Ako bojovať proti neznesiteľnému teplu na terase?

23. septembra 2018
markízy

Predstava krásneho slnečného dňa stráveného na terase či balkóne je ozajstnou idylkou. Čo však môžete robiť vtedy, ak na vás začne pražiť slnko a z oddychu je skôr opaľovanie sa vo vlastnom pote? Práve pre tieto prípady vám ponúkame vysokokvalitné markízy od spoločnosti Bez hmyzu SK.

Zaručený oddych

Kvalitná markíza by mala prepúšťať dostatok svetla, na druhej strane pohlcovať nebezpečné UV žiarenie. Nie všetky totiž dokážu dostatočne zabrániť prieniku slnečných lúčov alebo naopak je pod nimi také šero, že si neviete prečítať ani vašu obľúbenú knihu. Užiť si príjemné letné dni dokážete len vtedy, ak si zvolíte kvalitu pred ušetrením.

Markízy vytvárajú príjemné miesto na oddych či spoločenské aktivity s rodinou alebo priateľmi aj v horúcom počasí. Využitie nájdu aj pri chvíľach, keď sa potrebujete skryť pred dažďom, stačí si vybrať tú správnu tieniacu techniku. Všetky naše produkty dodávame s kvalitnými látkami od popredných svetových výrobcov a potiahnutými impregnačným prostriedkom. Ten ich chráni pred znečistením či poškodením hubami alebo plesňou.

markízy

Markízy na terasu

Najznámejším typom sú výsuvné markízy na terasu. Tie sa stali v poslednej dobe najžiadanejším tieniacim prvkom v exteriéri rodinných domov. Je vhodná najmä pre zákazníkov, ktorí si nemôžu z rôznych príčin postaviť prístrešok či pergolu. Problém nenastáva ani pri zateplení, keďže na jej zachytenie nepotrebujete hmoždinky či rôzny podomácky vyrobené pomôcky. Správne uchytená markíza znesie aj občasný vietor. Obávať sa nemusia ani majitelia väčších terás, pre ktorých sme pripravili veľkoplošné prevedenia až do šírky 12 metrov. Na svoje si prídu aj majitelia dizajnovo náročnejších obydlí vďaka luxusným typom od svetoznámych dodávateľov.

markízy na terasu

Balkónová markíza

Ak potrebujete ochrániť od slnečných lúčov váš balkón, máme pre vás pripravené aj výsuvné markízy vhodné presne pre tento bytový priestor. Komfortom sa vyrovná markíze na terasu, avšak táto je opatrená bočnými nohami a nevysúva sa do priestoru. Navyše môžete zabudnúť na vŕtanie, keďže vám vieme poskytnúť aj markízy osadené medzi rozpery, ktoré ju následne fixujú. Vybrať si môžete z množstva farebných variácií hodiacich sa do vášho príbytku.

balkónové markízy

Markízy na fasádu

Pre majiteľov bytových jednotiek sú zaujímavé aj fasádne markízy na okno či pergolu. Tie ponúkajú dokonalú ochranu pred slnečným žiarením a výrazným spôsobom eliminujú používanie škodlivej klimatizácie. Samozrejmosťou je možnosť svetelného prestupu svetla do miestnosti. Fasádne markízy vám pomáhajú znižovať energiu v budove, preto sú vhodné aj pre kancelárske priestory či nízkoenergetické bývania.

markíza

Samo stojace markízy

Pre majiteľov gastroprevádzok sa hodia samostatne stojace markízy. Tie sa s obľubou používajú aj na terasách či v záhradách. Využívajú totiž vlastnú nosnú konštrukciu a nevyžadujú si žiadne dodatočné kotvenie. Technicky spĺňajú všetky náročné kritériá pre časté používanie, čiže ide o dokonalú dlhodobú investíciu bez následných problémov.

Bočné markízy

Bočné markízy sú naopak ideálne pre domy, pri ktorých sa musíte vyrovnať s priamym kontaktom so susedmi. Sú vhodné pri situáciách, ak hľadáte súkromie pred dotieravými pohľadmi na terase či balkóne, alebo vyžadujete ochranu pred zapadajúcim slnkom. Bez hmyzu SK vám ponúka niekoľko ich typov, samozrejme v rôznom dizajnovom prevedení. Ide o veľmi populárne riešenie vonkajšieho tieniaceho systému, pri ktorom získate vysokú kvalitu za priaznivú cenu.

Prečítajte si tiež

Vianočný kupón Bez hmyzu SKPrečo je darčekový kupón na tieniacu techniku ideálnym vianočným darčekom
Vianoce sa blížia a s nimi aj to večné dilema: Čo darovať našim blízkym, aby darček naozaj potešil a zároveň bol praktický? Chceme nájsť niečo, čo bude nielen krásne, ale aj užitočné, niečo, čo bude vyjadrovať našu lásku a starostlivosť. A presne tu prichádza na rad náš darčekový kupón na tieniacu techniku - moderný, štýlový […]
Screenové rolety na terasuÚvod do luxusu: Screenové rolety ako vaša cesta ku komfortnej terase
Screenové rolety pre terasu od našej spoločnosti sú však oveľa viac ako len o zatienení pred slnkom. Ich prínos sa výrazne prekonáva obzor tohto jednoduchého významu. Predstavujú totiž element, ktorý dokáže vytvoriť komfortný priestor pre vaše relaxačné chvíle, nezávisle na ročnom období. Rôzne výhody: viac ako len ochrana pred slnkom Avšak, aké sú konkrétne výhody […]
Darčeky nielen na Vianoce blogDarčeky nielen na Vianoce.
Vianoce sa neodmysliteľne blížia a Vy ste presne ten vianočný škriatok, ktorý si nákup darčekov necháva na poslednú chvíľu? Alebo už pár týždňov trávite po večeroch čas tak že skrolujete všetky možné online obchody? Oh áno, myslím že túto situáciu všetci dobre poznáme a nielen na Vianoce! Nelámte si preto viac hlavu, pripravili sme pre Vás originálne […]
1 2 3 24

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka

Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram