Vonkajšie žalúzie a šikminy?

10. októbra 2020

Ako vyriešiť takýto problém? Vonkajšie žalúzie šikmina, prípadne oblúk, ide to vôbec dokopy? Je to vôbec technicky možné? Aj my sme sa pýtali samých seba, ako vyriešiť nášho zákazníka tak, aby bol spokojný.

Výsledkom nášho niekoľko ročného vývoja sme konečne našli riešenie a prichádzame s úplne novým produktom a tým je Z90-SLNOLAM. Vo svete existuje niekoľko podobných riešení, ale ani jeden nevie využiť u nás najčastejšie používanú lamelu v tvare Z90, Tieto lamely sú najčastejšie nami montovaným tienením a s kvalitnými žalúziami vytvárajú dokonalé prostredie a dizajn.

vonkajšie žalúzie
tvrdá práca za počítačom 🙂

Popis technického riešenia

Experimentovali sme s viacerými dodávateľmi rôznych komponentov ale žiadne riešenie sa nám z dlhodobého hľadiska neosvedčilo a tak sme sa pustili do vlastného vývoja komponentov a nakoniec sme vytvorili riešenie, ktoré esteticky aj funkčne presne vyhovuje požiadavkám na Z90 lamelu.

V prvom rade je potrebné z hliníkových profilov vytvoriť základňu podľa zameranej šikminy, až následne je možné osadiť vertikálne lišty so samotnými držiakmi vonkajšej žalúzie respektíve ich lamelami.

Po osadení vertikálnych líšt nasleduje fáza osadenia jednotlivých držiakov lamiel a ako posledné prichádza na rad osadenie lamiel tvaru Z90.

V tomto úvodnom procese sme skoro na konci, zostáva osadiť fixačnú lištu, ktorá zabezpečí rovnomerné naklopenie všetkých lamiel súčasne. Fixačná lišta sa napevno zafixuje na základe požiadavky zákazníka priamo na mieste. Je potrebné si uvedomiť, že slnolam nie je určený na každodenné naklápanie.

Odporúčame cez zimu si slnolam nechať otvorený a v letných mesiacoch si ho naklopiť aby účinne zachytávalo UV žiarenie a tým pádom sa interiér zbytočne neprehrieval. Ovládanie je možné aj zautomatizovať, číže vieme Slnolam-Z90 vybaviť aj elektrickým ovládaním.

Pridaná hodnota Bez hmyzu SK v atypoch sa nestrácame...

Preto sme sa rozhodli využiť kvalitné Holandské komponenty a spojiť ich s nami vyvinutými komponentami. Počas pandémie sme testovali, vyrábali a skúšali nové druhy a typy, nakoniec sme ich úspešne otestovali a výsledok je už tu... Z90-SLNOLAM.

Máme veľkú radosť a veríme že budú dlho slúžiť. V čom sú výnimočné? Nie je to statický slnolam, ktorý sa nahodí a viac sa s ním nedá pohnúť, ale Z90-SLNOLAM sa dá jednoducho naklápať a navyše je ho možné vyrobiť z rovnakých lamiel ako má väčšina majiteľov namontovaných vonkajších žalúzii. Z našich skúseností zo 100 montáží pripadá 99 montáží práve z lamiel Z90.

Žalúzie SLNOLAM - ATYPY:

V prípade ak vás Z90-SLNOLAM zaujal, neváhajte nás kontaktovať.

Prečítajte si tiež

Vianočný kupón Bez hmyzu SKPrečo je darčekový kupón na tieniacu techniku ideálnym vianočným darčekom
Vianoce sa blížia a s nimi aj to večné dilema: Čo darovať našim blízkym, aby darček naozaj potešil a zároveň bol praktický? Chceme nájsť niečo, čo bude nielen krásne, ale aj užitočné, niečo, čo bude vyjadrovať našu lásku a starostlivosť. A presne tu prichádza na rad náš darčekový kupón na tieniacu techniku - moderný, štýlový […]
Darčeky nielen na Vianoce blogDarčeky nielen na Vianoce.
Vianoce sa neodmysliteľne blížia a Vy ste presne ten vianočný škriatok, ktorý si nákup darčekov necháva na poslednú chvíľu? Alebo už pár týždňov trávite po večeroch čas tak že skrolujete všetky možné online obchody? Oh áno, myslím že túto situáciu všetci dobre poznáme a nielen na Vianoce! Nelámte si preto viac hlavu, pripravili sme pre Vás originálne […]
vonkajšie žalúzieAko si vybrať vonkajšie exteriérové žalúzie na váš dom?
Vonkajšie exteriérové žalúzie sú moderným a efektívnym spôsobom, ako si zabezpečiť príjemnú klímu a súkromie vo vašom dome. Tieto žalúzie vám umožnia regulovať množstvo svetla a tepla, ktoré preniká do interiéru, a zároveň ochrániť vaše okná pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. V tomto článku vám poradíme, ako si vybrať správne vonkajšie žalúzie podľa vašich potrieb a […]
1 2 3 10

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka
Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram