Tieniaca plachta na terasu proti slnku

15. mája 2022

Každá terasa či balkón trpí silným slnečným UV žiarením a využívať takúto terasu bez kvalitnej proti slnečnej ochrany je v letných mesiacoch priam nemožné.

V prípade ak neplánujete použiť iné typy tienenia, napríklad markízu, pergolu, či iný prístrešok na terasu, veľmi dobre poslúži aj tieniaca plachta proti slnku.

Ich veľkou prednosťou je rýchla montáž a veľmi rýchlo sa môžete tešiť z vášho nového tienenia na terase či pergole.

Kvalitný výrobca nedodáva len tieniacu plachtu ale má celý systém premakaný od stĺpiku cez rôzne spôsoby kotvenia či už do steny, alebo do pripravených stojok.

Nie je problém v dnešnej dobe niečo kúpiť z internetu za lákavú cenu, ale je problém dostať kvalitné technické riešenie aj s kotviacimi prvkami a aby takéto tienenie neboli vyhodené peniaze len na jednu sezónu, ale aby tieto slnečné tieniace plachty vydržali aj niekoľko sezón.

Všetko je to o vašich možnostiach, technickej predstave a od dodávateľa, ktorý vám poradí a vymyslí možný spôsob kotvenia, spôsob uchytenia a spôsob využitia slnečných plachiet po celú letnú sezónu.

Držíme palce pri správnom rozhodovaní sa a ak si vyberiete nás, budeme radi a veríme že využijeme naše dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti tienenia slnečných plachiet.

Tieniaca slnečná plachta Bez hmyzu SK

Aké máme naše slnečné plachty:

  • Rovnostranný trojuholník
  • Pravouhlý trojuholník
  • Štvorec
  • Obdĺžnik

Výhody kvalitných slnečných plachiet:

  • 95% ochrana pred UV žiarením
  • Textília odolná voči plesniam
  • Môže zostať vonku v celej sezóne (marec-september)
  • Záruka 5 rokov

Pri sile vetra cca 30km za hodinu odporúčame plachtu jednoducho zvesiť, aby nedošlo k jej poškodeniu

Tieniaca plachta áno či nie.

Za nás rozhodne áno, odporúčame však vždy zvážiť dôvod nákupu a vybrať si správny typ a prípadne sa poradiť s odborníkom na takýto typ slnečného tienenia.

Tieniaca plachta na terasu proti slnku
Tieniaca plachta na terasu proti slnku
Tieniaca plachta na terasu proti slnku

Prečítajte si tiež

Bambusove zaluzie tieniaca technika 6Horúce letné dni: Bambusové žalúzie ako efektívne riešenie pre ochladzovanie vášho domova
S príchodom horúcich letných dní sa zvýšené teploty často premietajú do nepohodlia vo vnútri našich domovov. Bambusové žalúzie však ponúkajú účinné a prirodzené riešenie pre zmiernenie tepla a zlepšenie pohodlia vášho obydlia. Tento prírodný materiál je nielen esteticky príťažlivý, ale aj vďaka svojim termoizolačným vlastnostiam zaisťuje účinnú ochranu pred prenikaním tepla do interiéru. Pri výbere […]
Bioklimatická pergola s lamelovým stropom: Vodotesnosť a ochrana pred dažďomBioklimatická pergola s lamelovým stropom: Vodotesnosť a ochrana pred dažďom
Bioklimatická pergola je modernejšou a funkčnejšou alternatívou klasických záhradných pergol, ktorá dokáže zvýšiť komfort a pohodlie v exteriéri vášho domova. Jej lamelový strop poskytuje nielen ochranu pred slnkom, ale aj pred dažďom. V tomto článku sa pozrieme na vodotesnosť lamelového stropu bioklimatickej pergoly a na to, čo je potrebné zvážiť pri výbere nábytku a podlahy […]
5 ďalších tipov na efektívnu jarnú údržbu a sadenie v záhrade:5 ďalších tipov na efektívnu jarnú údržbu a sadenie v záhrade:
Dajte záhrade nový život pomocou jednoduchých a užitočných nápadov Počas príchodu jari sa mnoho z nás teší na prebudenie svojej záhrady. Aby sme vám ešte viac pomohli, prinášame ďalších 5 tipov, ktoré vám uľahčia prácu a pomôžu vašej záhrade naplno rozkvitnúť. FAQ - najčastejšie otázky, záhradné vychytávky: Na záver, úspešná a krásna záhrada nevyžaduje veľké […]
1 2 3 39

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku.
Formulár - Cenová ponuka

Získajte bezplatnú cenovú ponukuChcem uhradiť dohodnutú zálohovú platbu
Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram