Biele žalúzie

3. marca 2023

Mnohí sa bielej farby v byte boja, prípadne ju dávkujú len veľmi opatrne, iba v podobe menších doplnkov. Je to celkom pochopiteľné, na bielej farbe je vidieť každú špinku a nedokonalosť. No vedeli by ste si predstaviť bielu aj na žalúziách? Niekto zreje áno, no veľa ľudí si myslí, že biela sa hodí len do ultramoderných interiérov. Je síce pravda, že biela je nadčasová, to však neznamená že sa nehodí aj do vidiecky ladených interiérov a domov. Dnes sa pozrieme konkrétne na biele žalúzie, a vyvrátime vám zaužívané klišé.

Biela je trendy, elegantná a nadčasová

Hoci nie je na prvom mieste, čo sa týka farebnosti. Na prvé miesto pri výbere žalúzií by sa zaradila neutrálna sivá, ktorá sa hodí všade a nepúta pozornosť. Dalo by sa povedať, že je úplne jedno, akej farby sú žalúzie, čo je oveľa dôležitejšie je ich funkčnosť. No my chceme vyzdvihnúť práve krásu bielej estetiky, ktorá patrí aj medzi aktuálne trendy. Okrem toho, pri bielych interiérových žalúziách krásne vyniknú aj izbové rastliny.

interierove zaluzie na okno
interierove zaluzie na okno

Aké sú výhody bielych žalúzií?

 • Ako sme si už povedali, biela nikdy nevyjde z módy. Ak si navyše zakúpite aj kvalitné prevedenie žalúzií, farba bude dlho ako nová. Ani exteriérové žalúzie nemusia vyblednúť do sivých odtieňov, výrobcovia už v dnešnej dobe ponúkajú kvalitu a stabilné farebné odtiene.
 • Biele žalúzie sa hodia k bielym plastovým oknám, a pôsobia na dome ako jednoliaty celok. 
 • Biele interiérové aj exteriérové žalúzie viete bez problémov zladiť s moderným aj vidieckym dekorom domu či bytu.
 • Biela sa na rozdiel od tmavých farieb na slnku neprehrieva. Tieto žalúzie výhodami skrátka predbehnú všetky ostatné na trhu.

Biele exteriérové žalúzie 

 • Sú ideálne nielen na tienenie, ale aj na zabránenie tepelných strát počas zimy. Fungujú ako prirodzená klimatizácia, keďže zadržiavajú chlad aj teplo vo vnútri, podľa toho, ako je to potrebné.
 • Okrem toho ponúkajú aj ochranu súkromia – cez zatiahnuté žalúzie žiadne zvedavé oko nedovidí. Počas vašej neprítomnosti doma ich môžete nechať plne zatiahnuté, alebo aj pootvorené.
 • Poskytnú vám navyše aj akustický komfort, žiadne zvuky z ulice sa k vám domov nedostanú.
 • Vonkajšie žalúzie sú čoraz populárnejšie, využiť sa dajú nielen na dome, ale aj v bytových domoch v blízkosti rušných komunikácií, a aj na kancelárskych budovách.
 • Vysoko kvalitné hliníkové lamely môžu byť inštalované do priznaného alebo podomietkového boxu, pričom si stupeň zatienenie viete pohodlne regulovať z vnútra- a to manuálne alebo motoricky.
vonkajsie zaluzie Dunajska Luzna priznane kastliky
vonkajsie zaluzie Dunajska Luzna priznane kastliky

Biele interiérové žalúzie 

 • Pri vnútorných typoch tienenia máte toho na výber skutočne mnoho – cez klasické biele horizontálne žalúzie, cez vertikálne (ktoré sadnú ako uliate napríklad na francúzsky typ okien) alebo štýlové plisované biele žalúzie. Každý si vyberie to svoje bez kompromisov.
 • Interiérové žalúzie si tiež viete nechať vyrobiť na mieru podľa rozmerov okien, a ak sa obávate jasnej bielej, výrobcovia ponúkajú aj krémovú či jemnú perleťovú.
vertikalne zaluzie
vertikalne zaluzie
 • Ovládajú sa klasicky manuálne, ale aj pomocou elektromotorčeka, no a tie najluxusnejšie žalúzie majú navyše aj funkciu solárneho ovládania (intenzitu tienenia si vedia nastaviť sami podľa dopadu slnečného svetla).
 • Ako tie exteriérové, aj interiérové žalúzie vám poskytujú 100% tienenie a zaručenú termoreguláciu miestnosti, ako aj odhlučnenie z vonku. 
 • Na výber máte okrem klasických bielych hliníkových lamiel aj žalúzie vyrobené z bambusu, dreva či textílií. Ich spoločným menovateľom je kvalita a veľmi jednoduchá údržba.
plisse zaluzie 9 Malacky
plisse zaluzie 9 Malacky

Prečítajte si tiež

Ušetrite peniaze: Návod na výmenu silónu na žalúziách
Tento návod je určený pre šikovných domácich majstrov, ktorí si chcú ušetriť peniaze za služby profesionálov pri výmene silónu na žalúziách. Po prečítaní tohto návodu budete vedieť, ako si sami vymeniť silón na žalúziách od A po Z. AK SI CHCETE OBJEDNAŤ NOVÉ ŽALÚZIE, POZRITE SA NA INTERIÉROVÉ ŽALÚZIE OD BEZHMYZU A NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ […]
Zateplenie domu ceny a radyZateplenie domu - komplexný sprievodca
Úvod: Dôvod a dôležitosť zatepľovania domu Zateplenie domu predstavuje jednu z najdôležitejších investícií do domácnosti, ktorej cieľom je zvýšiť komfort bývania a znížiť náklady na energie. V tomto úvode sa zameriame na vysvetlenie, prečo je zateplenie také dôležité a aké výhody prináša. Zateplenie domu nie je len o zlepšení teplotného komfortu, ale aj o ochrane […]
Vianočný kupón Bez hmyzu SKPrečo je darčekový kupón na tieniacu techniku ideálnym vianočným darčekom
Vianoce sa blížia a s nimi aj to večné dilema: Čo darovať našim blízkym, aby darček naozaj potešil a zároveň bol praktický? Chceme nájsť niečo, čo bude nielen krásne, ale aj užitočné, niečo, čo bude vyjadrovať našu lásku a starostlivosť. A presne tu prichádza na rad náš darčekový kupón na tieniacu techniku - moderný, štýlový […]
1 2 3 51

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka

Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram