7 tipov ako pripraviť nezabudnuteľnú detskú párty

5. augusta 2022

Ako lepšie osláviť narodeniny svojho dieťaťa ak nie záhradnou párty? Deti jednoducho milujú behať po záhrade, hrať rôzne hry a objavovať veci, s ktorými sa doteraz nestretli. Ponúkame vám niekoľko tipov, ako zorganizovať záhradnú párty, na ktoré vaše dieťa a jeho priatelia jednoducho nezabudnú. 

 1. Vymyslite tému 

Téma je veľmi užitočný nástroj, pokiaľ ide o vymýšľanie detskej párty. Pred rozhodnutím sa však zamyslite nad miestom, kde to budete organizovať, pretože téma sa musí hodiť aj k samotnému miestu. Niektoré záhrady sú lepšie na pikniky, iné sú ideálne na hľadanie pokladu či na nejaké športové aktivity. Tu je niekoľko tém, ktoré by deti mohli zabaviť a sú prispôsobiteľné širokej vekovej kategórii: 

 • Zvieracia farma 
 • Cirkus 
 • Mini olympiáda 
 • Pirátska tematika
 • Piknik či čajový večierok 
 1. Pozvánky by mali byť tematické 

Pozvánky pre vašich hostí by mali byť prvou pomôckou, čo sa témy týka. Uistite sa, že majú rovnaký motív, aký bude mať aj vaša oslava. Zároveň dbajte na to, aby pozvánka upútala a aby sa odlíšila od iných, tradičných pozvánok. Čo tak pozvať personalizovanú šiltovku ako pozvánku na mini olympiádu či vreckové hodinky ako pozvánku na dobrodružstvo s Alenkou v krajine zázrakov. 

Detská narodeninová párty
 1. Tematické jedlo 

Deti sú zvyčajne na takejto oslave príliš nadšené na to, aby sa venovali jedlu. No ak jedlo vyzerá dobre a zároveň skvele chutí, určite nič neostane. Dajte jedlo pripraviť špecialistom, venujte ho téme, ktorú ste na oslavu vybrali, využite rôzne triky, aby ste zaujali.

 1. Čo tak vyskúšať stánky? 

Zmrzlina a leto patria k sebe a na letnej a ešte detskej párty zmrzlina určite nesmie chýbať. No čo tak trochu ozvláštniť túto dobrotu? Privezte na detskú oslavu stánok so zmrzlinou a o úspechu oslavy nemusíte pochybovať. A ak nie zmrzlina, čo poviete na palacinky? A pre dospelých stánok s kávou? 

 1. Balóny nesmú chýbať 

Prírodné prostredie záhrady zvyčajne nepotrebuje priveľa dekorácií, no keď sa jedná o detskú párty, aj krásnu záhradu treba oživiť. Balóny sú nevyhnutnosťou na každej párty a dajú sa s nimi robiť zázraky. Od zhlukov a oblúkov až po balóny s konfetami a obrie nafukovacie gule. 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: Spravte zo svojej záhrady útočisko pre svoje deti , Grilujeme na záhrade

 1. Pripravte súťaže a darčeky 

Aby sa deti nenudili, pripravte im rôzne zábavné a kreatívne súťaže. No za tie im pripravte aj rôzne odmeny a zábavné darčeky, ktoré si budú môcť zobrať domov. Zároveň darčeky môžete opäť prispôsobiť tematike oslavy. 

 1. Jeden či dvaja zabávači 

Na oslavy s väčším počtom ľudí je vždy užitočné zavolať aj zabávača, ktorý pomôže udržať všetky deti spolu a zapojí ich do rôznych aktivít. Ak je detí viac, môže byť aj zabávačov viac. Aby upútali pozornosť, mali by mať tak ako ostatní, tematické kostýmy.

Prečítajte si tiež

Zateplenie domu ceny a radyZateplenie domu - komplexný sprievodca
Úvod: Dôvod a dôležitosť zatepľovania domu Zateplenie domu predstavuje jednu z najdôležitejších investícií do domácnosti, ktorej cieľom je zvýšiť komfort bývania a znížiť náklady na energie. V tomto úvode sa zameriame na vysvetlenie, prečo je zateplenie také dôležité a aké výhody prináša. Zateplenie domu nie je len o zlepšení teplotného komfortu, ale aj o ochrane […]
Vianočný kupón Bez hmyzu SKPrečo je darčekový kupón na tieniacu techniku ideálnym vianočným darčekom
Vianoce sa blížia a s nimi aj to večné dilema: Čo darovať našim blízkym, aby darček naozaj potešil a zároveň bol praktický? Chceme nájsť niečo, čo bude nielen krásne, ale aj užitočné, niečo, čo bude vyjadrovať našu lásku a starostlivosť. A presne tu prichádza na rad náš darčekový kupón na tieniacu techniku - moderný, štýlový […]
Kopčekovo Senec vianočná charitatívna kapustnicaBez hmyzu SK sa pripája k vianočnej charitatívnej kapustnici v Kopčekove s grilovanými klobásami a tombolou!
Ahojte všetci priatelia a podporovatelia dobrých skutkov! S radosťou vám oznamujeme, že naša firma Bez Hmyzu SK sa stala hrdým partnerom Kaviarne Kopčekovo pri ich vianočnej charitatívnej kapustnici, ktorá sa uskutoční 22.12.2023 od 15:00 hodiny. Sme nadšení, že môžeme byť súčasťou tejto úžasnej iniciatívy, ktorá nielenže rozveseľuje, ale aj pomáha. Ale to nie je všetko! […]
1 2 3 27

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka

Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram