Trieda ochrany FFP2 maska, alebo ochranný respirátor a Covid-19 – čo to vlastne znamená pre nás a naše okolie.

1. marca 2021

Možno ste zaregistrovali naše výzvy ihneď po vypuknutí pandémie začiatkom minulého roku: Ani nám to nie je jedno, kde sme rozdávali rúškanano-membrány ZDARMA každému, kto o ne prejavil záujem.

CELÁ VÝZVA: Ani nám to nie je jedno.

Ak môžem tento môj drobný počin zhodnotiť, verím že to malo všetko význam a som rád a hrdý, že som do tejto mojej drobnej aktivity zatiahol aj mojich najbližších, mojich spolupracovníkov ale hlavne Slovenské média a ďalších dobrosrdečných adoptívnych rodičov.

Čo sa nám podarilo?

Za minulý rok sa nám podarilo rozdať viac ako 10 tisíc membrán a viac ako 6 tisíc rúšok ZDARMA.

Doba samozrejme pokročila ale nič sa nezmenilo na tejto našej situácii. Práve preto sme sa v spolupráci s výrobcom nano-membrán, ktorú sme ako prví začali používať do našich rúšok, rozhodli opäť pomôcť každému z Vás, ktorý máte záujem o dodávku kvalitného respirátoru.

Zámerne nepíšem, že sa jedná o respirátor FFP2, ktoré bude povinné nosiť asi všade na Slovensku.

Čo to znamená ten respirátor FFP2 a o akú normu vlastne ide? FFP je v preklade „filtering  face piece“ (filtračná maska na tvár) určená normou EN 149. Rieši filtračnú úroveň negatívnych látok pre dýchacie ústrojenstvo, čiže dym, prach, zápach a podobne. Nikde sa ale nič nehovorí o vírusoch...

Primárne je táto norma určená pre priemysel a použitie pri vírusoch ako COVID-19 upravuje nariadenie RFU 02.075 ver.2.

Certifikát o zhode pre COVID 19 pre RespiPro:

Dosť bolo teórie, prejdem rovno k praxi. Účinnosť respirátoru FFP sa pohybuje niekde pri 95%, kdežto filtračná maska Respilon dosahuje účinnosť proti vírusom v rozpätí 99.7-99,9 %. Hlavne je certifikovaný podľa normy RFU 02.075 ver.2 na COVID 19.

Respilon RespiPro

Produkty si môžete pozrieť priamo na web stránke Respilonu aktuálne je možné zakúpiť tieto produkty bez DPH do 30.4.2021.

To čo by som vám rád ponúkol je spoločný nákup týchto respirátorov v našej nákupnej veľkoobchodnej cene. Tím ušetríte na nákupe tohto respirátoru cca -20% z predajných cien uvedených na stránke výrobcu, za čo ich predáva on, samozrejme do 30.4.2021 takisto bez DPH.

Bohužiaľ aktuálne respirátory sú asi najžiadanejším predajným artiklom, takže dopyt je vyšší ako samotné výrobné kapacity. Práve preto máme možnosť ako partner Respilonu zabezpečiť tieto membrány prednostne a hlavne bude všetko záležať aj od toho, koľko z vás využije tento spoločný nákup, nakoľko tiež nie je možné z našej strany zrealizovať neobmedzenú objednávku.

Respilon
Respilon RespiPro White

Je na vás ako sa rozhodnete, či si ich kúpite priamo od výrobcu, alebo využijete tieto naše nákupné ceny, v prípade záujmu ma prosím rovno kontaktujte o koľko kusov by ste mali záujem a vaše objednávky môžete zasielať rovno na môj email vitek@bezhmyzu.sk, prípadne do objednávky napíšte rovno Záväzne objednávam.

Nie je v mojom záujme zarábať na týchto respirátoroch, ja a moja firma Bez hmyzu SK pomáhame všade tam, kde to je možné a verím že aj táto malá aktivita opäť pomôže všetkým, ktorí budú mať o ne záujem.

Ďakujem a želám všetkým hlavne pevné zdravie.

Vitek Radovan

konateľ Bez hmyzu SK s.r.o.

Prečítajte si tiež

Záhrada z paliet blogVyvýšený záhon z paliet
Máte svoju vysnívanú predstavu o vašej záhrade ale jej rozmery vám moc nedovoľujú realizovať všetky nápady? Máme tu pre vás alternatívu, s ktorou vaša záhrada bude plne využiteľná, účelová a ešte aj štýlová. Vyvýšený záhon z paliet alebo aj iného materiálu vám pomôže ušetriť veľa priestoru a stále dokáže priniesť čerstvú úrodu.  Ak ste zručný […]
Ako správne kúriť v krbe blogPäť tipov ako správne kúriť v krbe
Aj keď sa nepriaznivá ekonomická situácia dosť nepríjemným spôsobom podpísala na cene dreva, nič nenahradí teplo domova, ktoré dodáva praskajúce drevo v krbe. Je to magický okamih, ktorý núti ľudí zastaviť sa a spomaliť. No aj pri kúrení v krbe sa môžu vyskytnúť chyby, ktoré sa často odzrkadlia na technickom stave samotného krbu. Väčšina ľudí, ktorá kúri drevom […]
vypredajNovinky na jeseň a zimu od Bez hmyzu SK
Tak ako každé leto aj toto nám už po mali končí (bohužiaľ prišlo ochladenie pomerne skoro) a mi musíme začať myslieť na jesennú sezónu. Pozrime sa teda na to, aké práce a produkty nám v tomto období pribúdajú a na čo všetko sa dokážete pripraviť: Siete proti hmyzu Kto by to bol povedal, že sa siete proti hmyzu dajú […]
1 2 3 8

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka

Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram