Sieťky na dvere pantové

15. mája 2021

Sieťky na dvere pantové otváranie a aké máte technické možnosti osadenia, montáže a ich príslušenstva. V tomto videu sa pozrieme na najpoužívanejšie.

Možnosti osadenia pántových dverí proti hmyzu na konkrétnych riešeniach a možno si nájdete aj ten váš vhodný typ montáže aký by bol vhodný práve pre vaše riešenie.

Sieťky na dvere pantové

Sieťka na dvere s magnetom

Technicky je možné použiť buď magnety exteriérové, interiérové magnety, ktoré sa používajú na dvierka neodporúčame v žiadnom prípade, za prvé majú slabú priľnavosť, čiže pri prievane sa vám môže tento magnet otvoriť.

Druhý dôvod prečo nepoužiť obyčajný interiérový magnet je ten, že po prvej zime sa vám tento magnet rozpadne z dôvodu že nie je stavaný na vonkajšie podmienky či už chlad alebo extrémne teplo.

Sieťky proti hmyzu na mieru

Každý otvor či už dvere okno, alebo iné technické riešenie si vyžaduje obhliadku a navrhnutie konkrétneho technického riešenia, nechajte túto obhliadku na skúseného technika, ktorý na mieste zváži a zároveň vám odporučí sieť proti hmyzu na mieru. A hlavne zohľadní vaše technické požiadavky na prechod cez takéto dvere alebo iný stavebný priestor.

V prípade ak potrebujete natiahnuť pánt na vašich sieťkových dverách, pozrite si toto video:

Mohlo by vás zaujímať: Siete proti hmyzu ako pomoc alergikom a už žiadny hmyz doma!

Prečítajte si tiež

ako na hmyz v zahradeAntialergické sieťky na okná
O sieťkach na okná už počul každý, a zrejme si predstaví najskôr klasickú sieťku, ktorá slúži ako mechanická ochrana proti hmyzu. No okrem hmyzu sa nám cez otvorené okno do domu môže dostať prach, špina alebo rôzne veľké peľové častice. Ako to riešiť? Neotvárať okná vôbec? To zrejme nie je riešenie. Okno otvorené na vetračku má svoj […]
siet na vchodove dvereAkú sieť použiť na vchodové dvere
V dnešnej časti si ukážeme možnosti, aké máme pri použití siete proti hmyzu na vchodové dvere, nebudem zdržovať, poďme rovno na možnosti: Klasická pevná sieť proti hmyzu na vchodové dvere Bez problémov je možné osadiť otváracie dvere s použitím predsadeného rámu, jediná vec ktorú je potrebné zohľadniť je že v spodnej časti nie je rám a dvere je potrebné […]
IMAG0545Akú sieťku na roletu či žalúziu?
Častá otázka našich zákazníkov. Vo videu si ukážeme rozdiel medzi roletou a žalúziou a možnými spôsobmi uchytenia a používanie sietí proti hmyzu. Nie je jedno ako uchytiť sieťku na vonkajšiu roletu a vonkajšiu žalúziu, spravíme si konečne poriadok čo kam je možné vôbec uchytiť a ako sa to dá vôbec montovať a používať. Textový prepis videa: Dobrý deň prajem. V dnešnej […]
1 2 3 6

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku.

  • Bližšie informácie o spracúvaní vami poskytnutých osobných údajov nájdete tu
Získajte bezplatnú cenovú ponukuChcem uhradiť dohodnutú zálohovú platbu
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram