Novinky na jeseň a zimu od Bez hmyzu SK

3. septembra 2021

Tak ako každé leto aj toto nám už po mali končí (bohužiaľ prišlo ochladenie pomerne skoro) a mi musíme začať myslieť na jesennú sezónu.

Pozrime sa teda na to, aké práce a produkty nám v tomto období pribúdajú a na čo všetko sa dokážete pripraviť:

Siete proti hmyzu

Kto by to bol povedal, že sa siete proti hmyzu dajú využiť počas celého roku! Áno, je to tak. S príchodom chladnejšieho počasia aj malé hlodavce pociťujú príchod zimy a sú celkom radi, ak sa majú kam „nasťahovať“ na zimu. Aktuálne nie je problém sa stretnúť so zákazníkom s požiadavkou pre sieťky na strešné okná, nakoľko myš alebo iný hlodavec nemá problém vliezť do domu cez strešné okno a hlavne hopsať si po fasáde je pre nich úplná hračka.

Jeseň ana záhrade prináša aj takéto nemilé a neželané návštevy

Siete proti hmyzu by mali byť automaticky dodávané do každého priestoru, kde sa využíva vetranie po celý rok, čiže WC, kúpeľňa, špajza, garáž, kotolňa, alebo technická miestnosť.

Siete proti hmyzu s hliníkovou sieťovinou na pivničné okná.

Všade tam, kde je to možné a vzhľadovo to nenarušuje chránený okenný priestor odporúčame použiť siete proti hmyzu s natiahnutou hliníkovou sieťovinou, s ktorou si hlodavce nevedia poradiť a dôkladne vás takéto siete dokážu ochrániť pre týmito nepríjemnými spoločníkmi. Ich nevýhodou je, že sa nedajú pevne našponovať, nakoľko sa jedná o kovovú sieťovinu, takže sa vyrábajú tieto siete len v menších „pivničných“ rozmeroch a je na nich vidno takzvané pokrčenie hliníkových vlákien. Určite ich odporúčame všade tam, kde nebudú nijakým spôsobom na očiach, v takýchto priestoroch je to priam žiadaný a zároveň aj nami odporúčaný typ sieťky proti hmyzu a hlodavcom.

sieť proti kunám a hlodavcom

V tomto prípade bola použitá hliníková sieťovina proti kunám, bola to jediná možná ochrana a plní si svoju funkciu perfektne už nejakú dobu.

Grilovacia sezóna pokračuje!!! Dokedy len budete mať chuť.

Grilovacia sezóna na takejto terase je vždy výborným relaxom a potešením.

Chladné a sychravé počasie sa nám nezadržateľne blíži a práve pre vás, kto máte terasu, pergolu, balkón, alebo iný vhodný priestor sú určené screenové rolety. Zabezpečia vám vynikajúci komfort s ponechaním výhľadu aj za zhoršeného počasia hlavne vetra. Odolávajú do rýchlosti vetra až do 130km za hodinu. Grilovanie na jeseň alebo jar aj v takomto sychravom a chladnom počasí nadobúda úplne iný rozmer.

jedna z našich posledných inštalácii Nová Dedinka pri Senci

Ak by vám bolo chladno, máme pre vás pripravené výkonné ohrievače od popredného výrobcu, ktoré využívame hlavne do našich bioklimatických pergol. Vynikajú vysokým stupňom ohrevu za rozumnú cenu. Ovládanie zabezpečuje diaľkové ovládanie, ktoré je možné prepojiť aj do „chytrého telefónu“ prípadne do ďalších systémov.

ochrana pred nepriaznivým počasím a rovnako aj pred zvedavými susedmi... 🙂

Nemáte kde posedieť s priateľmi alebo grilovať, ale máte voľný priestor na terase alebo záhrade? A čo tak nová pergola?

komu by sa nepáčilo takéto posedenie na svojej terase?

Konečne sa ku nám dostal kvalitný produkt a nestojí obličku... 😊 Teda podľa toho, akú si zvolíte konfiguráciu. Pergola sa dá postaviť u vás na terase alebo záhrade už v jednoduchej konfigurácii, ktorú je možné postupne alebo naraz pripraviť na všetky vaše požiadavky kvalitného využitia terasy alebo záhrady pomali o ďalšiu novú miestnosť.

Dôležité prvky takýchto riešení si dôsledne overte a hlavne zvážte všetko od A po Z, v prípade takého produktu by nemala byť vždy najhlavnejším kritériom cena, nakoľko nie je jedno, či máte bioklimatickú pergolu len na okrasu, alebo má plniť aj vaše požiadavky ochrany pred poveternostnými podmienkami, a hlavne ak sa jedná o dlhodobú investíciu pre vaše spríjemnenie domácich zážitkov na terase či záhrade.

Kvalitný produkt sa najlepšie posudzuje na základe návštevy a obhliadke rovnakej postavenej pergoly, takúto možnosť vyskúšať si bioklimatickú pergolu máme aj mi a veľmi radi vám ju predvedieme. Posadiť sa pod ňu je aj pre nás stále zážitkom a príjemným posedením s dobrou kávou, na ktorú vás srdečne pozývame.

K technickému prevedeniu len toľko, skúste si overiť akú nosnosť má konkurenčná bioklimatická pergola pri snehu. Áno, kedy naposledy napadlo veľa snehu u nás? Nie je to priorita udržať sneh, ale takto sa dá rozumne vyjadriť kvalita lamiel či už pri dažďovej prietrži vody, alebo už proti spomínanom snehu. Kvalitná lamela sa dá nadimenzovať až do váhy 160kg na meter štvorcový, čo znamená, že ani pri takejto záťaži nie je potrebné bioklimatický strop otvoriť, čím ste prišli o svoj priestor, takže všetko čo máte pod pergolu, nábytok, dekorácie je potrebné vysťahovať, prípadne pozakrývať.

Naša TOP bioklimatická pergola, na ktorej aktuálne pracujeme tak, aby ste sa vedeli prísť na ňu pozrieť priamo ku nám!!! Radi vám predvedieme všetky vymoženosti bioklimatického riešenia pergoly. Hotovú bioklimatickú pergolu plánujeme sprevádzkovať v polovici októbra 2021 v našich nových priestoroch na ulici Vtáčia 44, Senec.

Naša bioklimatická pergola od firmy Bez hmyzu SK

Páči sa vám rovnako ako nám? Ak chcete cenovú ponuku na túto krásku, nech sa páči kontaktujte nás.

Chcete si ochrániť okná pred chladom a poveternostnými vplyvmi? Prípadne zvýšiť vašu bezpečnosť domu či bytu?

vonkajšie podomietkové rolety

Super, nie je nič jednoduchšie ako sa zamyslieť nad použitím kvalitných vonkajších roliet v celohliníkovom prevedení. Nenechajte sa zmiasť že je to LEN obyčajná rolete.... Obyčajná roleta určite nemá žiadne bezpečnostné prvky a väčšinou sa jedná o plastovú roletu. Takáto roleta nemá len lamely plastové, ale s pravdepodobnosťou rovnajúcou sa 100% ide o PLASTOVÚ! osku, valcovaný box z obyčajného plechu. Od začiatku existencie našej firmy sa úspešne vyhýbame takýmto roletám a v našej ponuke ani plastovú roletu nenájdete...

Vonkajšia hliníková roleta využíva všetky aktuálne dostupné technické možnosti od spoľahlivého ovládania hlavne motorického a pokračuje kvalitným hliníkom až po lamely zateplené PUR penou. Bezpečnosť je možné zvýšiť bezpečnostnými západkami, prípadne využiť kvalitné motorické riešenia pre zabránenie nábalu rolety proti zdvihnutiu z vonkajšej strany.

Samozrejme ani roleta nie je nedobytný hrad, ale pri akejkoľvek manipulácii s hliníkovými schránkami roliet je potrebné vynaložiť nejakú ten hluk, takže kvalitné riešenie pôsobí odstrašujúco pre veľkú väčšinu podobne zmýšľajúcich záškodníkov.

hliníková ochrana plní svoju funkciu aj pri terasách

Na druhú stranu nespornou výhodou kvalitných hliníkových roliet je ich odolnosť voči poveternostným podmienkam. Je jedno či prší, sneží, mrzne alebo len tak leje ako z krhly, roletu vždy plnia svoju funkciu perfektne a ochraňujú vaše okná a váš interiér na jednotku.

V prípade využitia inteligentného motoru si viete sami pozrieť na mobile, či máte všetky rolety stiahnuté keď ste neni doma a ako to tak nie je, spravíte nápravu odkiaľkoľvek tak, aby vaše rolety boli vždy presne tak, ako ich chcete mať vy.

Najväčšou pridanou hodnotou inteligencie je absolútna kontrola nad aktuálnym stavom a možnosť naplánovania si scén podľa vašich predstáv. Takže ráno rolety vytiahnuť, po odchode do práce rolety stiahnuť, keď prichádzate z práce, rolety vytiahnuť na tri štvrtiny, večer rolety zatiahnuť. Aj takto je možné dopredu plánovať jednotlivé scenáre a zároveň mať nad nimi úplnú kontrolu.

vonkajšie rolety spolu s vonkajšími žalúziami

Takže v tomto článku sme si predstavili niekoľko inšpirácii na jesennú pohodu, nabudúce sa pozrieme na novostavby a ich predprípravu pre pohodlné bývanie a relax vo svojom domčeku či novom byte.

Viac podobných článkov nájdete na našom blogu: Tieniaca technika - Bez hmyzu SK

Prečítajte si tiež

Vianočný kupón Bez hmyzu SKPrečo je darčekový kupón na tieniacu techniku ideálnym vianočným darčekom
Vianoce sa blížia a s nimi aj to večné dilema: Čo darovať našim blízkym, aby darček naozaj potešil a zároveň bol praktický? Chceme nájsť niečo, čo bude nielen krásne, ale aj užitočné, niečo, čo bude vyjadrovať našu lásku a starostlivosť. A presne tu prichádza na rad náš darčekový kupón na tieniacu techniku - moderný, štýlový […]
Screenové rolety na terasuÚvod do luxusu: Screenové rolety ako vaša cesta ku komfortnej terase
Screenové rolety pre terasu od našej spoločnosti sú však oveľa viac ako len o zatienení pred slnkom. Ich prínos sa výrazne prekonáva obzor tohto jednoduchého významu. Predstavujú totiž element, ktorý dokáže vytvoriť komfortný priestor pre vaše relaxačné chvíle, nezávisle na ročnom období. Rôzne výhody: viac ako len ochrana pred slnkom Avšak, aké sú konkrétne výhody […]
Darčeky nielen na Vianoce blogDarčeky nielen na Vianoce.
Vianoce sa neodmysliteľne blížia a Vy ste presne ten vianočný škriatok, ktorý si nákup darčekov necháva na poslednú chvíľu? Alebo už pár týždňov trávite po večeroch čas tak že skrolujete všetky možné online obchody? Oh áno, myslím že túto situáciu všetci dobre poznáme a nielen na Vianoce! Nelámte si preto viac hlavu, pripravili sme pre Vás originálne […]
1 2 3 40

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka

Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram