Atypické žalúzie a netradičné tienenie

3. júna 2021

Už z významu slova atypia si vieme predstaviť vzor, ktorý nemá svoju pravidelnosť alebo má istú odchylnosť. Dnes už sa atypické tvary dajú spozorovať na každom rohu. Vo vašej domácnosti ste možno išli cestou, kedy ste si zvolili neobvyklé, nepravidelné okná. V takomto prípade by sme vám chceli povedať, že aj takéto rôzne tvary sa dajú zatieniť. Či už spomenieme klasické avšak atypické žalúzie, plisse alebo dokonca aj vonkajšie žalúzie. Nižšie určite nájdete niečo podľa vašej chuti.

Atypické žalúzie

Žalúzie aj na šikminy

Pri týchto klasických žalúziách sa ani nenačakáte dlho na výboru spolu aj s montážou. Tento výrobok je taká zlatá stredná cesta s prijateľnou cenou. S týmto tienením tak isto dosiahnete celotieniace prevedenie. Ak nehľadáte nič špeciálne tak tento jednoduchý výrobok je pre vás, avšak aj pri tomto druhu máte na výber so širokej škály farebných prevedení.

Žalúzie dostať na každé okno. Toto klasické tienenie asi nikdy nevyjde z módy a vždy si nájde svojich favoritov.

Plisse - moderné luxusné a hlavne praktické

Tieto farebné roletky majú veľmi široký výber farebnej škály, od krikľavých po zemité farby, vzorové alebo plne zatemňujúce. Hodia sa priam všade - do kuchyne, pracovne, detskej izby ale aj do kúpeľne. Ani vás nemusí prekvapovať že sa na oblúkové okná perfektne hodia - pretože to vyzerá ešte oveľa lepšie ako na hranatých. Ale veď posúďte sami.

Prečítejte si tiež: Aké žalúzie do kúpeľne?

Vertikálne žalúzie pre väčšie okná

Tento tieniaci produkt sa hodí najviac do izieb, kancelárií a miestností s väčšími rozmermi okien. No a nie vždy sú tie väčšie okná v tvare štvorca či obdĺžnika. V nižšie priložených fotkách môžete vidieť atypické prevedenie tienenia aj pri tomto druhu interiérového tienenia.

Potrebujete sieťovinu v netradičnom tvare?

Tienením sme stále neskončili. Čo keby sme Vám povedali, že aj vaša sieťka na dvere či okno sa dá vyrobiť v tvare aký si otvor žiada? Veď presvedčte sa sami:

A to ani zďaleka nie je všetko! Ak vás šikminy a atypické tvary zaujali tak si prečítajte viac aj tomto článku - Vonkajšie žalúzie a šikminy? kde sa dozviete, že dokonca aj vonkajšie žalúzie nie je problém vyrobiť na netradičné tvary okien.

Čo k tomu dodať? Ako ste si mohli podľa fotiek všimnúť neodradia nás žiadne tvary okien a vždy sa snažíme niečo vymyslieť. Ak sa to dá a technicky je do funkčné ideme do toho!

Prečítajte si tiež

BAMBUSICBambusové rolety
Ak hľadáte skutočne lacné a ekologické riešenie čo sa týka vnútorného tienenia, bambusové rolety sú skvelou voľbou. Tento prírodný materiál je dostupný, a nemusí sa ani extra upravovať, vďaka čomu je výsledný produkt cenovo veľmi dostupný. Bambusové rolety sa hodia do bytov, domov aj na chatu, a do všetkých interiérov, kde si domáci radi potrpia na prírodné doplnky. […]
bambusBambusové žalúzie na terasu
Máte presklenú terasu alebo zimnú záhradu? V tom prípade sa v nej určite zdržujete po celý rok, a užívate pohodové chvíle vo vlastnej oáze relaxu. Pravdepodobne v nej máte francúzske okná, a slniečko vám na terasu svieti takmer celý deň. V tom prípade ste iste riešili aj nejaký druh tienenia, ktorý by mal byť funkčný a mal by ladiť s celkovým dizajnom terasy. […]
hhhVintage štýl bývania
  Štýl bývania, ktorý je overený už rokmi v kombinácii s moderným zariadením sa môže predstaviť aj ako návrat do minulosti. Vintage štýl dýcha nostalgiou ale aj romantikou v jednom. Častokrát sa tu nájdu staršie kúsky, ktoré naberajú aj na svojej hodnote. Keramické figúrky po vašej babke alebo strýkove staré kukučkové hodiny? Tieto kúsky by […]
1 2 3 12

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku.

  • Bližšie informácie o spracúvaní vami poskytnutých osobných údajov nájdete tu
Získajte bezplatnú cenovú ponukuChcem uhradiť dohodnutú zálohovú platbu
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram