Quantcast
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

E-shop s tieniacou technikou Bez hmyzu SK

Po častých dopytoch na dodanie tieniacej techniky bez montáže sme sa rozhodli poskytovať naše produkty aj bez montáže a bez zamerania, v takomto prípade si zodpovedá zákazník za samotné zameranie aj samotnú montáž. Samozrejme naša spoločnosť Bez hmyzu SK poskytne kompletné rady a informácie, ako takéto žalúzie a siete proti hmyzu objednať cen náš eshop, takisto poskytujeme odborné technické poradenstvo pri samo -  montáži tieniacej techniky zakúpenej cez službu eshop.

E-shop žalúzie ceny a spôsob objednávky

Interiérové žalúzie sú ideálnym riešením nákupu cez eshop. Vyznačujú sa jednoduchým zložením a jednoduchou montážou, ktorú zvládne každy bežny domáci kutil. Výhodou nákupu žalúzii cez eshop je rýchla dodacia doba a ušetrené peniaze za montáž. K cene žalúzie zakúpenej cez eshop je potrebné prirátať cenu za kuriéra, u nás prebieha objednávka štandardným spôsobom a ot nasledovne:

 1. zaslanie požiadakvy na nacenenie žalúzii, nezabudnite uviesť, že sa jedná o cenov ponuku bez montáže a bez zamerania
 2. po potvrdení cenovej ponuky a upresnení farebnej kombinácie (e-mailom) nasleduje výrobný proces
 3. po výrobe je tovar expedovaný a doručený kurierom, platba prebieha formou dobierky, t.j. eshop žalúzie sa platia v hotovosti po doručení kurierom

E-shop siete proti hmyzu ceny a spôsob objednávky

Eshop siete proit hmyzu sme zriadili hlavne z dôvodu dopyt z opačnej strany Slovenska, máme zákazníkov hlavne z Košíc a okolia, realizovali sme jednu zákazku priamo v Košiciach a odvtedy nás kontaktovalo niekolko desiatok zákazníkov, že by si tiež radi nechali poslať cez eshop siete proti hmyzu, ceny sú veľmi priaznivé a montzáž zvládne naozaj každy domáci kutil.

Riešenie zasielania formou eshopu tieniacej techniky a sietí proti hmyzu realizujeme hlavne pre produkty:

 • siete proti hmyzu rolovacie okenné
 • siete proti hmyzu na strešné okno
 • sieť proti hmyzu dverová plisse
 • interiérové žalúzie
 • látkové rolety
 • látkové rolety na strešné okno
 • lamelové dvere
t.j. všetky proukty, ktoré je možné dobre prepravovať a zákazníkovi príde tovar cez eshop v 100% stave.

Standardný postup pri objednávke služieb: eshop žalúzie, eshop siete proti hmyzu, eshop interiérové rolety, eshop lamelové dvere:

 1. zaslanie požiadavky na nacenenie, uvisť všetk potrebné informácie k produktu, uviesť typ, farbu a počet kusov, uviesť že sa jedná o cenovú ponuku bez montáže a bez zamerania
 2. po potvrdení cenovej ponuky a upresnení farebnej kombinácie (e-mailom) nasleduje výrobný proces
 3. po výrobe je tovar expedovaný a doručený kurierom, platba prebieha formou dobierky, t.j. eshop siete proti hmyzu sa platia v hotovosti po doručení kurierom

Pri väčších objemových objednávkach si môže spoločnosť Bez hmyzu SK vyžiadať uhradenie zálho za objednaný tovar, ktorý pôjde do výroby až po samotnej zálohovej platbe. 

TOPlist
TOPlist
Web Statistics
00421 940 642246
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky