiahnutie pružiny a skúsite si ju natiahnuť sami.

Pravidelnou údržbou docielite dlhoročnú spoľahlivosť. Rolovacia sieť vyžaduje pravidelné čistenie spodnej siete hlavne dverovej, nakoľko sa do nej dostane najviac prachu, blata, lístia a inej špiny. V prípade ak sa nepoužíva dlhšiu dobu sieť, môže povoliť pružina v systéme, nie je to však chyba a je možné takúto voľnú sieť bez problémov opäť natiahnuť, vyžiadajte si od nás návod na natiahnutie pružiny.

Montáže realizujeme

 • Bratislavský kraj
 • Trnavský kraj
 • Rakúsko, okolie Viedne
 • Maďarsko, okolie Rajky

Oxygen Icon Box

Ostatné kraje len po dohode, menšie zákazky vybavujeme bez montáže a bez zamerania, dodanie kuriérom.

kde montujeme Bez hmyzu SK 768x348.jpg

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku.

 • Bližšie informácie o spracúvaní vami poskytnutých osobných údajov nájdete tu
Získajte bezplatnú cenovú ponukuChcem uhradiť dohodnutú zálohovú platbu
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-markercrosswarningcheckmark-circleplus-circlecircle-minus
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram