7 tipov ako pripraviť nezabudnuteľnú detskú párty

5. augusta 2022

Ako lepšie osláviť narodeniny svojho dieťaťa ak nie záhradnou párty? Deti jednoducho milujú behať po záhrade, hrať rôzne hry a objavovať veci, s ktorými sa doteraz nestretli. Ponúkame vám niekoľko tipov, ako zorganizovať záhradnú párty, na ktoré vaše dieťa a jeho priatelia jednoducho nezabudnú. 

 1. Vymyslite tému 

Téma je veľmi užitočný nástroj, pokiaľ ide o vymýšľanie detskej párty. Pred rozhodnutím sa však zamyslite nad miestom, kde to budete organizovať, pretože téma sa musí hodiť aj k samotnému miestu. Niektoré záhrady sú lepšie na pikniky, iné sú ideálne na hľadanie pokladu či na nejaké športové aktivity. Tu je niekoľko tém, ktoré by deti mohli zabaviť a sú prispôsobiteľné širokej vekovej kategórii: 

 • Zvieracia farma 
 • Cirkus 
 • Mini olympiáda 
 • Pirátska tematika
 • Piknik či čajový večierok 
 1. Pozvánky by mali byť tematické 

Pozvánky pre vašich hostí by mali byť prvou pomôckou, čo sa témy týka. Uistite sa, že majú rovnaký motív, aký bude mať aj vaša oslava. Zároveň dbajte na to, aby pozvánka upútala a aby sa odlíšila od iných, tradičných pozvánok. Čo tak pozvať personalizovanú šiltovku ako pozvánku na mini olympiádu či vreckové hodinky ako pozvánku na dobrodružstvo s Alenkou v krajine zázrakov. 

Detská narodeninová párty
 1. Tematické jedlo 

Deti sú zvyčajne na takejto oslave príliš nadšené na to, aby sa venovali jedlu. No ak jedlo vyzerá dobre a zároveň skvele chutí, určite nič neostane. Dajte jedlo pripraviť špecialistom, venujte ho téme, ktorú ste na oslavu vybrali, využite rôzne triky, aby ste zaujali.

 1. Čo tak vyskúšať stánky? 

Zmrzlina a leto patria k sebe a na letnej a ešte detskej párty zmrzlina určite nesmie chýbať. No čo tak trochu ozvláštniť túto dobrotu? Privezte na detskú oslavu stánok so zmrzlinou a o úspechu oslavy nemusíte pochybovať. A ak nie zmrzlina, čo poviete na palacinky? A pre dospelých stánok s kávou? 

 1. Balóny nesmú chýbať 

Prírodné prostredie záhrady zvyčajne nepotrebuje priveľa dekorácií, no keď sa jedná o detskú párty, aj krásnu záhradu treba oživiť. Balóny sú nevyhnutnosťou na každej párty a dajú sa s nimi robiť zázraky. Od zhlukov a oblúkov až po balóny s konfetami a obrie nafukovacie gule. 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: Spravte zo svojej záhrady útočisko pre svoje deti , Grilujeme na záhrade

 1. Pripravte súťaže a darčeky 

Aby sa deti nenudili, pripravte im rôzne zábavné a kreatívne súťaže. No za tie im pripravte aj rôzne odmeny a zábavné darčeky, ktoré si budú môcť zobrať domov. Zároveň darčeky môžete opäť prispôsobiť tematike oslavy. 

 1. Jeden či dvaja zabávači 

Na oslavy s väčším počtom ľudí je vždy užitočné zavolať aj zabávača, ktorý pomôže udržať všetky deti spolu a zapojí ich do rôznych aktivít. Ak je detí viac, môže byť aj zabávačov viac. Aby upútali pozornosť, mali by mať tak ako ostatní, tematické kostýmy.

Prečítajte si tiež

udrzba travniku 110 vecí, na ktoré je dobre myslieť ešte pred stavebným povolením
Veľa ľudí sa rozhodne stavať na jar, čo je logický krok, hlavne kvôli počasiu. Preto je dobré začať si vybavovať stavebné povolenie a všetky potrebné doklady už na jeseň. Prečo? Nuž pretože ich vybavenie môže trvať aj pár mesiacov. Ak nemáte niekoho, kto vám ich vybaví expresne a za peniaze, musíte počítať s určitým časovým sklzom. Druhou možnosťou […]
screenove rolety 6Uzavretie priestoru od suseda screenovou roletou.
“Ak budeš mať cestu okolo prosím ťa zastav sa u nás rád by som vyriešil uzavretie pergoly od suseda.”  Takouto vetou som sa lúčil so svojím dlhoročným priateľom po jednom náhodnom stretnutí.  Onedlho som mal som cestu okolo Záhorskej Bystrice a tak som mu zavolal, či sa môžem staviť na kávu a tak sa aj […]
dom6 1Na čo si dať pozor pri samotnej stavbe domu?
Nedávno sme si povedali, na čo si dať pozor ešte pred vybavením stavebného povolenia. Sú to dôležité veci, ktoré ovplyvnia neskôr aj samotnú stavbu. Predpokladajme, že ste stavebné povolenie získali, a tak vám už nič nebráni v stavbe vysnívaného domu. Stavba domu je síce náročný, ale krásny proces, pretože vás pripravuje na novú etapu života. Snáď každý […]
1 2 3 11

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku.

 • Bližšie informácie o spracúvaní vami poskytnutých osobných údajov nájdete tu
Získajte bezplatnú cenovú ponukuChcem uhradiť dohodnutú zálohovú platbu
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram