Markíza s motorom a príbeh nášho zákazníka z Bernolákova.

15. mája 2021

Keď sme dostali dopyt na montáž markízy s motorom a diaľkovým ovládaním, dohodli sme sa s majiteľom na zameraní a ohliadke. Po príchode na miesto sme zistili, že markíza sa má kotviť cez polystyrén do krokiev. Aj keď sme mali pochybnosti, či to bude bezpečné a spoľahlivé, rozhodli sme sa vziať zákazku.

uchytenie markízy
Povala pre uchytenie markízy, polystyrén a dosky...

Po zameraní sme našli technické riešenie a všetko dohodli s majiteľom, vrátane veľkosti, farby a ovládania na motor s diaľkovým ovládačom. Montáž prebehla bez komplikácií a majiteľ bol s výsledkom spokojný.

Niekoľko mesiacov nato nám zákazníčka z Bernolákova zavolala a požiadala nás o ďalšiu montáž markízy. Tentoraz sme mali zavesiť markízu vedľa tej existujúcej, ktorú sme tam inštalovali predtým.

Po vymeraní sme mohli začať s výrobou a montážou. Vzhľadom na to, že sme tam už boli predtým, chalani montéri boli pripravení a celá montáž prebehla rýchlo a bez problémov.

Aj keď sme si nepamätali meno a presnú adresu zákazníčky, boli sme radi, že sa ku nám zákazníci vracajú. Naša práca hovorí za všetko a veríme, že zákazníčka bola s našou prácou aj tentoraz spokojná.

Výsledok myslím stojí za to:

Pokiaľ máte aj vy záujem o inštaláciu markízy s motorom a diaľkovým ovládaním, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme s výberom vhodnej markízy a zabezpečíme bezproblémovú montáž.

FAQ a 10 najčastejších otázok pre dopyt markízy s motorom

Čo je to markíza s motorom a diaľkovým ovládaním a aké sú jej výhody?

Markíza s motorom a diaľkovým ovládaním je druh markízy, ktorá sa ovláda elektronicky a môže byť vysunutá alebo zasunutá pomocou diaľkového ovládača. Hlavnou výhodou je, že tento typ markízy je oveľa jednoduchší na používanie a môže byť ovládaný aj z interiéru domu.

Ako sa markíza s motorom inštaluje?

Inštalácia markízy s motorom sa môže líšiť v závislosti od typu markízy a povrchu, na ktorom sa má inštalovať. Avšak všeobecne sa markíza s motorom inštaluje na rovný povrch s pomocou špeciálnych kotiev alebo upevnení.

Koľko času potrebujete na inštaláciu markízy s motorom?

Doba inštalácie markízy s motorom sa môže líšiť v závislosti od typu markízy a povrchu, na ktorom sa má inštalovať. Avšak väčšina inštalácií sa dá dokončiť do niekoľkých hodín.

Aké materiály sú potrebné pre inštaláciu markízy s motorom?

Materiály potrebné pre inštaláciu markízy s motorom sa môžu líšiť v závislosti od typu markízy a povrchu, na ktorom sa má inštalovať. Avšak zvyčajne potrebujete špeciálne kotvy, upevnenia, výstužné prvky a iné potrebné súčasti.

Je možné inštalovať markízu s motorom na stenu?

Áno, markízu s motorom je možné inštalovať na stenu pomocou špeciálnych kotiev alebo upevnení.

Aké sú riziká inštalácie markízy s motorom?

Riziká inštalácie markízy s motorom môžu zahŕňať nesprávne upevnenie alebo iné problémy s inštaláciou, ktoré môžu viesť k poškodeniu markízy alebo nebezpečenstvu pre používateľov. Preto je dôležité nechať inštaláciu markízy odborníkom.

Aké sú najčastejšie problémy s markízami s motorom?

Najčastejšie problémy s markízami s motorom sú spojené s ich elektronickým ovládaním. Ak sa markíza nesprávne ovláda alebo sa niektoré súčasti opotrebujú, môžu sa vyskytnúť problémy s vysúvaním alebo zasúvaním.

Aké sú najčastejšie typy markíz s motorom?

Najčastejšie typy markíz s motorom sú vertikálne markízy, horizontálne markízy, markízy na terasu, markízy pre okná a markízy pre balkóny.

Koľko stojí inštalácia markízy s motorom?

Náklady na inštaláciu markízy s motorom sa môžu líšiť v závislosti od typu markízy a povrchu, na ktorom sa má inštalovať. Avšak všeobecne sa náklady pohybujú v rozmedzí niekoľkých stoviek až niekoľkých tisíc eur.

Ako sa o staráte o markízu s motorom?

Starostlivosť o markízu s motorom sa môže líšiť v závislosti od typu markízy a materiálu, z ktorého je vyrobená. Všeobecne platí, že markízu by ste mali pravidelne čistiť a udržiavať v dobrom stave, aby jej životnosť bola čo najdlhšia. V prípade akýchkoľvek problémov s markízou s motorom by ste mali kontaktovať odborníka na jej opravu alebo údržbu.

Prečítajte si tiež

Ako si skrášliť váš mestský balkón blogMarkízy, slnečníky a screenové rolety: 3 skvelé tipy na zatienenie balkóna
Predstavte si perfektný letný deň na balkóne. Teplo slnka, ktoré vašu pleť hladká, svieži vzduch plný vôní leta a atmosféra, ktorá je nabitá pohodou. Zdá sa ako dokonalý scenár, však? Ale čo ak vám chýba ten ideálny tieň, ktorý by vám poskytol útočisko pred slnečnými lúčmi? Máme pre vás tri štýlové riešenia, ako svoj balkón […]
Automatické vonkajšie tienenie, oplatí sa vám ich kúpa?
Určite všetci poznáte klasické typy tienenia ako sú žalúzie a rolety. Tie sa delia a vonkajšie a vnútorné, pričom každý jeden druh má svoje špecifiká, plusy ale aj negatíva. Nedá sa povedať, ktorý typ je najlepší, pretože veľa záleží aj od toho či bývate v dome, byte alebo sa jedná o tienenie do pracovných budov. Čo ale vieme povedať je, […]
Screenové rolety na drevenej pergolePríbeh rodiny, ktorá si vylepšila život na terase pomocou screenových roliet
Bolo krásne letné popoludnie a v jednom dome bolo počuť veselý smiech detí hrajúcich sa na dvore. Rodinka zo severnej časti Rakúska, sa usadili na terase, aby si vychutnali pokojný deň plný slnka. Avšak ich teplý moment bol prerušený silným náporom vetra. Aj napriek kráse ich drevenej pergoly, veterné podmienky a extrémne teploty často bránili rodinke v […]
1 2 3 20

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka

Získajte bezplatnú cenovú ponukuChcem uhradiť dohodnutú zálohovú platbu
Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram