Vertikálne žalúzie

Radovan Vitek e1514838568806.jpg

Radovan Vitek

Zaujímavý typ: použiť viac farebnú kombináciu podľa vlastného výberu, pri vhodne zvolenom výbere látky vyzerajú takéto žalúzie naozaj luxusne.
vertikalne zaluzie luxaflex foto 1

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie patria medzi obľúbené a hlavne plne funkčné tieniace systémy.V kancelárskych priestoroch sú dokonca jednotkou medzi tieniacimi prvkami a v domácnostiach sa tiež s obľubou využívajú hlavne pre ich variabilitu.

Medzi hlavné prednosti patrí hlavne schopnosť zatieniť veľké priestory, prípadne vertikálnou žalúziou je možné predeliť priestory podľa želania. 

Výhodou je že sa dajú prispôsobiť akejkoľvek ploche, rovnej, šikmej aj oblúkovej, ovládanie je k dispozícii manuálne aj elektrické.
Pre inšpiráciu, vertikálne látkové žalúzie majú neobmedzené možnosti využitia za rozumnú cenu a hlavne pre ich jednoduchosť a ľahkú údržbu.
Mám záujem
vertikalne zaluzie
Inšpirujte sa našimi realizáciami
Prečo si vybrať vertikálne žalúzie?
vhodné pre veľké plochy
široký výber látok
atypické vyhotovenie, oblúk aj šikmina
montáž na strop aj na stenu
manuálne aj elektrické ovládanie
vhodné na predelenie miestnosti
nevhodné pre malé otvory

Pre orientačnú cenovú ponuku postačuje ak si zmeráte veľkosť otvoru, kam chcete umiestniť žalúziu
Pre presnejšiu cenovú ponuku potrebujeme od vás:

1, šírka x výška otvoru
2, aký typ potrebujete naceniť (rovný, šikmý, oblúkový)

Vertikálne žalúzie sa ovládajú veľmi jednoducho, jednou šnúrkou sa naklápajú a druhou šnúrkou sa sťahujú do strany. Dôležité je dbať na to, aby sme šnúrkou neťahali nasilu, ak cítime prekážku na šnúrke, môže sa stať, že držíme inú šnúrku a snažíme sa otočiť lamely presne naopak a vtedy sa môže niečo zlomiť v mechanizme.

Vertikálne žalúzie sú v podstate bezúdržbové, čistíme ich vlhkou handričkou prípadne vysávačom. Pri väčšom znečistení je potrebné vyhľadať firmu špecializujúcu sa čistením takýchto lamiel. Taktiež je veľmi jednoduché vymeniť poškodené lamely, väčšinou sa jednotlivé typy lamiel nemenia...

Vertikálne žalúzie nie je problém dodať v elektrickom prevedení, ovládanie je na diaľkový ovládač.

Áno, máme aj náhradné diely, či ide o spodné závažie + spodnú retiazku, prípadne nové lamely vám vyrobíme presne na mieru.

Samotné žalúzie neodporúčame prať, nakoľko ide o technickú tkaninu, väčšinou postačuje vyčistiť handričkou + čistou vodou prípadne neagresívnym čistiacim prípravkom. V prípade silnejšieho znečistenia odporúčame vymeniť poškodené lamely.

Áno, samozrejme sú, ak máte tento balkón presklený, nie je žiadny problém tieto vertikálne žalúzie namontovať na váš balkón, uchytenie o strop.

Podľa výberu samotnej látky je možné zvoliť ekonomické riešenie vertikálnej žalúzie, samozrejme je potrebné zvážiť po akú dobu chcete tieto vertikálne žalúzie využívať, ak sa jedná o krátkodobé riešenie, môžete zvoliť nejaké krabicové prevedenie zo supermarketu ako JYSK, Baumax, Hornbach, OBI, Merkury market a pod., ktoré idú po cene a v takomto vyhotovení očakávajte plastové riešenie a samotné lamely sú vyrobené z lacných látok s minimálnou životnosťou. V prípade ak to s tienením s vertikálnymi žalúziami myslíte vážne, neostáva vám nič iné, ako si objednať vertikálne žalúzie s výrobou presne na mieru a pre vaše konkrétne potreby.

Vertikálne žalúzie tak ako ostatné produkty montujeme väčšinou v okolí miest Bratislava, Nitra, Trnava, Pezinok, Senec, Trenčín, Galanta, Dunajská Streda, Modra. Nie je však výnimkou, že si zákazník objedná vertikálne žalúzie bez montáže, tým pádom zasielame objednaný produkt kuriérom. Najčastejšie destinácie objednávok vertikálnych žalúzii bez montáže: Košice, Prešov, Žilina, Banská Bystrica, Trenčín, Trnava, Poprad, Komárno, Nitra, Martin, Prievidza, Senica, Skalica.

Technické informácie

ŠÍRKA

minimálna 13cm
maximálna 600cm

VÝŠKA

minimálna 10cm
maximálna 500cm

Maximálna plocha

16 m2
vertikalne zaluzie

MONTÁŽ

na stenu
na strop

SŤAHOVANIE

k ovládaniu
od ovládania
opona
na stred
obojstranne

OVLÁDANIE

retiazka+šnúra, motor
vertikalne zaluzie zatvaranie k ovladacu
vertikalne zaluzie zatvaranie od ovladaca
vertikalne zaluzie zatvaranie opona
vertikalne zaluzie zatvaranie na stred
vertikalne zaluzie zatvaranie opona
vertikalne zaluzie zatvaranie opona
vertikalne zaluzie atyp sikme
vertikalne zaluzie atyp oblukove

Možnosti ovládania

Najčastejšia výroba vertikálnych žalúzii - 1. K OVLÁDAČU. Lamely majú šírku 127mm a orientačne nábal vychádza po zatiahnutí do 10% z celkovej šírky, čiže ak méte vertikálnu žalúziu v šírke 2 metre, nábal sa stiahne na 20cm z celej výrobnej šírky. 

Cenník vertikánych žalúzii si môžete pozrieť v našom cenníku.

Takisto náhradné lamely nie je problém dodať v požadovanom množstve a v požadovanom type látky.

Elektrické vertikálne žalúzie sú pri kvalitnom produkte samozrejmosťou.
Mám záujem

Montáže realizujeme

  • Bratislavský kraj
  • Trnavský kraj
  • Rakúsko, okolie Viedne
  • Maďarsko, okolie Rajky

Oxygen Icon Box

Ostatné kraje len po dohode, menšie zákazky vybavujeme bez montáže a bez zamerania, dodanie kuriérom.

kde montujeme Bez hmyzu SK 768x348.jpg

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku.

  • Bližšie informácie o spracúvaní vami poskytnutých osobných údajov nájdete tu
Získajte bezplatnú cenovú ponukuChcem uhradiť dohodnutú zálohovú platbu
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-markerwarningcheckmark-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram