Ušetrite na kúrení a chladení, zaobstarajte si vonkajšie rolety.

11. októbra 2021

Nevyhadzujte peniaze oknom... Najlepšia tepelná izolácia na okná? Určite, vonkajšie rolety! Až 40% tepelných strát uniká cez okná a dvere rodinného domu či bytu. Samozrejme doba postupuje ďalej, ale stále si vývojári lámu hlavu nad tým, ako najefektívnejšie odizolovať veľké presklené plochy. Samozrejme najnovšie technológie postupujú míľovými krokmi, ale okná a dvere stále produkujú najväčšiu tepelnú stratu.

Kvalitné vonkajšie rolety majú kvalitné izolačné vlastnosti, červená plocha nad oknom je tepelný most z prekladu...
vonkajšie rolety
Pri termo snímke celého domu je zrejmé, že najlepšie izolujú vonkajšie rolety a najmenej vchodové dvere spolu s garážovou bránou.

Kvalitné vonkajšie rolety sú pri takýchto prípadoch dokonalým riešením nielen pri minimalizovaní tepelných strát, ale rovnako tak aj počas letných horúcich dní. Kvalitné lamely sú vyplnené PUR penou a samotnú hrúbku lamiel je takisto možné si vybrať z viacerých možností. Všetko závisí od vašich potrieb a požiadaviek. Ako jediné tienenie predstavujú aj kvalitnú bezpečnostnú zábranu, tu je potrebné však zvoliť správnu montáž a správne technické riešenie, preto sa radšej poraďte s vybraným dodávateľom a hlavne si overte ich doterajšie skúsenosti s takýmto typom výroby a následnej montáže.

Rolety na novostavbu čiže podomietkové!

Roletový box schovaný pod omietkou a namontovaný nad oknom pripravený na zaomietnutie predstavuje ideálne riešenie pre novostavby a rekonštrukcie s plánovaným zateplením. Pri servise takejto rolety je prístup do boxu zabezpečený revíznou klapkou zo spodnej strany boxu.

Rolety pre dodatočnú montáž, čiže pred okenné vonkajšie rolety.

Predokenné rolety sú určené pre dodatočnú montáž do už dokončeného domu či bytu, respektíve sa využívajú všade tam, kde sa na rolety v rámci výstavy alebo rekonštrukcie pozabudlo. Výhoda je ich široká variabilnosť a dajú sa namontovať skoro na každý typ okna či dverí, v prípade ak je dom po zateplení, väčšinou je potrebné siahnuť po elektrickom prevedení.

V prípade ak potrebujete poradiť s riešením priamo u vás, nie je to žiaden problém.

Takáto odborná služba je u nás platená sumou 50€ za konzultáciu, ale v prípade ak si vyberiete navrhované riešenie, bude vám tento poplatok odrátaný z konečnej sumy zo zákazky, takže túto službu máte od nás ZDARMA.

A čo tak rolety s nádychom luxusu?

Luxusne prevedenie vonkajších roliet s_onro®.

Také sú nami dodávané vonkajšie rolety LUX s patentovým prevedením lamiel s_onro®. Lamely je možné otvoriť tak, aby prepúšťali do miestnosti až 21% slnečného svitu.

Vonkajšie rolety s-onro
vonkajšie rolety
Vonkajšie rolety s-onro

V prípade záujmu o cenovú ponuku pre tieto rolety s_onro nás prosím kontaktujte.

Vonkajšie rolety a siete proti hmyzu?

Samozrejme že to ide! Máte na výber z niekoľkých možností, ak to vychádza, je možné použiť klasickú pevnú sieť proti hmyzu, prípadne použiť rolovaciu sieť proti hmyzu, prípadne je možné osadiť roletu priamo s rolovacou sieťkou. Na výbere a vzhľade záleží, preto je fajn poradiť sa so skutočným odborníkom, ktorý vám nielenže poradí, ale aj navrhne riešenie presne pre váš konkrétny projekt či vašu malú rekonštrukciu.

Ovládanie a manipulácia.

Už je asi zvykom že motorické ovládanie berieme ako samozrejmosť, výnimkou nie sú ani vonkajšie rolety. Ovládať je ich možné ako klasickým manuálnym ovládaním šnúrou a automatom, ale aj motorickým vládaním až po inteligentné riešenie mobilom či tabletom z práce či mimo domova. Zároveň si viete skontrolovať z dovolenky, či ste naozaj stiahli rolety a či je všetko u vás v poriadku s nimi.

Na záver zhrnutie výhod tohto exteriérového tienenia

  • Pocit súkromia a bezpečnosti vo vlastnom domove.
  • Úspora energie.
  • Bezpečnostná funkcia roliet.
  • Ochrana pred škodlivým UV žiarením okien a samotným prehrievaním priestorov.
  • Kvalitná zvuková izolácia.
  • Použitie so sieťami proti hmyzu podľa vášho výberu.
  • Dlhá životnosť.
  • Pohodlné elektro-ovládanie a možnosť inteligentnej ochrany.
vonkajšie rolety
Vonkajšie rolety Bez hmyzu

Nech sa páči, vyberte si našu odbornú konzultáciu celohliníkových roliet TU.

Prečítajte si tiež

Montáž okennej sieťky: Návod pre domácich majstrov
Leto je tu a s ním aj otravný hmyz. Namontujte si okennú sieťku jednoducho a rýchlo pomocou nášho návodu. Užite si pokojné večery bez komárov a múch!
sieť proti hmyzu rolovacia na dverePrečo si zaobstarať siete proti hmyzu?
✔ Všetky výhody na jednom mieste. Leto na Slovensku prináša nielen príjemné teplé dni plné slnka, ale aj zvýšenú aktivitu hmyzu, ktorý môže byť nielen otravný, ale predstavuje aj zdravotné riziko pre nás a našich blízkych. Riešením, ako si užívať letné dni bez nevítaných návštevníkov, existuje niekoľko, no tým najrozšírenejším je osadiť doma či v práci siete […]
Zateplenie domu ceny a radyZateplenie domu - komplexný sprievodca
Úvod: Dôvod a dôležitosť zatepľovania domu Zateplenie domu predstavuje jednu z najdôležitejších investícií do domácnosti, ktorej cieľom je zvýšiť komfort bývania a znížiť náklady na energie. V tomto úvode sa zameriame na vysvetlenie, prečo je zateplenie také dôležité a aké výhody prináša. Zateplenie domu nie je len o zlepšení teplotného komfortu, ale aj o ochrane […]
1 2 3 33

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka

Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram