Dverové siete: Kedy je potrebný montážny predsadený rám?

1. mája 2023

V niektorých prípadoch technici pri zameraní zistia, že štandardná pántová sieť nie je vhodná pre váš typ dverí a odporúčajú použitie dverovej siete s montážnym rámom. Tento spôsob montáže je drahší, avšak niekedy nevyhnutný.

Dverová sieť bez pomocného montážneho rámu je možné namontovať na dvere s rámom širokým minimálne 3,5 cm. Dôvodom je nutnosť upevniť pánty a magnet na opačnej strane dverí. V prípade, že rám dverí nespĺňa tieto kritéria, odporúča sa použitie dverovej pántovej siete s pomocným montážnym rámom.

Posúdenie potreby predsadeného montážneho rámu na základe fotografie miesta montáže

  • Najlepším riešením, ako zistiť, či je potrebný predsadený montážny rám pre vaše dvere, je zaslať nám dopyt spolu s fotografiou miesta montáže. Týmto spôsobom nám poskytnete presné informácie o vašich dverách a my budeme schopní posúdiť, aký typ dverovej siete je pre vás najvhodnejší.
  • Fotografia nám umožní lepšie zhodnotiť šírku rámu dverí, tvar a prípadné špecifické konštrukčné riešenia, ktoré by mohli ovplyvniť montáž dverovej siete. Na základe týchto informácií vám poskytneme odporúčania ohľadom potreby predsadeného montážneho rámu a zodpovieme všetky vaše otázky týkajúce sa inštalácie a nákladov. Tento prístup vám ušetrí čas a umožní vám urobiť správne rozhodnutie pri výbere dverovej siete.
Siete proti hmyzu dverové s predsadeným rámom
Siete proti hmyzu dverové s predsadeným rámom

Predsadený montážny rám ako riešenie pre vchodové dvere s predsadenou klučkou

Predsadený montážny rám sa používa nielen v prípadoch, keď rám dverí nespĺňa minimálnu šírku 3,5 cm, ale aj vtedy, ak sa sieť montuje na vchodové dvere s predsadenou klučkou. V takýchto situáciách predsadený rám zabezpečuje dostatočný priestor pre pohodlné otváranie a zatváranie dverí bez toho, aby dochádzalo k obmedzeniam v dôsledku výčnelku klučky.

Týmto spôsobom získate efektívne riešenie, ktoré vám umožní bezproblémové využívanie dverovej siete aj pri vchodových dverách s predsadenou klučkou. V takýchto prípadoch je predsadený montážny rám nevyhnutný pre správne fungovanie a komfort používania dverovej siete.

Pri výbere dverovej siete je dôležité zvážiť, či váš typ dverí vyžaduje štandardnú pántovú sieť alebo dverovú sieť s montážnym rámom. Keďže montážny rám prináša dodatočné náklady, odporúčame sa poradiť s odborníkom, ktorý vám poskytne správne odporúčania na základe zamerania vašich dverí. To vám umožní urobiť informované rozhodnutie a získať efektívne riešenie pre vašu domácnosť.

FAQ - siete proti hmyzu s predsadeným rámom a na vchodové dvere

Prečo je niekedy potrebný montážny rám pri inštalácii dverovej siete?

Montážny rám je potrebný v prípade, ak rám dverí nespĺňa minimálnu šírku 3,5 cm potrebnú pre inštaláciu štandardnej pántovej siete.

Aké sú výhody dverovej siete s montážnym rámom?

Dverová sieť s montážnym rámom poskytuje lepšiu stabilitu, univerzálnosť pre rôzne typy dverí a umožňuje jednoduchšiu inštaláciu v prípade neštandardných rozmerov alebo tvarov dverí.

Prečo je dverová sieť s montážnym rámom drahšia?

Tento typ siete je drahší kvôli prídavným materiálom a práci spojenej s montážou rámu.

Ako zistím, či potrebujem dverovú sieť s montážnym rámom alebo štandardnú pántovú sieť?

Technik vám pri zameraní oznámi, ktorý typ siete je pre váš prípad vhodný. Odporúčame sa obrátiť na odborníka, aby ste získali správne odporúčania.

Je možné neskôr zmeniť štandardnú pántovú sieť za dverovú sieť s montážnym rámom, ak by som si to rozmyslel?

Áno, je možné neskôr zmeniť štandardnú pántovú sieť za dverovú sieť s montážnym rámom, avšak zohľadnite, že to bude vyžadovať dodatočné náklady na materiály a prácu spojenú s montážou rámu.

Ako zistím, či potrebujem predsadený montážny rám pre svoje vchodové dvere s predsadenou klučkou?

Ak máte predsadenú klučku na vchodových dverách, odporúčame zaslať nám dopyt spolu s fotografiou miesta montáže, aby sme mohli posúdiť, či je predsadený montážny rám potrebný.

Ako predsadený montážny rám ovplyvňuje funkčnosť dverovej siete pri vchodových dverách s predsadenou klučkou?

Predsadený rám zabezpečuje dostatočný priestor pre pohodlné otváranie a zatváranie dverí bez obmedzení spôsobených predsadenou klučkou, čím zaručuje správne fungovanie dverovej siete.

Je montáž predsadeného montážneho rámu na vchodové dvere s predsadenou klučkou náročná?

Montáž predsadeného montážneho rámu môže byť trochu zložitejšia ako pri štandardných dverách, avšak odborník dokáže tento úkon zvládnuť bez problémov a zaistí správne fungovanie dverovej siete.

Mohu použiť predsadený montážny rám pre iné typy dverí, ako sú balkónové dvere alebo posuvné dvere?

Áno, predsadený montážny rám je univerzálny a môže byť použitý pre rôzne typy dverí, vrátane balkónových alebo posuvných dverí. Vždy sa však odporúča konzultovať s odborníkom, aby ste získali správne riešenie pre váš konkrétny prípad.

Sú dverové siete s predsadeným montážnym rámom vhodné pre domy aj byty?

Áno, dverové siete s predsadeným montážnym rámom sú vhodné pre všetky druhy obydlí, či už ide o rodinné domy alebo byty. Predsadený rám poskytuje efektívne riešenie pre rôzne typy dverí a zaručuje pohodlné otváranie a zatváranie dverí bez obmedzení.

Prečítajte si tiež

Bambusove zaluzie tieniaca technika 6Horúce letné dni: Bambusové žalúzie ako efektívne riešenie pre ochladzovanie vášho domova
S príchodom horúcich letných dní sa zvýšené teploty často premietajú do nepohodlia vo vnútri našich domovov. Bambusové žalúzie však ponúkajú účinné a prirodzené riešenie pre zmiernenie tepla a zlepšenie pohodlia vášho obydlia. Tento prírodný materiál je nielen esteticky príťažlivý, ale aj vďaka svojim termoizolačným vlastnostiam zaisťuje účinnú ochranu pred prenikaním tepla do interiéru. Pri výbere […]
Rozdiel medzi plynovou, elektrickou a indukčnou varnou doskou: Ako si vybrať tú pravú?Rozdiel medzi plynovou, elektrickou a indukčnou varnou doskou: Ako si vybrať tú pravú?
Sporák je neoddeliteľnou súčasťou kuchynskej linky, a moderná doba prináša dilemu pri výbere toho správneho typu. Aby sme vám pomohli rozhodnúť sa medzi plynovou, elektrickou a indukčnou varnou doskou, predstavujeme výhody a nevýhody každého typu. 1: Plynová varná doska Plynová varná doska je klasickou voľbou a v mnohých domácnostiach stále obľúbená. Moderné plynové sporáky ponúkajú […]
Jarné čistenie tieniacej techniky - žalúzie, rolety a markízy pripravené na údržbu a účinné použitie počas teplejších mesiacov.Jarná údržba a čistenie exteriérovej tieniacej techniky: 5 najčastejších chýb a 5 mýtov
OBSAH Úvod do jarného čistenia tieniacej techniky Základné návody na čistenie bežnej exteriérovej tieniacej techniky 5 najčastejších chýb pri čistení tieniacej techniky 5 mýtov o čistení tieniacej techniky 10 najčastejších FAQ o jarnom čistení tieniacej techniky Úvod do jarného čistenia tieniacej techniky Ako odborníci s viac ako 15 rokmi skúseností v oblasti čistenia a údržby […]
1 2 3 28

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku.
Formulár - Cenová ponuka

Získajte bezplatnú cenovú ponukuChcem uhradiť dohodnutú zálohovú platbu
Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram