Siete proti hmyzu ako pomoc alergikom a už žiadny hmyz doma!

1. marca 2021

Trápi vás doma otravný hmyz a neviete si dať rady?  Mnoho ľudí ani nevie, že komáre, osy či včely prenášajú vážne choroby. Komáre sú najväčšou hrozbou najmä pre alergikov. Alergici však nemajú problém len s hmyzom ale hlavne s prichádzajúcou jarou. Niekedy im nepomáhajú ani tie najlepšie lieky a musia byť doma odrhnutý od celého sveta. Na tieto problémy existuje pár nápomocných riešení. Jedným z nich sú určite kvalitné siete proti hmyzu, ktoré ochránia nie len váš domov ale aj Vás.

Keď idete do prírody a otravuje Vás hmyz, jednoducho na seba nastriekate repelent a spokojne si kráčate ďalej. Doma sa však musíte chrániť inak.

Ako sa chrániť pred dotieravým hmyzom doma ?

Jednoduchým riešením je ochrániť seba ale aj vaše domovy pred týmito nežiadúcimi spoločníkmi a to sieťkami.

Siete proti hmyzu okenné aj dverové sú praktickým doplnkom každej domácnosti aj iných priestorov. Chránia interiér pred dotieravým hmyzom a drobnými hlodavcami. Dajú sa umiestniť kam si len zmyslíte – na okná, terasové aj balkónové dvere, problémom nie sú ani strešné alebo pivničné okná. Už je len na Vás kam si umiestniť akú sieť. Podstatné je, že sa viete chrániť všade.

pevná sieť na okno

Na výber máte z viacerých druhov sietí:

  • Pevné siete proti hmyzu s klasickým rámom sa zaobídu bez vŕtania do okna. Viete si ich nainštalovať na klasické plastové okná, drevené eurookná alebo aj moderné hliníkové. Tieto sieťky sú zaručenou klasikou. Ak hľadáte väčšiu ochranu napríklad do priemyselných priestorov alebo pre pivničné okná, tak do týchto sietí vieme nainštalovať hliníkovú sieťovinu proti hlodavcom.
  • Najobľúbenejším typom siete na Slovensku je dverová sieť proti hmyzu v pevnom ráme. Túto klasiku asi tiež pozná každý. Ak máte doma domácich maznáčikov, tak nie je problém aby aj oni mali umožnený svoj priechod v sieti.
posuvná sieť
  • Rolovacie siete majú tiež široké a praktické využitie, dajú sa osadiť na obyčajné aj strešné okná a tiež na dvere. Ak sú rolovacie siete osadené na oknách rolujú sa klasicky z hora dolu a pri dverách z ľava  do prava alebo opačne. Použijete ich len vtedy, kedy ich naozaj potrebujete a sieťovina je chránená v boxe.
rolovacia sieť
Rolovacia sieť a dvere
  • Plisse siete sa už dostávajú čoraz častejšie do povedomia. Sú veľmi praktickým produktom a najčastejšie sa používajú na terasové dvere ale dajú sa inštalovať aj na okná.
plisse sieť
Plisse sieť na dvere

Čítajte tiež: Čo je in v bývaní v roku 2021? Vonkajšie žalúzie a multifunkčný nábytok.

Prichádzajúca jar a alergici

Ani sa nenazdáme a máme tu jar, na ktorú sa skoro všetci tešíme. Pre nás sa začínajú veľmi príjemné dni plné slnka a krásneho počasia. Prichádzajú prvé oteplenia a čoraz viac a viac nás to ťahá von do prírody, kde už začínajú rozkvitať stromy alebo jarné kvety. Dni aj noci začínajú byť teplé a to je presne ten čas kedy by sme si chceli pootvoriť okná cítiť čerstvý vzduch.  No pre alergikov je však toto obdobie nepríjemné a plné soplenia a kýchania. Alergikov stále len pribúda a pribúda a stav pacientov sa zhoršuje. Z roka na rok sú alergény agresívnejšie a nie vždy vám pomôže aj ten najlepší liek.

Správa sieťovina a problém je vyriešený!

Najväčším nepriateľom alergikov je práve toto vetranie. Letné noci sú neznesiteľné a ste obmedzovaný aj vo vlastnom dome. Jediné čo sa dá je myslieť na to ako vám alergia strpčuje život. Dbajte na kvalitný výber sieťoviny a uľahčite si tak bývanie. Klasickú sieťovinu pozná asi každý, ale vedeli ste že existujú aj kvalitnejšie sieťoviny, ktoré ocenia hlavne alergici? Ak ste alergik a hľadáte spôsob ako sa v lete aspoň trochu chrániť, tak namiesto obyčajnej sieťoviny porozmýšľajte nad antialergickou sieťovinou.

A ešte o niečo lepším produktom od antialergickej sieťoviny je nano membrána, ktorá je novinkou na slovenskom trhu a možno ešte veľa z vás nevie o jej vlastnostiach.

Takže o čo vlastne ide?

Poďme si to povedať.

Nano membrána predstavuje:

dôležitú ochranu vášho zdravia a zdravia vašich blízkych. Tento najmodernejší typ nano membrány vás ochráni nie len pred otravným hmyzom v príbytku ale hlavne ste chránený pred smogom, peľom, dažďom a prachom. Táto membrána dokáže zachytiť aj nie najmenšie častice z výfukových plynov. Dokáže to, pretože je zložená z troch nano vrstiev a dopraje vám čisté a bezpečné  prostredie. Pri nej sa môžete rozlúčiť s tým, že každú chvíľu vás bude trápiť kýchanie alebo soplenie. Kvôli takejto vysokej ochrane je vhodná hlavne pre alergikov a astmatikov ale tiež aj pre skupiny seniorov, detí, tehotné mamičky a pre ľudí trpiacich srdcovými problémami.

Siete a atypické tvary okien

Siete si dokonca viete osadiť aj keď nemáte klasické okno. Dajú sa vyrobiť v rôznych atypických tvaroch, šikminách alebo aj oblúkoch a taktiež si viete vybrať zo širokej farebnej škály.

Nenechajte si ujsť: Tienenie pre chaty a chalupy: vonkajšie žalúzie, Pergoly.

Siete proti hmyzu a tieniaca technika

Siete proti hmyzu viete perfektne kombinovať aj spoločne s vonkajším alebo vnútorným tienením. Bežne si ľudia dávajú pod vonkajšie rolety alebo vonkajšie žalúzie aj siete proti hmyzu. Všetko sa dá, nemusíte sa báť, či tam je málo miesta. Vtedy sa plisse sieť vkladá do otvoru. Vieme si poradiť a určite si u nás nájdete tú správnu ochranu či už proti hmyzu alebo svetlu, prenikajúceho dovnútra.

vonkajšie žalúzie
Kombinácia siete a vonkajších žalúzií

Nečakajte príliš dlho. O chvíľu je tu jar a spolu s ňou sa prebudí všetok hmyz, ktorý vám bude naháňať hrôzu celé leto, pokiaľ si svoj dom neochránite tými správnymi produktami. Ak chcete vedieť viac o našich produktoch, tak info nájdete tu.

Prečítajte si tiež

Montáž okennej sieťky: Návod pre domácich majstrov
Leto je tu a s ním aj otravný hmyz. Namontujte si okennú sieťku jednoducho a rýchlo pomocou nášho návodu. Užite si pokojné večery bez komárov a múch!
sieť proti hmyzu rolovacia na dverePrečo si zaobstarať siete proti hmyzu?
✔ Všetky výhody na jednom mieste. Leto na Slovensku prináša nielen príjemné teplé dni plné slnka, ale aj zvýšenú aktivitu hmyzu, ktorý môže byť nielen otravný, ale predstavuje aj zdravotné riziko pre nás a našich blízkych. Riešením, ako si užívať letné dni bez nevítaných návštevníkov, existuje niekoľko, no tým najrozšírenejším je osadiť doma či v práci siete […]
Vianočný kupón Bez hmyzu SKPrečo je darčekový kupón na tieniacu techniku ideálnym vianočným darčekom
Vianoce sa blížia a s nimi aj to večné dilema: Čo darovať našim blízkym, aby darček naozaj potešil a zároveň bol praktický? Chceme nájsť niečo, čo bude nielen krásne, ale aj užitočné, niečo, čo bude vyjadrovať našu lásku a starostlivosť. A presne tu prichádza na rad náš darčekový kupón na tieniacu techniku - moderný, štýlový […]
1 2 3 26

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka

Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram