FFP2 maska, RESPILON nano respirátor 99,9% od Bez hmyzu SK

13. marca 2021

Tak a konečne vám s radosťou môžem oznámiť, že ku nám dorazili novučké nano respirátory (RespiPro) vyrobené výlučne pre COVID19. Žiadny respirátor FFP2 s účinnosťou 95%, ale ozajstná ochrana pre COVID19 s účinnosťou 99,9%. Produkty RESPILON majú označenie aj na respirátore podľa zákona s označením CE0200 COVID-19.

Aktuálne máme k dispozícii všetky produkty, ale len vo veľkosti L čo je štandardná veľkosť, nemáme zatiaľ menšie veľkosti M.

Bohužiaľ, dopyt vo svete po podobných produktov je veľký, takže som rád, že sa mi podarilo dohodnúť spoluprácu s výrobcom membrán, z ktorých sme ihneď začali po vypuknutí pandémie strihať a vkladať tieto membrány do nami šitých rúšok, ktoré sme rozdali zdarma na tisíce kusov po celom Slovensku a v Čechách.

AKO TO CELÉ ZAČALO: "Výzva ani nám to nie je jedno"

Zároveň som a rozhodol, že ich budeme poskytovať s našimi nákladmi, čiže z predajnej ceny výrobcu pri nákupe z eshopu RESPILON máte u nás zľavu 20%.

Dopravné náklady si vieme dohodnúť individuálne, ideálne ak si ich viete prísť vyzdvihnúť u nás v Senci, samozrejme po dohodnutí termínu vyzdvihnutia.

Zároveň každý z našich zákazníkov dostal odo mňa osobný email, v ktorom mal individuálne podmienky, v prípade ak sa tak nestalo, neváhajte ma kontaktovať.

A teraz k cene jednotlivých produktov :

  • AKTUALIZÁCA K 25.11.2021

VK RespiPro

dve veľkosti M a L

RespiPro 99,9%

Druhá generácia nano respirátora VK RespiPro je certifikovaným respirátorom triedy FFP2.

Všetky naše produkty v čase technologicky posúvame a implementujeme zmeny, ktoré vychádzajú z potrieb našich klientov. Druhá generácia VK RespiPro využíva nový typ záušných gumičiek, ktoré sú pružnejšie, nerežú, netlačia za ušami, a zaisťujú tak maximálny komfort pri jeho nosení.

Vaša cena: 8,10€/ks

pri odbere 10ks balenia, cena za balenie 75€


VK RespiRaptor

univerzálna veľkosť M/L

Najpredávanejší respirátor VK RespiRaptor, ktorý ako jediný na svete obsahuje ióny medi prichádza v prevedení ,,fish-type´´. Tento NOVÝ STRIH  je variabilnejší pre rôzne typy tváre. Vyskúšajte ako bude sedieť VK RespiRaptor Vám!

Unikátna technológia bráni prieniku vírusom, a vďaka špeciálnemu tvaru „fish-type“ vám skvele padne na tvár. Objednať si ho môžete v univerzálnej veľkosti L/M.

Vaša cena: 6,60€/ks

pri odbere 10ks balenia, cena za balenie 60€


RESPILON
Čo poviete, pristane našej pani prezidentke Respilon VK?

Samozrejme ak si chcete objednať produky priamo z oficiálneho eshopu RESPILONU. prípadne si chcete pozrieť kompletné technické informácie, tu sú: www.respilon.sk

Ako je to s označením na respirátore? FFP2 či CE?

Každý jeden má svoje označenie tak ako prikazuje vyhláška MZ, respirátor musí byť označený buď triedou FFP2, alebo musí byť certifikovaný podľa normy EU RFU 02.075 ver.2 v preklade musí na ňom byť označenie CE, v našom prípade CE0200.

RespiPro
Označenie CE na RespiPro White

V prípade záujmu ma kontaktujte prosím emailom na vitek@bezhmyzu.sk aj s popisom vášho dopytu, následne sa dohodneme na odovzdaní, resp. prevzatí zásielky.

Táto aktivita sa nezakladá na zárobkovej činnosti, prosím berte ohľad na túto skutočnosť, už teraz mi je jasné na základe predbežného záujmu, že nebude možné asi vyhovieť každému, samozrejme sa budem snažiť vyriešiť jednotlivé dopyty tak, aby sa ušlo každému, kto bude mať vážny záujem.

Ďakujem a želám všetkým hlavne pevné zdravie.

Vitek Radovan konateľ Bez hmyzu SK s.r.o.

Radovan Vitek Bez hmyzu SK

Áno existuje aj nano-membárna do okenných sietí proti hmyzu.

Veľa z vás sa dopytovalo aj na nano-membránu namiesto sietí proti hmyzu, takže tu mám pre vás dobrú správu, v najbližšom období bude aj táto nano-membrána opäť dostupná!

TIP OD NÁS: ako upraviť terasu či pergolu na jesenné a zimné príjemné posedenie?

Kľudne nás s dopytom kontaktujte.

Prečítajte si tiež

Záhrada z paliet blogVyvýšený záhon z paliet
Máte svoju vysnívanú predstavu o vašej záhrade ale jej rozmery vám moc nedovoľujú realizovať všetky nápady? Máme tu pre vás alternatívu, s ktorou vaša záhrada bude plne využiteľná, účelová a ešte aj štýlová. Vyvýšený záhon z paliet alebo aj iného materiálu vám pomôže ušetriť veľa priestoru a stále dokáže priniesť čerstvú úrodu.  Ak ste zručný […]
Ako správne kúriť v krbe blogPäť tipov ako správne kúriť v krbe
Aj keď sa nepriaznivá ekonomická situácia dosť nepríjemným spôsobom podpísala na cene dreva, nič nenahradí teplo domova, ktoré dodáva praskajúce drevo v krbe. Je to magický okamih, ktorý núti ľudí zastaviť sa a spomaliť. No aj pri kúrení v krbe sa môžu vyskytnúť chyby, ktoré sa často odzrkadlia na technickom stave samotného krbu. Väčšina ľudí, ktorá kúri drevom […]
vypredajNovinky na jeseň a zimu od Bez hmyzu SK
Tak ako každé leto aj toto nám už po mali končí (bohužiaľ prišlo ochladenie pomerne skoro) a mi musíme začať myslieť na jesennú sezónu. Pozrime sa teda na to, aké práce a produkty nám v tomto období pribúdajú a na čo všetko sa dokážete pripraviť: Siete proti hmyzu Kto by to bol povedal, že sa siete proti hmyzu dajú […]
1 2 3 8

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka

Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram