Aký je postup pri zameraní? Objednaní?

12. marca 2019

"Je možné sa dohodnúť na obhliadke?"

"Môžete sa u nás zastaviť a spraviť nám cenovú ponuku?"

Tieto otázky dostávame pomerne často. Bohužiaľ nie je možné ani z finančných a ani z logistických dôvodov realizovať poradenské služby, inak by sme sa veľmi rýchlo dostali do stavu, že len chodíme zameriavať a zákazníci, ktorí majú vybraný produkt a už len čakajú na samotné zameranie tak by sa ho nemuseli ani dočkať.

Práve z tohto dôvodu sa snažíme vyjsť v ústrety každému potencionálnemu zákazníkovi a pripravili sme pre Vás nasledovné možnosti:

1, VYPLŇTE FORMULÁR: (je na celom našom webe, čiže všade ho najdete, napríklad TU...) a nezabudnite v ňom uviesť všetky vaše požiadavky aj s orientačnými rozmermi.

(takéto necenenie realizujeme pre každého ZADARMO do 48 hodín a berieme to ako samozrejmosť)

Alebo

2, OBJEDNAJTE SI PLATENÚ TECHNICKÚ KONZULTÁCIU: v prípade ak nemáte ani poňatia, čo by ste potrebovali riešiť, prípadne si chcete nechať poradiť priamo na mieste u Vás, objednajte si PORADENSKÚ SLUŽBU, ktorá je síce spoplatnená sumou 50€, ALE v prípade ak si uvedené zamerané produkty objednáte, tak vám táto suma 50€ bude odrátaná z konečnej ceny zákazky, čiže aj túto službu máte od nás úplne ZDARMA. Platí sa online, takže na tomto ODKAZE zadajte fakturačné údaje a môžete si konzultáciu rovno objednať TU.

Alebo

3, NAVŠTÍVTE NAŠU PREDAJŇU: v prípade ak vám nevyhovuje variant 1 a ani 2, môžete využiť NÁVŠTEVU u nás vo vzorkovni v Senci, len si je potrebné dohodnúť dopredu stretnutie, keďže sme častokrát všetci v teréne. V prípade návštevy si prosím prineste so sebou nejakú fotodokumentáciu spolu s orientačnými rozmermi.

Alebo

4, v prípade ak Vám nevyhovuje žiadna z vyššie popísaných riešení, je tu ešte jedna možnosť a to pridať sa do našej uzavretej FB skupiny. Následne po prijatí pripnite vaše fotografie + pridajte popis čo chcete vyriešiť + doplňte orientačné rozmery. Následne sa na to pozrie náš špecialista a buď vám navrhne riešenie presne šité na mieru, prípade ak to bude zaujímavý problém, natočí vám video-komentár, ak zváži že by to pomohlo ďalším ľuďom. Prípadne sa môže stať, že vám rovno odpíše zákazník, ktorí už riešil podobný problém a možno vám podá spätnú väzbu priamo z používania vybraného produktu....

Tak a ak už ste úspešne podstúpili zameranie a výber produktu, je následne potrebné:

1, odpísať na EMAIL našej zákaznískej podpore na doručenú cenovú ponuku (že súhlasíte s podmienkami a súhlasíte s cenovou ponukou)

2, uhradíte dohodnutú zálohu (bankový prevod hotovosť)

3, vaše produkty idú do výroby a budete informovaný o predpokladanom termíne výroby

4, po výrobe Vás budeme kontaktovať a dohodneme si presný termín montáže

5, po montáži uhradíte zvyšnú sumu (hotovosť, v pláne zaradenie úhrady platby kartou priamo na mieste)

Prečítajte si tiež

Screenové rolety na terasuÚvod do luxusu: Screenové rolety ako vaša cesta ku komfortnej terase
Screenové rolety pre terasu od našej spoločnosti sú však oveľa viac ako len o zatienení pred slnkom. Ich prínos sa výrazne prekonáva obzor tohto jednoduchého významu. Predstavujú totiž element, ktorý dokáže vytvoriť komfortný priestor pre vaše relaxačné chvíle, nezávisle na ročnom období. Rôzne výhody: viac ako len ochrana pred slnkom Avšak, aké sú konkrétne výhody […]
vonkajšie žalúzieAko si vybrať vonkajšie exteriérové žalúzie na váš dom?
Vonkajšie exteriérové žalúzie sú moderným a efektívnym spôsobom, ako si zabezpečiť príjemnú klímu a súkromie vo vašom dome. Tieto žalúzie vám umožnia regulovať množstvo svetla a tepla, ktoré preniká do interiéru, a zároveň ochrániť vaše okná pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. V tomto článku vám poradíme, ako si vybrať správne vonkajšie žalúzie podľa vašich potrieb a […]
Ako si skrášliť váš mestský balkón blogMarkízy, slnečníky a screenové rolety: 3 skvelé tipy na zatienenie balkóna
Predstavte si perfektný letný deň na balkóne. Teplo slnka, ktoré vašu pleť hladká, svieži vzduch plný vôní leta a atmosféra, ktorá je nabitá pohodou. Zdá sa ako dokonalý scenár, však? Ale čo ak vám chýba ten ideálny tieň, ktorý by vám poskytol útočisko pred slnečnými lúčmi? Máme pre vás tri štýlové riešenia, ako svoj balkón […]
1 2 3 40

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka
Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram