Bývanie v Bratislave do 200 eur

1. apríla 2023

Pred pár rokmi by ste možno v Bratislave nejakú garzónku v odľahlejších častiach mesta možno našli, no posledné dva roky ceny nehnuteľností v hlavnom meste natoľko stúpli, že suma 200 eur sa zdá neuveriteľná, dokonca až smiešna. Lacné bývanie zvyčajne potrebujú vysokoškolskí študenti alebo čerství absolventi, ktorí si ešte nemôžu dovoliť utratiť veľa na nájom. Hoci sa nájsť podnájom do 200 eur zdá ako nedosiahnuteľná úloha, v dnešnom článku si povieme, ako to ide čo najlacnejšie.

Bývanie v Bratislave do 200 eur
Bývanie v Bratislave do 200 eur

Riešením je malý byt 

Za takú nízku sumu na trhu realít veľa vody nenamútite, a tak je jasné, že pôjde viac menej o prenájom menšieho bytu typu garzónka či 1+1 (typ bytu, pri ktorom je nejako oddelená spálňová alebo kuchynská časť). Aj v menšom byte by ste mali byť schopní fungovať dvaja, čo je dôležité pre to, ak trváte aby ste platili nájom do 200 eur – toto si vysvetlíme nižšie.

Zdieľaný byt

Ak je váš maximálny mesačný limit 200 eur, v tom prípade si budete musieť byť prenajať ešte s ďalším človekom – partnerom alebo kamarátom/kamarátkou. Keď si 200 eur vynásobíme dvoma, to robí 400 eur, a za túto sumu už máte šancu nájsť malý byt typu 1+1, avšak budete musieť počítať s nedostatkom súkromia, prípadne aj spoločnou spálňou. Mladí ľudia sú našťastie v tomto dostatočne flexibilní, preto by vám takéto bývanie mohlo stačiť pokiaľ nezačnete lepšie zarábať.

Byt mimo centra mesta 

Určite vám je jasné, že čím bližšie k centru ste, tým drahšie sú nájmy. Preto ani nerozmýšľate o mini bytíku niekde v Starom Meste, ale začnite hľadať v častiach ako Petržalka, Nové Mesto, Podunajské Biskupice, odľahlejšie časti Ružinova či Trnávka. Aj keď ušetríte na nájme, o to viacej dáte zase na dopravu ak budete musieť chodiť do centra každý deň.

Prečítajte si tiež

Bambusove zaluzie tieniaca technika 6Horúce letné dni: Bambusové žalúzie ako efektívne riešenie pre ochladzovanie vášho domova
S príchodom horúcich letných dní sa zvýšené teploty často premietajú do nepohodlia vo vnútri našich domovov. Bambusové žalúzie však ponúkajú účinné a prirodzené riešenie pre zmiernenie tepla a zlepšenie pohodlia vášho obydlia. Tento prírodný materiál je nielen esteticky príťažlivý, ale aj vďaka svojim termoizolačným vlastnostiam zaisťuje účinnú ochranu pred prenikaním tepla do interiéru. Pri výbere […]
Sieť s predsadeným rámomDverové siete: Kedy je potrebný montážny predsadený rám?
V niektorých prípadoch technici pri zameraní zistia, že štandardná pántová sieť nie je vhodná pre váš typ dverí a odporúčajú použitie dverovej siete s montážnym rámom. Tento spôsob montáže je drahší, avšak niekedy nevyhnutný. Dverová sieť bez pomocného montážneho rámu je možné namontovať na dvere s rámom širokým minimálne 3,5 cm. Dôvodom je nutnosť upevniť […]
Rozdiel medzi plynovou, elektrickou a indukčnou varnou doskou: Ako si vybrať tú pravú?Rozdiel medzi plynovou, elektrickou a indukčnou varnou doskou: Ako si vybrať tú pravú?
Sporák je neoddeliteľnou súčasťou kuchynskej linky, a moderná doba prináša dilemu pri výbere toho správneho typu. Aby sme vám pomohli rozhodnúť sa medzi plynovou, elektrickou a indukčnou varnou doskou, predstavujeme výhody a nevýhody každého typu. 1: Plynová varná doska Plynová varná doska je klasickou voľbou a v mnohých domácnostiach stále obľúbená. Moderné plynové sporáky ponúkajú […]
1 2 3 23

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku.
Formulár - Cenová ponuka

Získajte bezplatnú cenovú ponukuChcem uhradiť dohodnutú zálohovú platbu
Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram