Naša spoločnosť Bez hmyzu SK s.r.o. vyrába a dodáva všetky typy sietí proti hmyzu, výroba presne na mieru a požiadavkám zákazníka

Dodávame a montujeme pre Vás siete proti hmyzu v Trnave a okolí.

Naše siete sa vyznačujú dlhou životnosťou a perfektným spracovaním. Naša špecialita je výroba rôznych ATYP sietí proti hmyzu, vyrábame rôzne šikmé siete, oblúky a rôzne netradičné prevedenia.
Naša spoločnosť Bez hmyzu SK s.r.o. vyrába a dodáva kompletnú tieniacu techniku na mieru a vďaka vlastnému vývoju neustále prichádzame na trh s inovatívnymi riešeniami.

Výroba vždy presne na mieru.

Tieniaca technika krásne spája dizajn a pokročilé technológie. Siete proti hmyzu, žalúzie, roletu, markízy, rolety deň a noc či vertikálne žalúzie zabezpečia používateľský komfort na tej najvyššej úrovni pre akúkoľvek domácnosť či vaše pracovné prostredie v kancelárii.

Vyhľadávanie sietí proti hmyzu v Trnave a okolí – Bez hmyzu SK s.r.o.

Hľadáte spoľahlivého dodávateľa sietí proti hmyzu v Trnave a okolí? Bez hmyzu SK s.r.o. je vaším ideálnym partnerom. Ponúkame výrobu a dodávku sietí proti hmyzu presne na mieru a požiadavkám zákazníka.

Naša spoločnosť je známa svojím perfektným spracovaním a dlhou životnosťou našich sietí. Našou špecialitou sú rôzne ATYP siete proti hmyzu, ako sú šikmé siete, oblúky a rôzne netradičné prevedenia. Všetky naše siete sú vyrábané vždy presne na mieru, aby presne vyhovovali vašim potrebám.

Okrem sietí proti hmyzu, ponúkame aj kompletnú tieniacu techniku na mieru. Vďaka vlastnému vývoju prichádzame na trh s inovatívnymi riešeniami, ktoré krásne spájajú dizajn a pokročilé technológie. Naša tieniaca technika zabezpečí používateľský komfort na najvyššej úrovni pre akúkoľvek domácnosť či pracovné prostredie v kancelárii.

Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Dodávame a montujeme pre Vás siete proti hmyzu v Trnave a okolí. Naši skúsení pracovníci vám radi pomôžu s výberom správnej siete a tieniacej techniky. Vaša spokojnosť je našou prioritou.

FAQ - najčstejšie otázky pre siete proti hmyzu Trnava

Ako si môžem objednať sieť proti hmyzu presne na mieru?
Môžete nás kontaktovať prostredníctvom telefónu alebo e-mailu a radi vám pomôžeme s výberom správnej siete. Následne navštívime váš domov alebo kanceláriu, aby sme zmerali potrebné rozmery a vytvorili návrh siete presne podľa vašich požiadaviek.


Aká je životnosť vašich sietí proti hmyzu?
Naše siete sa vyznačujú vysokou kvalitou a odolnosťou. Životnosť sietí závisí od rôznych faktorov, ako sú napríklad poveternostné podmienky alebo intenzita používania. Všeobecne však môžeme povedať, že naše siete majú dlhú životnosť a sú dlhodobo odolné proti poškodeniu.


Aká je výška ceny za sieť proti hmyzu?
Cena sa líši v závislosti od druhu siete a jej veľkosti. Radi vám poskytneme individuálnu cenovú ponuku po zohľadnení vašich požiadaviek a mier.
Ako často je potrebné siete proti hmyzu udržiavať?
Naše siete sú navrhnuté tak, aby boli čo najmenej náročné na údržbu. Väčšinou stačí ich pravidelne očistiť a odstrániť prach a nečistoty. V prípade väčších poškodení alebo porúch, môžete nás kedykoľvek kontaktovať a my vám pomôžeme s ich opravou.


Aké druhy tieniacej techniky ponúkate?
Ponúkame široký výber tieniacej techniky na mieru, vrátane žalúzií, roliet, markíz, roliet deň a noc a vertikálnych žalúzií. Naša tieniaca technika je vyrábaná z kvalitných materiálov a ponúka vysokú odolnosť proti poškodeniu a dlhú životnosť.

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka

Ak chcete orientačne zistiť cenu sietí proti hmyzu, pozrite si náš cenník.

Cenník
Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-markerthumbs-up

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram