Novinky na jeseň a zimu 2021 od Bez hmyzu SK

3. septembra 2021

Tak ako každé leto aj toto nám už po mali končí (bohužiaľ prišlo ochladenie pomerne skoro) a mi musíme začať myslieť na jesennú sezónu.

Pozrime sa teda na to, aké práce a produkty nám v tomto období pribúdajú a na čo všetko sa dokážete pripraviť:

Siete proti hmyzu

Kto by to bol povedal, že sa siete proti hmyzu dajú využiť počas celého roku! Áno, je to tak. S príchodom chladnejšieho počasia aj malé hlodavce pociťujú príchod zimy a sú celkom radi, ak sa majú kam „nasťahovať“ na zimu. Aktuálne nie je problém sa stretnúť so zákazníkom s požiadavkou pre sieťky na strešné okná, nakoľko myš alebo iný hlodavec nemá problém vliezť do domu cez strešné okno a hlavne hopsať si po fasáde je pre nich úplná hračka.

Jeseň ana záhrade prináša aj takéto nemilé a neželané návštevy

Siete proti hmyzu by mali byť automaticky dodávané do každého priestoru, kde sa využíva vetranie po celý rok, čiže WC, kúpeľňa, špajza, garáž, kotolňa, alebo technická miestnosť.

Siete proti hmyzu s hliníkovou sieťovinou na pivničné okná.

Všade tam, kde je to možné a vzhľadovo to nenarušuje chránený okenný priestor odporúčame použiť siete proti hmyzu s natiahnutou hliníkovou sieťovinou, s ktorou si hlodavce nevedia poradiť a dôkladne vás takéto siete dokážu ochrániť pre týmito nepríjemnými spoločníkmi. Ich nevýhodou je, že sa nedajú pevne našponovať, nakoľko sa jedná o kovovú sieťovinu, takže sa vyrábajú tieto siete len v menších „pivničných“ rozmeroch a je na nich vidno takzvané pokrčenie hliníkových vlákien. Určite ich odporúčame všade tam, kde nebudú nijakým spôsobom na očiach, v takýchto priestoroch je to priam žiadaný a zároveň aj nami odporúčaný typ sieťky proti hmyzu a hlodavcom.

sieť proti kunám a hlodavcom

V tomto prípade bola použitá hliníková sieťovina proti kunám, bola to jediná možná ochrana a plní si svoju funkciu perfektne už nejakú dobu.

Grilovacia sezóna pokračuje!!! Dokedy len budete mať chuť.

Grilovacia sezóna na takejto terase je vždy výborným relaxom a potešením.

Chladné a sychravé počasie sa nám nezadržateľne blíži a práve pre vás, kto máte terasu, pergolu, balkón, alebo iný vhodný priestor sú určené screenové rolety. Zabezpečia vám vynikajúci komfort s ponechaním výhľadu aj za zhoršeného počasia hlavne vetra. Odolávajú do rýchlosti vetra až do 130km za hodinu. Grilovanie na jeseň alebo jar aj v takomto sychravom a chladnom počasí nadobúda úplne iný rozmer.

jedna z našich posledných inštalácii Nová Dedinka pri Senci

Ak by vám bolo chladno, máme pre vás pripravené výkonné ohrievače od popredného výrobcu, ktoré využívame hlavne do našich bioklimatických pergol. Vynikajú vysokým stupňom ohrevu za rozumnú cenu. Ovládanie zabezpečuje diaľkové ovládanie, ktoré je možné prepojiť aj do „chytrého telefónu“ prípadne do ďalších systémov.

ochrana pred nepriaznivým počasím a rovnako aj pred zvedavými susedmi... 🙂

Nemáte kde posedieť s priateľmi alebo grilovať, ale máte voľný priestor na terase alebo záhrade? A čo tak nová pergola?

komu by sa nepáčilo takéto posedenie na svojej terase?

Konečne sa ku nám dostal kvalitný produkt a nestojí obličku... 😊 Teda podľa toho, akú si zvolíte konfiguráciu. Pergola sa dá postaviť u vás na terase alebo záhrade už v jednoduchej konfigurácii, ktorú je možné postupne alebo naraz pripraviť na všetky vaše požiadavky kvalitného využitia terasy alebo záhrady pomali o ďalšiu novú miestnosť.

Dôležité prvky takýchto riešení si dôsledne overte a hlavne zvážte všetko od A po Z, v prípade takého produktu by nemala byť vždy najhlavnejším kritériom cena, nakoľko nie je jedno, či máte bioklimatickú pergolu len na okrasu, alebo má plniť aj vaše požiadavky ochrany pred poveternostnými podmienkami, a hlavne ak sa jedná o dlhodobú investíciu pre vaše spríjemnenie domácich zážitkov na terase či záhrade.

Kvalitný produkt sa najlepšie posudzuje na základe návštevy a obhliadke rovnakej postavenej pergoly, takúto možnosť vyskúšať si bioklimatickú pergolu máme aj mi a veľmi radi vám ju predvedieme. Posadiť sa pod ňu je aj pre nás stále zážitkom a príjemným posedením s dobrou kávou, na ktorú vás srdečne pozývame.

K technickému prevedeniu len toľko, skúste si overiť akú nosnosť má konkurenčná bioklimatická pergola pri snehu. Áno, kedy naposledy napadlo veľa snehu u nás? Nie je to priorita udržať sneh, ale takto sa dá rozumne vyjadriť kvalita lamiel či už pri dažďovej prietrži vody, alebo už proti spomínanom snehu. Kvalitná lamela sa dá nadimenzovať až do váhy 160kg na meter štvorcový, čo znamená, že ani pri takejto záťaži nie je potrebné bioklimatický strop otvoriť, čím ste prišli o svoj priestor, takže všetko čo máte pod pergolu, nábytok, dekorácie je potrebné vysťahovať, prípadne pozakrývať.

Naša TOP bioklimatická pergola, na ktorej aktuálne pracujeme tak, aby ste sa vedeli prísť na ňu pozrieť priamo ku nám!!! Radi vám predvedieme všetky vymoženosti bioklimatického riešenia pergoly. Hotovú bioklimatickú pergolu plánujeme sprevádzkovať v polovici októbra 2021 v našich nových priestoroch na ulici Vtáčia 44, Senec.

Naša bioklimatická pergola od firmy Bez hmyzu SK

Páči sa vám rovnako ako nám? Ak chcete cenovú ponuku na túto krásku, nech sa páči kontaktujte nás.

Chcete si ochrániť okná pred chladom a poveternostnými vplyvmi? Prípadne zvýšiť vašu bezpečnosť domu či bytu?

vonkajšie podomietkové rolety

Super, nie je nič jednoduchšie ako sa zamyslieť nad použitím kvalitných vonkajších roliet v celohliníkovom prevedení. Nenechajte sa zmiasť že je to LEN obyčajná rolete.... Obyčajná roleta určite nemá žiadne bezpečnostné prvky a väčšinou sa jedná o plastovú roletu. Takáto roleta nemá len lamely plastové, ale s pravdepodobnosťou rovnajúcou sa 100% ide o PLASTOVÚ! osku, valcovaný box z obyčajného plechu. Od začiatku existencie našej firmy sa úspešne vyhýbame takýmto roletám a v našej ponuke ani plastovú roletu nenájdete...

Vonkajšia hliníková roleta využíva všetky aktuálne dostupné technické možnosti od spoľahlivého ovládania hlavne motorického a pokračuje kvalitným hliníkom až po lamely zateplené PUR penou. Bezpečnosť je možné zvýšiť bezpečnostnými západkami, prípadne využiť kvalitné motorické riešenia pre zabránenie nábalu rolety proti zdvihnutiu z vonkajšej strany.

Samozrejme ani roleta nie je nedobytný hrad, ale pri akejkoľvek manipulácii s hliníkovými schránkami roliet je potrebné vynaložiť nejakú ten hluk, takže kvalitné riešenie pôsobí odstrašujúco pre veľkú väčšinu podobne zmýšľajúcich záškodníkov.

hliníková ochrana plní svoju funkciu aj pri terasách

Na druhú stranu nespornou výhodou kvalitných hliníkových roliet je ich odolnosť voči poveternostným podmienkam. Je jedno či prší, sneží, mrzne alebo len tak leje ako z krhly, roletu vždy plnia svoju funkciu perfektne a ochraňujú vaše okná a váš interiér na jednotku.

V prípade využitia inteligentného motoru si viete sami pozrieť na mobile, či máte všetky rolety stiahnuté keď ste neni doma a ako to tak nie je, spravíte nápravu odkiaľkoľvek tak, aby vaše rolety boli vždy presne tak, ako ich chcete mať vy.

Najväčšou pridanou hodnotou inteligencie je absolútna kontrola nad aktuálnym stavom a možnosť naplánovania si scén podľa vašich predstáv. Takže ráno rolety vytiahnuť, po odchode do práce rolety stiahnuť, keď prichádzate z práce, rolety vytiahnuť na tri štvrtiny, večer rolety zatiahnuť. Aj takto je možné dopredu plánovať jednotlivé scenáre a zároveň mať nad nimi úplnú kontrolu.

vonkajšie rolety spolu s vonkajšími žalúziami

Takže v tomto článku sme si predstavili niekoľko inšpirácii na jesennú pohodu, nabudúce sa pozrieme na novostavby a ich predprípravu pre pohodlné bývanie a relax vo svojom domčeku či novom byte.

Viac podobných článkov nájdete na našom blogu: Tieniaca technika - Bez hmyzu SK

Prečítajte si tiež

zahon 4Vyvýšený záhon z paliet
Máte svoju vysnívanú predstavu o vašej záhrade ale jej rozmery vám moc nedovoľujú realizovať všetky nápady? Máme tu pre vás alternatívu, s ktorou vaša záhrada bude plne využiteľná, účelová a ešte aj štýlová. Vyvýšený záhon z paliet alebo aj iného materiálu vám pomôže ušetriť veľa priestoru a stále dokáže priniesť čerstvú úrodu.  Ak ste zručný […]
ako spravne kurit v krbePäť tipov ako správne kúriť v krbe
Aj keď sa nepriaznivá ekonomická situácia dosť nepríjemným spôsobom podpísala na cene dreva, nič nenahradí teplo domova, ktoré dodáva praskajúce drevo v krbe. Je to magický okamih, ktorý núti ľudí zastaviť sa a spomaliť. No aj pri kúrení v krbe sa môžu vyskytnúť chyby, ktoré sa často odzrkadlia na technickom stave samotného krbu. Väčšina ľudí, ktorá kúri drevom […]
3 vonkajsie zaluzie senecMontáž vonkajších žalúzii Senec, JANUÁR
Zastavil sa u nás v kancelárii sympatický pár v najlepších rokoch, že by si dali radi na svoj rodinný dom namontovať vonkajšie žalúzie. Moja základná otázka nasledovala hneď ako vstúpili: “máte váš dom zateplený?” odpoveď nenechala na seba dlho čakať a zároveň som ju aj očakával, “ÁNO” odpovedal pán. “tak to môže byť celkom problém, […]
1 2 3 8

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku.

  • Bližšie informácie o spracúvaní vami poskytnutých osobných údajov nájdete tu
Získajte bezplatnú cenovú ponukuChcem uhradiť dohodnutú zálohovú platbu
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram