Atypické žalúzie a netradičné tienenie

3. júna 2021

Už z významu slova atypia si vieme predstaviť vzor, ktorý nemá svoju pravidelnosť alebo má istú odchylnosť. Dnes už sa atypické tvary dajú spozorovať na každom rohu. Vo vašej domácnosti ste možno išli cestou, kedy ste si zvolili neobvyklé, nepravidelné okná. V takomto prípade by sme vám chceli povedať, že aj takéto rôzne tvary sa dajú zatieniť. Či už spomenieme klasické avšak atypické žalúzie, plisse alebo dokonca aj vonkajšie žalúzie. Nižšie určite nájdete niečo podľa vašej chuti.

Atypické žalúzie

Žalúzie aj na šikminy

Pri týchto klasických žalúziách sa ani nenačakáte dlho na výboru spolu aj s montážou. Tento výrobok je taká zlatá stredná cesta s prijateľnou cenou. S týmto tienením tak isto dosiahnete celotieniace prevedenie. Ak nehľadáte nič špeciálne tak tento jednoduchý výrobok je pre vás, avšak aj pri tomto druhu máte na výber so širokej škály farebných prevedení.

Žalúzie dostať na každé okno. Toto klasické tienenie asi nikdy nevyjde z módy a vždy si nájde svojich favoritov.

Plisse - moderné luxusné a hlavne praktické

Tieto farebné roletky majú veľmi široký výber farebnej škály, od krikľavých po zemité farby, vzorové alebo plne zatemňujúce. Hodia sa priam všade - do kuchyne, pracovne, detskej izby ale aj do kúpeľne. Ani vás nemusí prekvapovať že sa na oblúkové okná perfektne hodia - pretože to vyzerá ešte oveľa lepšie ako na hranatých. Ale veď posúďte sami.

Prečítejte si tiež: Aké žalúzie do kúpeľne?

Vertikálne žalúzie pre väčšie okná

Tento tieniaci produkt sa hodí najviac do izieb, kancelárií a miestností s väčšími rozmermi okien. No a nie vždy sú tie väčšie okná v tvare štvorca či obdĺžnika. V nižšie priložených fotkách môžete vidieť atypické prevedenie tienenia aj pri tomto druhu interiérového tienenia.

Potrebujete sieťovinu v netradičnom tvare?

Tienením sme stále neskončili. Čo keby sme Vám povedali, že aj vaša sieťka na dvere či okno sa dá vyrobiť v tvare aký si otvor žiada? Veď presvedčte sa sami:

A to ani zďaleka nie je všetko! Ak vás šikminy a atypické tvary zaujali tak si prečítajte viac aj tomto článku - Vonkajšie žalúzie a šikminy? kde sa dozviete, že dokonca aj vonkajšie žalúzie nie je problém vyrobiť na netradičné tvary okien.

Čo k tomu dodať? Ako ste si mohli podľa fotiek všimnúť neodradia nás žiadne tvary okien a vždy sa snažíme niečo vymyslieť. Ak sa to dá a technicky je do funkčné ideme do toho!

Prečítajte si tiež

Vianočný kupón Bez hmyzu SKPrečo je darčekový kupón na tieniacu techniku ideálnym vianočným darčekom
Vianoce sa blížia a s nimi aj to večné dilema: Čo darovať našim blízkym, aby darček naozaj potešil a zároveň bol praktický? Chceme nájsť niečo, čo bude nielen krásne, ale aj užitočné, niečo, čo bude vyjadrovať našu lásku a starostlivosť. A presne tu prichádza na rad náš darčekový kupón na tieniacu techniku - moderný, štýlový […]
Darčeky nielen na Vianoce blogDarčeky nielen na Vianoce.
Vianoce sa neodmysliteľne blížia a Vy ste presne ten vianočný škriatok, ktorý si nákup darčekov necháva na poslednú chvíľu? Alebo už pár týždňov trávite po večeroch čas tak že skrolujete všetky možné online obchody? Oh áno, myslím že túto situáciu všetci dobre poznáme a nielen na Vianoce! Nelámte si preto viac hlavu, pripravili sme pre Vás originálne […]
vonkajšie žalúzieAko si vybrať vonkajšie exteriérové žalúzie na váš dom?
Vonkajšie exteriérové žalúzie sú moderným a efektívnym spôsobom, ako si zabezpečiť príjemnú klímu a súkromie vo vašom dome. Tieto žalúzie vám umožnia regulovať množstvo svetla a tepla, ktoré preniká do interiéru, a zároveň ochrániť vaše okná pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. V tomto článku vám poradíme, ako si vybrať správne vonkajšie žalúzie podľa vašich potrieb a […]
1 2 3 16

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka
Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram