Darčeky nielen na Vianoce.

18. decembra 2020

Vianoce sa neodmysliteľne blížia a Vy ste presne ten vianočný škriatok, ktorý si nákup darčekov necháva na poslednú chvíľu? Alebo už pár týždňov trávite po večeroch čas tak že skrolujete všetky možné online obchody? Oh áno, myslím že túto situáciu všetci dobre poznáme a nielen na Vianoce! Nelámte si preto viac hlavu, pripravili sme pre Vás originálne tipy na Vianočné darčeky alebo na akúkoľvek dôležitú príležitosť. Vyberte si od minimalistických darov až po premyslené nápady pre babku, otca či najlepšiu kamarátku. Tak teda poďme nato!

Darček pre mamu na Vianoce

V prvom rade začneme našimi najdrahšími mamami. Býva zvykom že maminy mávajú vždy všetko a jediné čo skutočne potrebujú je mať šťastné, zdravé deti a rodinu. Nezabúdajme však na naše milované, sú tu totižto pre nás po celý rok!  

1. Kniha

Je to možno klišé, no kniha nikdy nesklame! Vyberte si podľa žánru ktorý Vaša mama miluje, či sú to romantické poviedky, životopis obľúbeného speváka alebo nejakú chutnú kuchárku.

Zdroj: unsplash.com

2. Kuchynský robot

Tento skvelý pomocník poteší každú jednu mamu a Vy tak máte zaručené že Vaše obľúbené buchty budú každú nedeľu pri návšteve ešte lahodnejšie!

Zdroj: unsplash.com3. Keramická súprava

Keramická sada tanierov či pohárov bude vždy univerzálnym darčekom. Skúste nájsť takú ktorá bude ladiť s farbami interiéru Vašej maminy alebo bude mať ľudovú maľbu.

Zdroj: unsplahs.com


Darček pre mamu od detí nielen na Vianoce

Zatiaľ ostaneme pri našich maminách, tie samozrejme oslavujú aj iné sviatky ako sú narodeniny, meniny či dokonca deň matiek! Pri týchto sviatkoch buďte viac konkrétnejší, choďte do hĺbky Vašej rodiny aby mama dostala dar, pri ktorom sa jej budú zdvíhať kútiky na ústach.

1. Veľký obraz rodiny

Áno, zorganizujte rodinné fotenie všetkých členov, samozrejme aj tých štvornohých a zverte sa do rúk dobrému fotografovi. Vytvorí Vám nezabudnuteľný zážitok a tú najlepšiu fotografiu dajte vytlačiť na veľký obraz. Aj keď už nebudete doma, mama Vás bude mať vždy na očiach!

Zdroj: unsplash.com


2. Darčekový poukaz na wellness

Ako vďačnosť za starostlivosť pošlite rodičov a hlavne maminu na wellness pobyt do malých útulných kúpeľov či do veľkého hotela s výhľadom na hory. Samozrejme ak je viac na dobrodružstvo, pribaľte jej turistické topánky!

3. Ekologický balíček

Berme ohľad aj na našu planétu a obdarujme mamu s dôrazom na ekológiu. Zbehnite do najbližšieho bio obchodu, poobzerajte sa a určite tam nájdete množstvo nápadov. Či už kokosové misky s príbormi alebo rôzne prírodné mydlá či plátenné vrecúška na nákup. Určite si vyberiete niečo udržateľné a zmysluplné.
  

Zdroj: unsplash.com


Darček pre starkú

Aj Vaša babička je tá najlepšia zo všetkých na svete? Pripomeňte jej to originálnym alebo jednoduchým darom. Veď predsa vďaka jej jedlám či vtipným historkám máte vždy úsmev na tvári.

1. Rodokmeň rodiny

Pre tých, ktorí sú za naozaj nezabudnuteľné dary, je rodokmeň to pravé orechové. Priveďte tak k životu Vašu rodinu a strakiných najbližších preskúmaním ich životov. Pre Vašu starkú to bude naozajstná úcta a pripomenutie si členov rodiny.

2. Vankúš s fotografiou vnúčat

Vieme že babičky majú podušiek pomerne dosť, ale takú kde sú jej vnúčatá, ešte určite nemá! Na druhej strane podušky môžu byť mená a dátumy narodenia vnúčat, alebo aj milý citát o starých mamách. Fantázie sa medze nekladú.

3. Kozmetika

Nehľadajte obyčajný krém ktorý prvý svieti v drogérií na poličke, darujte babke luxusný a poriadne hydratačný krém s organickým bambuckým maslom, či vitamínom E. Predsa len ich pokožka starne každým dňom rýchlejšie a zaslúžia si poriadnu starostlivosť!

Zdroj: unsplash.com


Originálne darčeky pre dedka

Entuziazmus starých otcov k vnúčatám, ktorý vždy srší po celom dome je nenahraditeľný. Ich láska a obetavosť si preto zaslúži pozornosť či už na Vianoce alebo na ich narodeniny. Veď priznajme si, keď sme boli menší tak najveselšie príhody pri ktorých sa naše mamy dvíhali zo stoličiek s nami vystrájal aj dedko.


Zdroj: unsplash.com


1. Hlavolamy

Aj Váš starký sedáva pri jedálenskom stole a rieši rôzne krížovky či hlavolamy pri tom ako starká varí obed? Nájdite mu jeden zložitejší, aby mal poriadnu výzvu hlavolam vyriešiť a pochváliť sa svojim úspechom.

2. Tričko s nápisom: najlepší dedko na svete

Aby to vedeli všetci a nielen Vy, že ten Váš dedko je ten najlepší. Tričko môžete vybrať akejkoľvek farby ktorú rád nosí a vytlačiť naň milý nápis. Pokiaľ má tričiek už dosť, môžete mu zaobstarať šiltovku s tým istým nápisom, pri oddychovaní na záhrade tak nedostane úpal.

3. Retro gramofón

Pri gramofóne si nielen že zaspomína na staré časy, keď pri obľúbenej pesničke písal Vašej starkej list. Hudba tak isto lieči a pozitívne ovplyvňuje našu náladu, tak nech Vás dedko víta vždy s úsmevom.

Zdroj: unsplash.com


Darček pre brata na Vianoce

Brat je určite Váš najväčší parťák v živote! Je s Vami alebo Vy s ním odmalička, staviate si spolu bunkre, hráte všemožné hry od človeče až po nohejbal v obývačke a v dospelosti bude s Vami pri radostných, ale aj náročných časoch. Tak čo mu darovať? Tu sú tipy:

1. Pre brata, ktorý miluje hudbu

Počúva AC/DC, Eminema alebo hororové podcasty po ceste domov? Obľúbené slúchadla od Apple s potlačením okolitého hluku môžu byť tým pravým zásahom do čierneho.

Zdroj: unsplash.com


2. Kniha ako prežiť v divočine

Ak Váš brat rád chodí po horách, miluje dobrodružstvo a všetko čo sa týka života v lese, kúpte mu príručku ako prežiť v divočine. Je to sprievodca na prekonávanie extrémnych podmienok v prírode ako postaviť prístrešok či ako si vyčistiť vodu v divočine.

3. Tričko s obľúbeným seriálom

Nič nepoteší súrodenca viac ako tričko s obľúbeným filmom či seriálom. Či už má rad filmovú klasiku ako Jurský park alebo novšie netflixové seriály Zaklínača alebo Sabrinu? Určite jedno nájdete, teraz ich je v obchodoch neúrekom.

Zdroj: unsplash.com


Nápady na darček pre najlepšiu kamarátku

Pokiaľ ste šťastlivcom a máte výnimočný vzťah s najlepšou kamarátkou, nezabudnite na ňu vo Vianočnom období alebo v deň jej narodenín. Kamarátka tu je vždy pre Vás, dáva Vám lásku a pozornosť, to znamená že si zaslúži niečo naozaj výnimočné!

1. Náramok s nápisom Best Friends

Pre elegantnú priateľku bude najlepším darom náramok so znakom priateľstva či už v podobe nápisu alebo malého srdiečka. Takto si na Vás vždy spomenie a Vy budete mať radosť že si nosí Vaše priateľstvo so sebou.

2. Originálny zápisník

Všetky Vaše tajomstvá a konverzácie o budúcich frajeroch si bude môcť Vaša kamarátka zapísať do svojho denníka. Vyberte jej naozaj originálny, či už ružový s citátmi alebo minimalistický s jednoduchým vzorom. Výber je na Vás.

Zdroj: unsplash.com


3. Lístky do kina

Potešte svoju priateľku lístkami do kina pre dvoch. Ak je slobodná vyberie si Vás, ak nie, užije si skvelý film so svojou láskou a potom môžete klebetiť o jej romantickom zážitku.

droj: unsplash.com


Zaujímavý darček pre ženu

Aj keď sa hovorí že žena má všetko, darujte jej niečo výnimočné v deň narodenín či len tak, pretože si vážite jej prítomnosť a lásku. Nehovoríme len o manželkách, reč je aj o dcérach, sestrách, starých mamách či dokonca šéfkach. Všetky ženy milujú jedno, pozornosť a všímavosť. Prekvapte ju teda, že viete či je milovníčka umenia alebo zberateľka dekorácií. 

1. Obraz súhvezdia s dôležitým dátumom

O takýchto obrazoch ste už určite počuli. Ide o unikátny print na ktorom Vám nájdu súhvezdie s konkrétnym dátumom ktorý si želáte. Vytlačia ho na vesmírny papier a zarámujú. Vy si môžete vybrať dátum ktorý Vám je najdôležitejší, či už dátum svadby, dátum narodenín alebo iné dôležité momenty na ktoré radi spomínate.

2. Neobyčajná sviečka

Sviečky nikdy nesklamú, vytvoria útulnú atmosféru a pocit domova. Teraz existujú rozličné vône od takej ktorá pripomína more a soľ, vianočné medovníky či jednotlivé ročné obdobia. Dbajte teda nato akú vôňu má rada Vaša žena, dcéra či kolegyňa. Potešíte ju tak dvojnásobne!

Zdroj: unsplash.com


3. Inteligentný kvetináč na bylinky

Aby sme neostali len pri dekoráciách, pre všetky milovníčky byliniek či chutného čaju bude smart kvetináč doslova láskou na prvý pohľad. Sú moderné, praktické, postarajú sa o rastliny a dodávajú interiéru dotyk prírody.

A čo tak netradičný darček?

Vieme, že všetky hore spomínané darčeky sú určite originálne a unikátne, no máme pre Vás aj výber netradičných, skôr funkčných a takých ktoré potešia nielen jednotlivca, ale celú rodinu či dokonca Vašu firmu.

Vnútorné tienenie

Vieme ako je dôležité vnútorné tienenie pri pohodlnom bývaní. Ak hľadáte naozaj funkčný darček pre Váš nový byt či dom alebo len Vaši rodičia potrebujú vymeniť rolety, vyberte si z našich odporúčaní. Bambusové žalúzie, strešné dizajnové rolety alebo vertikálne žalúzie do firmy. Tak ktoré budú pre Vás tie pravé?

Markízy

Zašlite nám fotografiu Vášho priestoru a my navrhneme riešenie novej markízy. No nie je to skutočne ideálny darček? Darujte balkónovú markízu alebo markízu na terasu na Vianoce a v lete si môžete vychutnávať limonádu v príjemnom tieni!

Sieť proti hmyzu

Nepríjemný zvuk komára v noci asi neteší nikoho! Preto najvďačnejším darom budú asi sieťky proti hmyzu na okná alebo na dvere v rôznych prevedeniach a dizajne.

Využite preto našu poukážku vo Vašej ľubovoľnej hodnote, ktorú môžete darovať nielen na Vianoce, ale aj v deň narodenín. Obdarovaný si tak môže vybrať podľa svojej predstavy presne to čo potrebuje a to čo mu padne do oka, či už hneď alebo v dobe keď bude niečo potrebovať. Prajeme Vám príjemné sviatky!

Prečítajte si tiež

Screenové rolety na terasuÚvod do luxusu: Screenové rolety ako vaša cesta ku komfortnej terase
Screenové rolety pre terasu od našej spoločnosti sú však oveľa viac ako len o zatienení pred slnkom. Ich prínos sa výrazne prekonáva obzor tohto jednoduchého významu. Predstavujú totiž element, ktorý dokáže vytvoriť komfortný priestor pre vaše relaxačné chvíle, nezávisle na ročnom období. Rôzne výhody: viac ako len ochrana pred slnkom Avšak, aké sú konkrétne výhody […]
vonkajšie žalúzieAko si vybrať vonkajšie exteriérové žalúzie na váš dom?
Vonkajšie exteriérové žalúzie sú moderným a efektívnym spôsobom, ako si zabezpečiť príjemnú klímu a súkromie vo vašom dome. Tieto žalúzie vám umožnia regulovať množstvo svetla a tepla, ktoré preniká do interiéru, a zároveň ochrániť vaše okná pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. V tomto článku vám poradíme, ako si vybrať správne vonkajšie žalúzie podľa vašich potrieb a […]
Ako si skrášliť váš mestský balkón blogMarkízy, slnečníky a screenové rolety: 3 skvelé tipy na zatienenie balkóna
Predstavte si perfektný letný deň na balkóne. Teplo slnka, ktoré vašu pleť hladká, svieži vzduch plný vôní leta a atmosféra, ktorá je nabitá pohodou. Zdá sa ako dokonalý scenár, však? Ale čo ak vám chýba ten ideálny tieň, ktorý by vám poskytol útočisko pred slnečnými lúčmi? Máme pre vás tri štýlové riešenia, ako svoj balkón […]
1 2 3 37

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka
Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram