Trendy látkové rolety

6. februára 2018
látkové rolety
zdroj foto: Luxaflex

Tienenie pomocou látkových roliet je v súčasnosti veľmi vyhľadávaným spôsobom ochrany pred slnkom. Okrem funkčnej stránky, teda zabránenie prenikaniu svetla do priestoru, sú látkové rolety cenovo dostupnou variantnou, ako dotvoriť či oživiť interiér.

Látkové rolety a farebné možnosti:

Látkové rolety sa vyrábajú v najrôznejších farebných prevedeniach, vzoroch a materiáloch, a týmto spôsobom sa dá úplne zmeniť vnímanie priestoru. Široká paleta látok umožňuje zvoliť si presne tú, ktorá harmonizuje s vašim nábytkom, stenami či ostatnými doplnkami, alebo naopak, tvorí k zvyšku bytu žiarivý kontrast k dotvoreniu kompaktného celku. Moderné kvalitné látkové rolety sa tak stávajú nielen účelnou a zmyslu plnou investíciou, ale i dizajnovým produktom.

Pri výbere látky sa môžete rozhodnúť, či máte záujem o priehľadnú látku alebo dokonca si môžete vybrať úplne zatemňujúcu tzv. BLACK OUT látku.

zdroj foto: Luxaflex

Tento bytový doplnok sa používa nielen k interiérovému dekorovaniu, ale tiež existuje variant roliet použitých na vonkajšie okná. Veľkou výhodou látkových roliet je jednoduchá manipulácia v súvislosti s montážou, čo možno oceniť pri celkovej zmene interiérového dizajnu.

Starostlivosť a údržba látkových roliet nie je ťažká, ale treba dodržiavať určité body. Napríklad pri čistení rolety nie je potrebné aby bola zvesená dole z mechanizmu - šetrí to čas. Väčšina látok nie je odporúčané prať v práčke ale to si treba overiť už hneď pri výbere látky. Viac o údržbe sa dočítate v tomto článku: Látkove rolety a ich údržba.

Aby sa rolety reálne stali súčasťou dizajnového príbytku, netreba podceniť výber odborníkov, garantujúci kvalitu služby a zodpovedný prístup k práci. Kvalitné tienenie do interiéru si vyberajte preto starostlivo.

Prečítajte si tiež

udrzba travniku 110 vecí, na ktoré je dobre myslieť ešte pred stavebným povolením
Veľa ľudí sa rozhodne stavať na jar, čo je logický krok, hlavne kvôli počasiu. Preto je dobré začať si vybavovať stavebné povolenie a všetky potrebné doklady už na jeseň. Prečo? Nuž pretože ich vybavenie môže trvať aj pár mesiacov. Ak nemáte niekoho, kto vám ich vybaví expresne a za peniaze, musíte počítať s určitým časovým sklzom. Druhou možnosťou […]
screenove rolety 6Uzavretie priestoru od suseda screenovou roletou.
“Ak budeš mať cestu okolo prosím ťa zastav sa u nás rád by som vyriešil uzavretie pergoly od suseda.”  Takouto vetou som sa lúčil so svojím dlhoročným priateľom po jednom náhodnom stretnutí.  Onedlho som mal som cestu okolo Záhorskej Bystrice a tak som mu zavolal, či sa môžem staviť na kávu a tak sa aj […]
dom6 1Na čo si dať pozor pri samotnej stavbe domu?
Nedávno sme si povedali, na čo si dať pozor ešte pred vybavením stavebného povolenia. Sú to dôležité veci, ktoré ovplyvnia neskôr aj samotnú stavbu. Predpokladajme, že ste stavebné povolenie získali, a tak vám už nič nebráni v stavbe vysnívaného domu. Stavba domu je síce náročný, ale krásny proces, pretože vás pripravuje na novú etapu života. Snáď každý […]
1 2 3 19

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku.

  • Bližšie informácie o spracúvaní vami poskytnutých osobných údajov nájdete tu
Získajte bezplatnú cenovú ponukuChcem uhradiť dohodnutú zálohovú platbu
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram