Tieniaca plachta na terasu proti slnku

15. mája 2022

Každá terasa či balkón trpí silným slnečným UV žiarením a využívať takúto terasu bez kvalitnej proti slnečnej ochrany je v letných mesiacoch priam nemožné.

V prípade ak neplánujete použiť iné typy tienenia, napríklad markízu, pergolu, či iný prístrešok na terasu, veľmi dobre poslúži aj tieniaca plachta proti slnku.

Ich veľkou prednosťou je rýchla montáž a veľmi rýchlo sa môžete tešiť z vášho nového tienenia na terase či pergole.

Kvalitný výrobca nedodáva len tieniacu plachtu ale má celý systém premakaný od stĺpiku cez rôzne spôsoby kotvenia či už do steny, alebo do pripravených stojok.

Nie je problém v dnešnej dobe niečo kúpiť z internetu za lákavú cenu, ale je problém dostať kvalitné technické riešenie aj s kotviacimi prvkami a aby takéto tienenie neboli vyhodené peniaze len na jednu sezónu, ale aby tieto slnečné tieniace plachty vydržali aj niekoľko sezón.

Všetko je to o vašich možnostiach, technickej predstave a od dodávateľa, ktorý vám poradí a vymyslí možný spôsob kotvenia, spôsob uchytenia a spôsob využitia slnečných plachiet po celú letnú sezónu.

Držíme palce pri správnom rozhodovaní sa a ak si vyberiete nás, budeme radi a veríme že využijeme naše dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti tienenia slnečných plachiet.

Tieniaca slnečná plachta Bez hmyzu SK

Aké máme naše slnečné plachty:

  • Rovnostranný trojuholník
  • Pravouhlý trojuholník
  • Štvorec
  • Obdĺžnik

Výhody kvalitných slnečných plachiet:

  • 95% ochrana pred UV žiarením
  • Textília odolná voči plesniam
  • Môže zostať vonku v celej sezóne (marec-september)
  • Záruka 5 rokov

Pri sile vetra cca 30km za hodinu odporúčame plachtu jednoducho zvesiť, aby nedošlo k jej poškodeniu

Tieniaca plachta áno či nie.

Za nás rozhodne áno, odporúčame však vždy zvážiť dôvod nákupu a vybrať si správny typ a prípadne sa poradiť s odborníkom na takýto typ slnečného tienenia.

Tieniaca plachta na terasu proti slnku
Tieniaca plachta na terasu proti slnku
Tieniaca plachta na terasu proti slnku

Prečítajte si tiež

udrzba travniku 110 vecí, na ktoré je dobre myslieť ešte pred stavebným povolením
Veľa ľudí sa rozhodne stavať na jar, čo je logický krok, hlavne kvôli počasiu. Preto je dobré začať si vybavovať stavebné povolenie a všetky potrebné doklady už na jeseň. Prečo? Nuž pretože ich vybavenie môže trvať aj pár mesiacov. Ak nemáte niekoho, kto vám ich vybaví expresne a za peniaze, musíte počítať s určitým časovým sklzom. Druhou možnosťou […]
screenove rolety 6Uzavretie priestoru od suseda screenovou roletou.
“Ak budeš mať cestu okolo prosím ťa zastav sa u nás rád by som vyriešil uzavretie pergoly od suseda.”  Takouto vetou som sa lúčil so svojím dlhoročným priateľom po jednom náhodnom stretnutí.  Onedlho som mal som cestu okolo Záhorskej Bystrice a tak som mu zavolal, či sa môžem staviť na kávu a tak sa aj […]
dom6 1Na čo si dať pozor pri samotnej stavbe domu?
Nedávno sme si povedali, na čo si dať pozor ešte pred vybavením stavebného povolenia. Sú to dôležité veci, ktoré ovplyvnia neskôr aj samotnú stavbu. Predpokladajme, že ste stavebné povolenie získali, a tak vám už nič nebráni v stavbe vysnívaného domu. Stavba domu je síce náročný, ale krásny proces, pretože vás pripravuje na novú etapu života. Snáď každý […]
1 2 3 29

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku.

  • Bližšie informácie o spracúvaní vami poskytnutých osobných údajov nájdete tu
Získajte bezplatnú cenovú ponukuChcem uhradiť dohodnutú zálohovú platbu
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram