Rolety na altanky

10. mája 2021

Predstavte si že sedíte na svojej terase alebo altánku, chystáte malú oslavu a odrazu sa zdvihne vietor a vy zvažujete či vôbec grilovačka prebehne bez problémov a či náhodou nezačne pršať.

Áno, aj takýto scenár sa vám môže kedykoľvek stať, dobrá správa je, že nie vždy je všetko stratené.

V tejto časti venovanej vašim problémom si predstavíme rolety ako ich možno nepoznáme, prípadne ani ste sa nad tým nezamysleli,ako je vôbec možné ochrániť váš altánok pred prírodným živlom.

Poďme pekne po poriadku:

Screenové rolety na altanok

Jednoduché technické riešenie roliet na altánok, uchytenie vhodné do steny, alebo do stropu, manuálne retiazkové ovládanie. Výhodou týchto roliet je ich uchytenie, na spodnej lište majú kovové očká, cez ktoré je ich možné zafixovať a tým pádom nevejú vo vetre, ale ako tak odolávajú bežnému vetru.

Nevýhoda je, že sa dodávajú už v hotových rozmeroch a nie je možné ich objednať s výrobou na mieru, zato však sa dajú pripraviť k montáži oveľa skôr ako pri výrobe presne na mieru. Hotové šírky: 1m, 1,5m, 2m, 2,5m, 3m a rovnaká výška na všetky rolety na altanok 2,4 metra.

Hliníkové rolety na altánok

Takéto rolety sú vhodné už aj do horšieho počasia, výhodou je ich výroba presne na mieru, ovládanie manuálne aj elektrické. Ich nevýhodou je že pri väčších výrobných rozmeroch je potrebné odkonzultovať výrobné rozmery, roleta sa môže pri silnejšom vetre správať ako plachta na lodi a môže sa väčší rozmer vytlačiť z vodiacich nôh.

Hliníkové rolety s priehľadnými PVC lamelami

Identické riešenie ako hliníkové rolety, v tomto prípade sú priehľadné lamely vhodnejším tieniacim prvkom ako plné zatemňujúce hliníkové lamely.

Screenové rolety na altanok

Aktuálne najmodernejší spôsob ochrany proti poveternostným podmienkam na terase či altánku. Výhodou je veľká odolnosť proti vetru až do rýchlosti 130kmh, nevýhodou je že je ich možné vyrobiť len v elektrickom prevedení až do výrobnej šírky 5 metrov.

V prípade ak sa vám nejaké technické riešenie roliet na altanok zapáčilo, neváhajte nás kontaktovať.

Prečítajte si tiež: Markíza nad terasu

Prečítajte si tiež

Zateplenie domu ceny a radyZateplenie domu - komplexný sprievodca
Úvod: Dôvod a dôležitosť zatepľovania domu Zateplenie domu predstavuje jednu z najdôležitejších investícií do domácnosti, ktorej cieľom je zvýšiť komfort bývania a znížiť náklady na energie. V tomto úvode sa zameriame na vysvetlenie, prečo je zateplenie také dôležité a aké výhody prináša. Zateplenie domu nie je len o zlepšení teplotného komfortu, ale aj o ochrane […]
Vianočný kupón Bez hmyzu SKPrečo je darčekový kupón na tieniacu techniku ideálnym vianočným darčekom
Vianoce sa blížia a s nimi aj to večné dilema: Čo darovať našim blízkym, aby darček naozaj potešil a zároveň bol praktický? Chceme nájsť niečo, čo bude nielen krásne, ale aj užitočné, niečo, čo bude vyjadrovať našu lásku a starostlivosť. A presne tu prichádza na rad náš darčekový kupón na tieniacu techniku - moderný, štýlový […]
Screenové rolety na terasuÚvod do luxusu: Screenové rolety ako vaša cesta ku komfortnej terase
Screenové rolety pre terasu od našej spoločnosti sú však oveľa viac ako len o zatienení pred slnkom. Ich prínos sa výrazne prekonáva obzor tohto jednoduchého významu. Predstavujú totiž element, ktorý dokáže vytvoriť komfortný priestor pre vaše relaxačné chvíle, nezávisle na ročnom období. Rôzne výhody: viac ako len ochrana pred slnkom Avšak, aké sú konkrétne výhody […]
1 2 3 28

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka
Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram