Quantcast
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

PRODUKTY

Žalúzie rozdelenie - prečo sú ceny úplne rozdielne?
Žalúzie patria medzi obľúbené tienenie okien, jedná sa hlavne o interiérové žalúzie, ktoré nahradili klasické závesy a záclony. Zo začiatku ich výroby ich však sprevádzala vysoká cena a nekvalitné materiály, hlavne plastové komponenty. Postupom času sa vyprofiloval systém žalúzii prezývaný aj ISSO žalúzie, ktorý dosial svoje maximu, čo je možné docieliť kvalitným spracovaním a kvalitnými komponentami. Samozrejme pôvodné systémy zostali v ponuke a tieto stratili na hodnote práve svojou funkcionalitou. Z tohto dôvodu sa zákazník častokrát rozhoduje medzi cenou výrobku, i keď si neuvedomí, ako je možné, že existujú dva typy firiem, jedny ponúkajú žalúzie za nejaké ceny a následne sa nájde druhý typ firiem, ktoré majú interiérové žalúzie aj o viac ako polovicu lacnejšie. Vždy treba zvážiť takéto pochybné porovnávania a ako sa vraví, nikto vám nedá nič zadarmo, ani ten materiál sa nedá kúpiť bez vstupných nákladov.

Vonkajšie žalúzie je tiež možné zohnať v lacnejších konfiguráciách, vždy sa informujte u predajcu, čo všetko máte v cene zahrnuté, nakoľko sa často stretávame s protiponukami, ktoré sú v prvotnej fáze lacnejšie, ale vždy si podaktoré firmy nechávajú priestor na navýšenie cenovej ponuky po obhliadke a zameraní. Mi sa snažíme vždy dať zákazníkovi konečnú cenu už hneď na začiatku cenovej ponuky, preto od zákazníka potrebujeme dostať všetky relevantné informácie, aby sme predišli prípadným nedorozumeniam po obhliadke.

Všetky farebné prevedenia a typy žalúzii Vám radi predvedieme priamo u Vás na Vašich oknách, kde si určite vyberiete ten správny farebný odtieň. Zároveň Vám naši technickí pracovníci radi poradia s výberom toho správneho tienenia pre Vaše okno či dvere, kam potrebujete žalúzie montovať. 

Žalúzie

Vonkajšie žalúzie
Vonkajšie žalúzie
Vonkajšie žalúzie sú exteriérové žalúzie, ktorá chránia vás interiér pred poveternostnými vplyvmi. Tvar vonkajšej žalúzie a jej lamely zaisťujú výborné zatemnenie a poskytujú vysoký termoregulačný efekt. Vonkajšie exteriérové žalúzie vytvárajú optimálne prostredie z pohľadu svetelných a tepelných podmienok. Šetria náklady na klimatizáciu a vytvárajú príjemné prostredie v interiéry. mimo tieniacich funkcii plnia ďalšiu nezanedbateľnú funkciu a tou je vzhľad vášho domu či bytu....  Interiérové žalúzie
Interiérové žalúzie
Horizontálne interiérové žalúzie v celotieniacom prevedení sú štandardným tieniacim prvkom v klasických plastových oknách a v drevených eurooknách. Základným prvkom interiérových žalúzií je vrchný hranatý nosník s 25mm hliníkovými celotieniacimi lamelami. Horizontálne žalúzie je možné vyrobiť v rôznych farebných odtieňoch od základných farieb až po drevo-imitáciu aj s rôznymi doplnkami ako napríklad vrchná oblá lišta, prípadne prevodovka a pod ...  TOPlist
TOPlist
Web Statistics
00421 940 642246
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky