Bočná markíza a väčšie súkromie doma na záhrade.

23. septembra 2018

Každá rodina sa teší na okamih, keď sa osamostatní a zabýva sa do vlastného domu. Už pri jeho stavbe či zariaďovaní sa musí pripraviť na množstvo práce či stráveného času okolo neho, no ten pocit, že je len váš, je na nezaplatenie. Nie je však všetko vždy úplne ružové. Problémy môžu nastať napríklad so susedmi.

Záhrada či vkusný dvor je priam stvorený na strávenie príjemných letných dní či večerov mimo rozpáleného domu. Deti sa majú kde hrať a vy môžete po náročnej práci oddychovať na čerstvom vzduchu. K slovenským víkendom neodmysliteľne patria aj grilovačky či posedenia s priateľmi. To všetko môže byť utópiou, ak ste „nevyhrali“ susedov, prípadne sa vám nedarí z rôznych dôvodov ochrániť pred nimi svoje súkromie. V takom prípade vám neostáva nič iné, len sa zavrieť za múry domu či hľadať pokoj niekde inde.

Bočná markíza a vaše súkromie

Aby ste nemuseli voliť takéto drastické opatrenia, máme pre vás veľmi účinné, moderné a finančne nenáročné riešenie. Tým sú bočné markízy, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou väčšiny záhrad či dvorov už aj na Slovensku. Tie disponujú viacerými funkciami. Vďaka nim nájdete už spomínané súkromie pred dotieravými pohľadmi na terase či balkóne, prípadne ochranu pred zapadajúcim slnkom.

bočná markíza
Aj takto môže vyzerať vaše súkromie na záhrade.

Bočná markíza a jej výhody

O súkromí sme sa už bavili, dôležitá je však aj ich funkcia ochrany pred slnečnými lúčmi. Ide totiž o typ tieniacej techniky, vďaka ktorému sa dokážete brániť pred vysokými teplotami, UV žiarením či vetrom. Vybrať si môžete z množstva farieb či dizajnových typov presne podľa toho, ako bočnú markízu chcete zladiť s domom či okolím. Problém nenastáva ani s jej inštaláciou, ktorá je nenáročná a nespôsobuje poškodenie napríklad samotného domu či bytu. Markíza sa kotví o stenu prípadne iný predmet a pri vytiahnutí sa upevňuje na opačnom konci o dodaný držiak. Ovládanie je bezproblémové pomocou madla.

markíza

Aj v prípade bočných markíz môže ísť o dlhodobú investíciu. Už jej nízke náklady potešia každého potencionálneho zákazníka. Ak zvolíte kvalitu pred ušetrením pár eur, môžete sa z jej plných funkcií tešiť až niekoľko letných sezón. To vám zaručíme aj v našej spoločnosti Bez hmyzu SK, v ktorej vám pri nákupe dodáme aj elegantný hliníkový box, kde si môžete uložiť markízu v stiahnutom režime. Tým pádom látka ostane neporušená a môžete ju preniesť napríklad aj na chatu. K jej ochrane slúži aj detská poistka, vďaka ktorej zabránite nechcenému zrolovaniu prípadnému poškodeniu.

Neváhaj a bočné markízy môžu byť hneď u vás doma.

Ak sa rozhodnete pre nákup cez našu spoločnosť Bez hmyzu SK, ušetríte množstvo času a možných problémov pri jej inštalácii. Pre orientačnú cenovú ponuku nám totiž postačuje, ak nám zašlete informácie o výške a výsuve. K samotnému mechanizmu vám pribalíme aj podrobným návod na používanie či údržbu. To je však jednoduché. Markíza sa totiž vyťahuje manuálne madlom, vysunie sa až na koniec a zacvakne o nainštalovaný stĺpik. Pri zatiahnutí je potrené držať madlo po celú dobu až po zrolovanie markízy.

Kvalitné markízy z nášho portfólia sú bezúdržbové. Maximálne je možné tak občas premazať spoje konštrukcií, avšak o látku nie je potrebné nijakým špeciálnym spôsobom dbať. V prípade znečistenia ju stačí vystriekať tečúcou vodou bez pridaných chemických prostriedkov. Ak príde látka do kontaktu s vodou, odporúča sa jej vysušenie a až potom samotné zrolovanie.

Prečítajte si tiež

Vianočný kupón Bez hmyzu SKPrečo je darčekový kupón na tieniacu techniku ideálnym vianočným darčekom
Vianoce sa blížia a s nimi aj to večné dilema: Čo darovať našim blízkym, aby darček naozaj potešil a zároveň bol praktický? Chceme nájsť niečo, čo bude nielen krásne, ale aj užitočné, niečo, čo bude vyjadrovať našu lásku a starostlivosť. A presne tu prichádza na rad náš darčekový kupón na tieniacu techniku - moderný, štýlový […]
Screenové rolety na terasuÚvod do luxusu: Screenové rolety ako vaša cesta ku komfortnej terase
Screenové rolety pre terasu od našej spoločnosti sú však oveľa viac ako len o zatienení pred slnkom. Ich prínos sa výrazne prekonáva obzor tohto jednoduchého významu. Predstavujú totiž element, ktorý dokáže vytvoriť komfortný priestor pre vaše relaxačné chvíle, nezávisle na ročnom období. Rôzne výhody: viac ako len ochrana pred slnkom Avšak, aké sú konkrétne výhody […]
Darčeky nielen na Vianoce blogDarčeky nielen na Vianoce.
Vianoce sa neodmysliteľne blížia a Vy ste presne ten vianočný škriatok, ktorý si nákup darčekov necháva na poslednú chvíľu? Alebo už pár týždňov trávite po večeroch čas tak že skrolujete všetky možné online obchody? Oh áno, myslím že túto situáciu všetci dobre poznáme a nielen na Vianoce! Nelámte si preto viac hlavu, pripravili sme pre Vás originálne […]
1 2 3 24

Ozvite sa nám a radi vám vypracujeme cenovú ponuku

Premyslite si čo by ste potrebovali vyriešiť, či už ide o konkrétny problém, alebo máte vyhliadnutý konkrétny produkt spolu s orientačnými rozmermi, každý detail nám pomôže k presnejšej cenovej ponuke.
Montáže realizujme v Bratislavskom a Trnavskom kraji + Rakúsko a Maďarsko.

Ostatné kraje len pokiaľ to má význam aj pre vás a aj pre nás, čiže väčšie projekty a realizácie, prípadne si viete objednať produkt bez zamerania a bez montáže. Dodanie kuriérom po celom Slovensku po dohode so zákazníkom.
Formulár - Cenová ponuka
Veľká spokojnosť! Odporúčam
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Príjemný, ústretový technik a krásne odvedená robota. Ďakujem Vám
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Nebol som si istý či si dať na náš dom vonkajšie rolety ale táto firma ma presvedčila o tom, že to bola tá najlepšia voľba;).
Dávid Loj
Dávid Loj
7. Apríl, 2023
krasne rolety den a noc!!!!! som spokojna
Monika Miháliková
Monika Miháliková
7. Apríl, 2023
Pán Vitek je jeden veľký profesionál aj s technikom. Ďakujem Vám za renováciu sieťok v celom našom dome.
Fero Mužica
Fero Mužica
7. Apríl, 2023
super! odporucam kazdemu kto bude vahat koho si vybrat. sietky nam spravili aj s cenovou ponukou behom dvoch dni.
Adam Konček
Adam Konček
7. Apríl, 2023
tato particka je bezkonkurencna! velmi mi poradili pri vybere bambusovych zaluzii.
Boris Macho
Boris Macho
7. Apríl, 2023
najlepsie zaluzie na trhu. nas dom uplne ozil
Eva Babencová
Eva Babencová
7. Apríl, 2023
Som maximálne spokojný so servisom! určite odporúčam. Široko ďaleko najlepšia firma nie len na sieťky.
Maťo Kusý
Maťo Kusý
7. Apríl, 2023
odporúčam
Zlatica Vanaková
Zlatica Vanaková
5. Apríl, 2023
Tieniaca technika a siete proti hmyzu
inšpirácie pre vaše pohodlie a relax.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram