Aký je postup pri zameraní? Objednaní?

12. marca 2019

"Je možné sa dohodnúť na obhliadke?"

"Môžete sa u nás zastaviť a spraviť nám cenovú ponuku?"

 

Tieto otázky dostávame pomerne často. Bohužiaľ nie je možné ani z finančných a ani z logistických dôvodov realizovať poradenské služby, inak by sme sa veľmi rýchlo dostali do stavu, že len chodíme zameriavať a zákazníci, ktorí majú vybraný produkt a už len čakajú na samotné zameranie tak by sa ho nemuseli ani dočkať.

 

Práve z tohto dôvodu sa snažíme vyjsť v ústrety každému potencionálnemu zákazníkovi a pripravili sme pre Vás nasledovné možnosti:

 

1, VYPLŇTE FORMULÁR (je na celom našom webe, čiže všade ho najdete, napríklad TU...) a nezabudnite v ňom uviesť všetky vaše požiadavky aj s orientačnými rozmermi.

(takéto necenenie realizujeme pre každého ZADARMO do 48 hodín a berieme to ako samozrejmosť)

Alebo

2, v prípade ak nemáte ani poňatia, čo by ste potrebovali riešiť, prípadne si chcete nechať poradiť priamo na mieste u Vás, objednajte si PORADENSKÚ SLUŽBU, ktorá je síce spoplatnená sumou 50€, ALE v prípade ak si uvedené zamerané produkty objednáte, tak vám táto suma 50€ bude odrátaná z konečnej ceny zákazky, čiže aj túto službu máte od nás úplne ZDARMA. Platí sa online, takže na tomto ODKAZE zadajte fakturačné údaje a môžete si konzultáciu rovno objednať TU.

Alebo

3, v prípade ak vám nevyhovuje variant 1 a ani 2, môžete využiť NÁVŠTEVU u nás vo vzorkovni v Senci, len si je potrebné dohodnúť dopredu stretnutie, keďže sme častokrát všetci v teréne. V prípade návštevy si prosím prineste so sebou nejakú fotodokumentáciu spolu s orientačnými rozmermi.

Alebo

4, v prípade ak Vám nevyhovuje žiadna z vyššie popísaných riešení, je tu ešte jedna možnosť a to pridať sa do našej uzavretej FB skupiny. Následne po prijatí pripnite vaše fotografie + pridajte popis čo chcete vyriešiť + doplňte orientačné rozmery. Následne sa na to pozrie náš špecialista a buď vám navrhne riešenie presne šité na mieru, prípade ak to bude zaujímavý problém, natočí vám video-komentár, ak zváži že by to pomohlo ďalším ľuďom. Prípadne sa môže stať, že vám rovno odpíše zákazník, ktorí už riešil podobný problém a možno vám podá spätnú väzbu priamo z používania vybraného produktu....

 

Tak a ak už ste úspešne podstúpili zameranie a výber produktu, je následne potrebné:

 

1, odpísať na EMAIL našej zákaznískej podpore na doručenú cenovú ponuku (že súhlasíte s podmienkami a súhlasíte s cenovou ponukou)

2, uhradíte dohodnutú zálohu (bankový prevod hotovosť)

3, vaše produkty idú do výroby a budete informovaný o predpokladanom termíne výroby

4, po výrobe Vás budeme kontaktovať a dohodneme si presný termín montáže

5, po montáži uhradíte zvyšnú sumu (hotovosť, v pláne zaradenie úhrady platby kartou priamo na mieste)

Prečítajte si tiež

udrzba travniku 110 vecí, na ktoré je dobre myslieť ešte pred stavebným povolením
Veľa ľudí sa rozhodne stavať na jar, čo je logický krok, hlavne kvôli počasiu. Preto je dobré začať si vybavovať stavebné povolenie a všetky potrebné doklady už na jeseň. Prečo? Nuž pretože ich vybavenie môže trvať aj pár mesiacov. Ak nemáte niekoho, kto vám ich vybaví expresne a za peniaze, musíte počítať s určitým časovým sklzom. Druhou možnosťou […]
screenove rolety 6Uzavretie priestoru od suseda screenovou roletou.
“Ak budeš mať cestu okolo prosím ťa zastav sa u nás rád by som vyriešil uzavretie pergoly od suseda.”  Takouto vetou som sa lúčil so svojím dlhoročným priateľom po jednom náhodnom stretnutí.  Onedlho som mal som cestu okolo Záhorskej Bystrice a tak som mu zavolal, či sa môžem staviť na kávu a tak sa aj […]
dom6 1Na čo si dať pozor pri samotnej stavbe domu?
Nedávno sme si povedali, na čo si dať pozor ešte pred vybavením stavebného povolenia. Sú to dôležité veci, ktoré ovplyvnia neskôr aj samotnú stavbu. Predpokladajme, že ste stavebné povolenie získali, a tak vám už nič nebráni v stavbe vysnívaného domu. Stavba domu je síce náročný, ale krásny proces, pretože vás pripravuje na novú etapu života. Snáď každý […]
1 2 3 33

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku.

  • Bližšie informácie o spracúvaní vami poskytnutých osobných údajov nájdete tu
Získajte bezplatnú cenovú ponukuChcem uhradiť dohodnutú zálohovú platbu
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram