Akú sieť použiť na vchodové dvere

13. mája 2022

V dnešnej časti si ukážeme možnosti, aké máme pri použití siete proti hmyzu na vchodové dvere, nebudem zdržovať, poďme rovno na možnosti:

Klasická pevná sieť proti hmyzu na vchodové dvere

Bez problémov je možné osadiť otváracie dvere s použitím predsadeného rámu, jediná vec ktorú je potrebné zohľadniť je že v spodnej časti nie je rám a dvere je potrebné zdvihnúť cca o 1cm a na spodnú časť je potrebne použiť kefkové tesnenie, aby tam nebola veľká medzera.

Klasická pevná sieť proti hmyzu na vchodové dvere
Klasická pevná sieť proti hmyzu na vchodové dvere

Pevná sieť proti hmyzu v ráme na vchodové dvere

Tento typ siete má vlastný pevný rám dokola a pod ňu sa osadí dverový rám, zabezpečí sa tým pevnosť siete a jej stabilita väčšia ako pri klasickej otváracej siete proti hmyzu pevnej. Ich nevýhodou je že majú takisto ako rolovacie siete navyše pevnú časť na spodnej strane vytvárajúci prah.

Pevná sieť proti hmyzu v ráme na vchodové dvere
Pevná sieť proti hmyzu v ráme na vchodové dvere

Rolovacia sieť proti hmyzu na vchodové dvere

Na vchodové dvere je možné použiť aj rolovaciu sieť s použitím predsadeného rámu, nevýhodou je že rolovacia sieť má spodný profil vysoký cca 3cm takže v tomto prípade je výhodné ak máte na spodnej časti na dverách prah. V opačnom prípade vám bude spodná lišta trčat a vytvoríte si tento prah vysoký 3cm posuvnou lištou.

Rolovacia sieť proti hmyzu na vchodové dvere
Rolovacia sieť proti hmyzu na vchodové dvere

Plisse sieť na vchodové dvere NOBARIER

Najpoužívanejšia sieť na vchodových dverách, nevytvára žiaden prah, nie je potrebné riešiť v podstate nič, pri osadení plisse dverí používame predsadený rám.

Akú sieť použiť na vchodové dvere
Plisse sieť na vchodové dvere NOBARIER

TIP: Pre cenovú ponuku a zváženie najideálnejšieho riešenia pre vaše vchodové dvere nám zašlite foto vašich dverí aj s rozmerom celého otvoru, následne vám vypracujeme ponuku aj navrhneme najrozumnejšie využitie sietí proti hmyzu i na vchodových dverách.

ideálne na email: info@bezhmyzu.sk

Prečítajte si tiež

ako na hmyz v zahradeAntialergické sieťky na okná
O sieťkach na okná už počul každý, a zrejme si predstaví najskôr klasickú sieťku, ktorá slúži ako mechanická ochrana proti hmyzu. No okrem hmyzu sa nám cez otvorené okno do domu môže dostať prach, špina alebo rôzne veľké peľové častice. Ako to riešiť? Neotvárať okná vôbec? To zrejme nie je riešenie. Okno otvorené na vetračku má svoj […]
IMAG0545Akú sieťku na roletu či žalúziu?
Častá otázka našich zákazníkov. Vo videu si ukážeme rozdiel medzi roletou a žalúziou a možnými spôsobmi uchytenia a používanie sietí proti hmyzu. Nie je jedno ako uchytiť sieťku na vonkajšiu roletu a vonkajšiu žalúziu, spravíme si konečne poriadok čo kam je možné vôbec uchytiť a ako sa to dá vôbec montovať a používať. Textový prepis videa: Dobrý deň prajem. V dnešnej […]
servisAko si pripraviť tieniacu techniku na novú sezónu?
Končí sa jedna sezóna, no vy už myslíte na to, ako vašu tieniacu techniku a siete proti hmyzu pripraviť na ďalšiu? Pravidelná údržba aj v tomto prípade zohráva veľmi dôležitú úlohu v životnosti vašich sietí, žalúzií, roliet a inej tieniacej techniky. Práve preto sme si pre vás pripravili niekoľko tipov a rád, ako si môžete […]
1 2 3 6

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku.

  • Bližšie informácie o spracúvaní vami poskytnutých osobných údajov nájdete tu
Získajte bezplatnú cenovú ponukuChcem uhradiť dohodnutú zálohovú platbu
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram